únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862773
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    Kosto budu chodit vlastně přesně do Štědrého dne. 23.12. začíná u nás ve fabrice celozávodní dovolená a já tím končím a hned 2.1.2011 nastupuju na mateřskou dovolrnou.
    Ta silnice je děsná – přesně tak ráno silničáři vychrupkávaj a večer na to dlabou. No néé nebude to s nima tak hrozný nejdřív nusí projet hlavní tahy a pak okresky a nakonec ty naše napadlé končiny,ale zlobit a nadávat na ně přece trochu můžeme,alespoń si trochu ulevíme 🙂
    Jsem četla že z neděle na podělí kalamitní stav a že neamjí řidiči raději vyjíždět prý jen nejnutnějších případech – a to že člověk musí v pondělí ráno do práce je co,,, To není nutnsot??? Nevím nevím jak by to skousl zaměstnavatel kdyby jsme mu řekli, že je kalamitní stav a bylo nám doporučeno nikam nejezdit :S .
    Jinak já spinkám vcelku v ohodě hlavně po té noční jsem utahaná jako kotě tak mi trvá jen si najít tu správnou polohu a i kdyby tam malej tančil tak mi to bude asi fuk 😀 . Horší je to když jdu spát normálně večer to mi taky nejde usnout a melje mě budí jak se tam kroutí 🙂
    Tak páááček jdu vyndat buchtu z trouby dělala jsem hokus pokus tak dám vědět jak to dopadlo

    #862774
    Anonym
    Host

    ahojda,

    zbláznil se mi manža …. koupil 3D televizi, je to děsně velká kráva s dvěma brýlemi tak jsem zvědavá… zatím ladí kanály 🙂 u nás se pořád něco děje 🙂

    #862775
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    jůůůůůůůů to musí být super. Teď jestli budou něco dávat v tv ve 3D 😀 . Ale před Vánoci seuper alespoň budeš mít ještě hezčí ohádky 🙂 .
    Jinak já jsem se dnes vzbudila v 5 ráno – no děs a ne ne spinkat dál tak jsem se na to vybodla oblíkla a sedla si k pc než se vzbudí manža a pujdemem do práce. Měla by jsem mít odpolední,ale protože celou noc sněží a já se děsně bojím v tomto marastu jezdit a navíc manžel má na svém autě letní pneu ‚páč zimní má již ojeteé a nějak nejsou korunky na nové) tak jsem se rozhodla jet s ním již na 8 ranní do půl páté do večera. Tak snad mi to v práci projde. No mohli by na mne brát trochu ohledy, nééé 😛 . To teď jsem dělala jak jsem mohla a ty 3 poslední týdny si myslím, že bymohli zvládnout. Tak uvidíme.
    Jinak malej dělal asi celou noc v bříšku rozcičku jinka si to neumim představit – pořád mi poskakovalo břicho 🙂 .
    Koukla jsem na facebooku na kamaráda včera se mu narodil kluk – krááásnej. A já začínám mít nějaké lepany – když jsemto viděla tu nemocnici, doktory……….jůůůů ale mi to zvládnem holky, že!!!
    Nějak se sem nepaslo o víkendu. Já jsem měla včera nějaký blbý den – nic mě nebavilo, špatná nálada…. atd. Tak jsem neby ani na pc. Dnes je to zatím lepší. Ten malej si semnou dělá co chce 😀 .
    tak se mějte krásně já si jdu uvařit kafíčko.

    #862776
    Anonym
    Host

    Ahoj holky ,tak víkend jako vždy neskutečně rychle utekl :O a vůbec ty týdny letí…..už to máme za pár:D přiští týden se chystáme kouknout na obilnák na porodní sály tak snad se mi tam bude libit(pokud to v nemocnici jde 😀 ) Jinak dnes pokračování v před porodních kurzech už se moc těším jen se mi asi nebude chtít do té zimy pořád sněží a tady bude asi pěkná břečka fuuuuj.už máte vše nakoupeno pro špuntíky?pořád šoekuluji co mi chybí a myslím,že jen kosmetika a pro mě věci do porodnice

    #862777
    Anonym
    Host

    Ahoj holky ,tak víkend jako vždy neskutečně rychle utekl :O a vůbec ty týdny letí…..už to máme za pár:D přiští týden se chystáme kouknout na obilnák na porodní sály tak snad se mi tam bude libit(pokud to v nemocnici jde 😀 ) Jinak dnes pokračování v před porodních kurzech už se moc těším jen se mi asi nebude chtít do té zimy pořád sněží a tady bude asi pěkná břečka fuuuuj.už máte vše nakoupeno pro špuntíky?pořád šoekuluji co mi chybí a myslím,že jen kosmetika a pro mě věci do porodnice

    #862778
    Anonym
    Host

    4au holky dlouho jsem tu nebyla, tak vás tu musím pár stránek zkouknout zpět. Zde link na ten náš apartmán, právě je dokončený, fotky jsou v novinkách stačí rozkliknout, pro známé je na ubytování sleva. Zatím ahoj Evča a napište mi, kdby tam byl nějaký úplně pitomý překlep, to víte, já to dělala za chodu:) .
    http://www.zlatapraha.webnode.cz

    #862779
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak ono to je jedno, protoze ta televize ve 3D ma nejaky čudlík 🙂 takze kdyz chcem koukat na normalni film, tak koukame, nebo tam hodime to tlacitko na prehrani ve 3D.
    Vcera jsem koukala na Talentmanii ve 3D a bylo to pekny, jen me stve, ze porad clovek musi mit brile aby se na to dalo koukat…. 🙂

    jinak my s malym se mame fajn, kope ale uz jsem s tim smirena, v noci jsem nemohla spat, nejak mi ztvrdlo cely bricho a vadila mi snad kazda poloha … tak snad se dneska vyspim do krasy 😐

