únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,581. až 5,595. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867810
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Tak už jsem sama. Manžel v deset odvezl Bohouška k babičce. Otázka je zda tam ve sklutečnosti tedy zůstane. Včera mamča ještě volala, že má průjem no tak se jí snad udělalo lépe a není to nějaké virové. Ale cítím se tak nějak divně. Je mi smutno. Loučila jsme se sním jak kdyby jsem ho už neměla vidět 😀 . Snad mu tam budedobře a nebude se mu stýskat.
    No jinak já pořád pkoukám na ty foto kalednáře. vytvořila jsem si sice na HappyFoto,ale pořád nejdou manželovi paníza takže to nemůžu objdenat. Na e.mail mi chodí spusta reklam na slevy těch kalendářů tak uvidíme. V Happy foto trvá akce do 3.12. tak když dojdou peníze nebudu to řešit a pošlu to tam a když nepřijdou tak nevím. Bůh ví jestli přijdou vůbec do Vánoc. Už jsme se kukla na nějakou bezplatnou právní poradnu na internetu a nemůžu nějak nic najít ntak budu muset to zkouknout ještě jednou. na jednu jsem narazila. Napsala dotaz a aoni mi odepsali, že je to složitější problém a jestli chvi odpověd a radu, že mam zaplatit :@ . Asi kdyby jsem na to měla tak nehledám bezpaltnou právní poradnu,že. Blbci
    Jinak asi nic nového není. Brouček v bříšku kope o sto šest. K obídku jsem vyndala krůtí stehno tak ho asi nakrájím na nudličky nebo tak něco a udělám se šťávou a uvařím k tomu mrkev s hráškem a brambory. Mam na to docela chuť.
    Malej bude mít u tchýně polévku a pak nevím. Zabalila jsem mu pudink, sušenky, pomeranč…. Jééé mě je smutno. jsem blbá co?
    Tak přeji hezký den. u nás opět hnus. Venku něco kolem 6 st ale zase mlhavo. pa pa

    #867811
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, já bych zkusila i placeného právníka, ale hned bych mu řekla, že mu můžu zaplatit, až pracák pošle prachy. Třeba Ti nějakej vyjde vstříc. No ale každopádně bych na pracák ještě zavolala a řekla jim, že pokud nebudete mít posledního listopadu všechny dlužný peníze na účtu, tak že to předáváš právníkovi, aby sepsal žalobu. A uvidíš jestli se ledy pohnou…
    Já už dítko dala do postýlky, ale nějak tam protestuje. Dnes byl vzhůru už kolem sedmé, pak jsem ho dal si „odpočinout“ kolem 10, ale nedošlo mi, že nemá plínku. Takže už peru počůrané prostěradlo a spací pytel.
    Včera jsme udělala tu polívku a Kubovi šmakovala. Snědl dvě kompotové misky. No a po probuzení se dožadoval nášupu. Večer jsem dělala bramboráky, tak si dal asi jeden a půl. Jak mu ty nezdravotiny jedou a že by si dal třeba jablíčko, to ani omylem.
    U nás je dneska krásně, skoro 10st, svítí sluníčko… Už se těším odpoledne na prochajdu. No ale jsem zvědavá na to zítřejší ochlazení.
    Tak se zatím mějte hezky!

    #867812
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni,tak to držím palečky,abys ty hodiny/dny bez Bohouška zvládla. Je to takové najednou divné,že? Když tam ten prcek nezlobí, najednou jsou místnosti prázdné, přesně takhle to bylo u mě a pak takové radosti,když jsme se setkali s Adámkem:))
    Evi a copak si vařila dobrého za polévku,že ti to tak Kubík baštil?
    Jinak my jsme už nakoupili suroviny na část cukroví,tak snad zítra taky začneme něco péct,ale moc se mi do ničeho nechce.. Ale když H. přiloží ruku k dílu,tak proč ne:D
    Jinak dneska jsme k obídku udělala řízky a hranolky, Aďa chvilku jedl a pak to vyflusl ven. Tak měl smůlu,páč polévku taky nechtěl. Tak pak dostal mléko a šel s tatínkem spinkat. A já šla ke kadeřnici:) To je takový relax, když Vám někdo udělá vlasy a nemusím u toho vůbec myslet. Navíc jsem platila o půlku méně, mají akci,tak jsem měla radost:)
    No a Adámkovi opět rostou zuby,furt si masíruje dásně.. už aby měl všechny venku..
    tak páááá

    #867813
    Anonym
    Host

    krásný večer,
    Leni, vůbec ti to nezávidím. a má ještě manžel nárok na podporu? snad je nárok jen 5 měsíců ne?, ale to jsem asi jen kdysi někde slyšela, ale osobně to nevím. na jak dlouho jsi Bohouška pustila na prázdniny? taky bych to brala už na noc. přes den jsme zvyklé být bez sebe. martin přijíždí z práce a já odjíždím.
    zítra ale mám volno a v pátek vlastně taky. jen přijedou jedni k nám. takže budu moc uklízet. pořád je tu neskutečný prach z toho bourání. dnes mi manža udělal ale radost. než jsem se vrátila z práce, uklidil celou skřín, ktrá je 3 metry dlouhá a je až do stropu. vytřel všechny stěny, vytřídil špinavé oblečení od toho stavebního prachu. neskutečné kam to všude vlezlo. a to bylo zafoliované.
    Evi, písni o té polívce, jestli je nějaká jiná že jí Kubík jedl. u nás ted dost bojujem s jídlem, valstně to trvá už 3 týdny.
    Ivi, teda takové vymoženosti typu akce u kadeřnice, to bych také brala. viděla jsem že i hodně na slevomatu to je, ale bohužel se to týká většinou praha a brno a to jako fakt mám kousek z ruky.
    no a z jiného, neštotice už máme ve fázi stroupků, ale byl to masakr, měla to na očních víčkách, v puse, celou pipku a zadek. ale musím jí pocvhálit hrdinně držela při mazání pudrem. neříkali jsme tomu bebí, ale berušky. ted má pro změnu tuberácký kašel s rýmou a těšíme se až budeme moc jít konečně ven. víc jak týden už jsme nebyly a je to fakt na palici. kouká smutně z okna a pořád říká papa, když jde kolem kočárku, tak si tam chce sednout a zase povídá papa a py (pryč).
    jde na mě únava a asi půjdu brzo spát a žádné do půl 11 u telky.
    mějte se a užívejte klidný už asi i předvánoční čas :), papa

    #867814
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Holky, ta polívka nebyl žádný zázrak. Byl to zeleninový vývar (mrkev, petržel, květák, cibule), který jsem vydělala z mrazáku. Pak jsem tam hodila jen kostku masoxu, prolisovala stroužek česneku a pak ještě trochu majoránky. Jo a ještě těstovinky, máme takový malinký kolečka. Možná mu tak šmakovala, protože byla taková celkem silná.
    Jinak u nás nic nového, jen má šrám hned u oka. Včera jsme byli na hřišti a on u skluzavky zakopl a ducl se o ni hlavou. Asi na tam byl i nějaký čurbes, protože to není jen monokl, ale má tam i takovou odřenou čárku.
    Jsem zvědavá, kdy k nám přijde to ochlazení. Zatím máme 10st a honí se mraky. Večer a v noci pršelo. Včera přišla Kubíkovi nová zimní bunda. Sice se mi zdála taková tenká, ale píšou, že je z dutého vlákna, tak snad bude teplá. Kdyžtak ho víc obleču. No a další bundu mu pořídím, až bude potřeba, zatím mu dubu dávat ty přechodky a víc ho pod ně oblíkat.
    Jo Bambulko, když si najmeš právníka, tak jakékoli soudní poplatky a náklady právního zastoupení přece platí ten, kdo spor prohraje. Takže teoreticky byste neměli dát ani korunu. Ale i kdyby to tak daleko nedošlo, tak bych stejně toho právníka zaplatila (až z těch dlužných peněz), ať pracák postraší. Vždyť to není normální, aby nevypláceli podporu, když má na ni člověk nárok. Tobě samozřejmě přeji, aby vám prachy poslali hned a ještě k tomu nějaké to odškodné. Ale pracáku přeji soud 😛 . Nejvíc mě osobně na tom se.e to, že ta podpora je vyplácená z naších daní. Daně platíme furt a oni na vyplácení podpory prdí?!?
    Dnes budeme mít na oběd kuře na paprice. Dopoledne jdeme ven, tak jsem zase lovila v mrazáku.
    Peti, tak hlavně že už bude mít Valča ty neštovice za sebou a už budete mít klid. Mě stačilo, když jsem Kubu mazala, když se osypal po mlíku. To nemělo cenu ani tečkovat, byl osypaný od hrudníku až po palec u nohy, včetně pindíka.
    No nic, jdu se nasnídat a budu čekat, až se mi zlobr probudí.

    #867815
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak dneska jsem k obědu vařila hovězí vývar a pak ještě guláš s těstovinama. Tak Adámek baštil polévku, guláš ochutnal a pak asi po čtvrté lžíci to všechno vyplival ven.. To dělá poslední dobou skoro se vším. Zuby, zuby, zuby,už aby byly venku.
    Tatínek zadělal po obědě těsto na linecké a navečer vykrájel nejdříve prasátka a pak kolečka a já jen dávala pekáče do trouby .)
    Takhle se mi to pečení líbí, že nemusí nic dělat:D Holky, letos nějak se mi moc do toho nechce..
    Odpoledne jsme jeli nakupovat, já k narozeninám dostala penízky,tak jsem si jela koupit kalhoty,svetřík a pak spodní prádlo :)) A ještě jsem na to v tom C&A uplatila slevu přes O2výhody a pak ještě přes práci Honzy 🙂 Ušetřila jsem 400:P
    Chtěla jsem i koupit Adámkovi kalhoty,ale neměli už ty vyteplené džíny,co jsem tam měla vyhlídnuté:( Měli je už jen veliké.. Tak příště..
    Jinak u nás nic nového, Adámek už od osmi spinká :))
    Dobrou noc.

    #867816
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, tak takové nákupy bych taky brala. Já sic taky dostala k narozeninám peníze, který jsem si schovávala jako příspěvek na sušičku, ale jaksi už mám obálku prázdnou a sušička nikde :'( . Nějak za těch pět měsíců byla párkrát potřeba akutně hotovost, sem tam nečekaný výdaj,… A peníze jsou v trapu.
    Dneska byla krutá noc. Jsem se dívala na frašku s vyřazenými prezidentskými kandidáty, takže jsem šla spát celkem pozdě. No a někdy kolem půl druhé začal Kuba mrčet. Tak jsem ho zkusila cca půl hodiny nechat, jestli ještě usne. Neusnul, tak jsem mu dala mlíko. No ale drahoušek spát nehodlal. O půl třetí se rozeřval, tak jsem šla za ním a musela jsem sedět u postýlky dokud neusnul. Takže do postele jsem se dostala až ve tři. Před čtvrtou si zase zabrekl a o půl šesté Michalovi