    #862780
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    Evco, mrkla jsem na stránky pěkné, moc pěkné, vzhledem k tomu, že v práci jsem opravovala čj, a ty jsi napsala, že klidně můžeme, tak mrkni na:
    village cinemas – máš to tam trochu jinak
    K metru B lze dojít – to K bych dala na stejný řádek, nikoliv rozdělovat
    nepoužila bych výraz wifina ale klasicky připojení wifi
    do zaplnění termínů – opět předložku ke slovu, nerozdělovat
    jinak to máš fakt super a gratuluji, ted už jen nějaké ty človíčky8-|
    budeš dělat i jazykové mutace?
    co se týká těch předložek není to vyloženě hrubka, ale působí to divně.
    tak snad jsem ti trošku pomohla:-))
    tak holky pěkný den

    #862781
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    ještě jsem zapomněla:-))
    Bambulko – můj obdiv, já bych už tu práci nezvládla, ze začátku vůbec ne, to bych byla pořád na záchodě a v tom pátém už jsem se vracet nechtěla, nehledě na ty šichty jako 16 apod. to bych fakt nedala.ale doma už toho mám občas taky plné zuby.ale lepší doma než se nervovat.
    Lenuno – nová Tv jo? my koupíme také novou, ale až do nového bytečku, teda holky já se tak těším.
    máte některá typ na dárek od spolupracovníků? mám jíim prý říci, zatím mě napadla jen hrající deka a kolotoč. tak jestli vás něco napadá prosím pište:-))
    hezký den

    #862782
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    víkend u rodičů byl super – spousta odpočinku a jídla:) . A žádný sníh. Večer jsem ještě stihla doma udělat adventní výzdobu, tak pomalu můžou přijít Vánoce. Jen ty dárky ještě pořád nemám všechny…
    Evi, stránky jsou moc hezké, hlavně barevně. Všimla jsem si, že u tel. čísla v mezinárodním formátu ti chybí 0 (+420 603…). Pak už jen drobnosti: před „a to hlavní město…“ bych dala čárku, protože je to v poměru jiném než slučovacím. A jen poznámečka… Na první stránku bych určitě uvedla, že se jedná o nabídku ubytování – není to na první pohled jasné, až když se člověk začte. A osobně bych fotografie apartmánu hledala přímo ve fotogalerii… Jinak apartmánek moc fajn, dali jste si záležet:) .
    No nic, já dnes musím pracovat, tak se prozatím loučím, ale večer snad písnu a budu reagovat na vaše příspěvky. Zatím jen takto. Papa a hezký den. Tady už taky začal poletovat sníh, ale žádná sláva.
    PS: Na večeři dnes pórková polévka a smažený květák! Mňam.

    #862783
    Anonym
    Host

    ahojda,

    Evco – stranky pekny, tata si letos udelal na baraku minipenzion,tak to taky dava do kupy… akorat on je na vesnici, ale kdyz to rozhlasite, tak se to urcite vyplati…

    Bambulka- vim, ze pracujes do konce roku,ale stejne to je mazec 🙂

    jinak me malej kope,ale uz ne tak zurive, asi uz tam nema moc mista. bricho mi roste snad kazdym dnem, ve ctvrtek jdu cvicit, tak snad schodim nejaky ten gram 🙂

    #862784
    Anonym
    Host

    čau holky, díky za připomínky a opravy, zítra ráno poopravím:) , to víte jak doma mluvíme taky německy, tak už ani tu deformitu neslyším a nevidím:) . jinak u nás všechno ok, jen rosto každým dnem vpřed, vypadá to, že za chvilku se nevejdu do dveří:$ . Hlaďte pupíky a pohodička v zasněženém česku a moravě a neuklouznout8-|

    #862785
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    Dobre ranko

    Jak pak ste se vyspaly? Ja moc ne musela sem hlidat svou pul rocni sestricku ktera se mi dvakrat pokakala a jeste se tomu smala a udelala to hned za sebou…je videt jak ty deti jsou vycurany jak to delaj vylozene schvalne…ale zvladla jsem to na jednicku…
    Jak se jinak mate a jak uzivate par poslednich mesicu s mimcama v brisku?

    zdravim vsechny:)

    #862786
    Anonym
    Host

    Ahojky děvčata,doufám že nebude vadit když se k vám přidám.Já mám termín 16 února a čekám chlapečka .Čekám už čtvrté,mám dceru jedenáctiletou a dvojčata šestileté taky holky.Takže velká rodina ale těším se už a hlavně at je to zamnou nemůžu se už dočkat.:)

    #862787
    Anonym
    Host

    ahoj Jarko vítam Tě, zkušená maminka se tu určitě bude hodit 🙂 už máš jméno pro chlapečka?A jak se jmenuji Tvé princezničky?Já se pořád nemužu rozhodnout pro jméno a čekám holčičku tak tipy se hodí:) Jinak včera jsem byla na posledním předporodním kurzu tak kojení a vše kolem mám zmaknuté(teoreticky 😀 ) prakxe bude jistě o sti procent horší a hlavně jiná…..JEdiný co mě děsí je laktační psychozá nemáte stím nějaká zkušenosti?Ale je fakt jsem ze všeho moc vybobkovaná:) Jiank co Vánoční nákupy?už pořizujete?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist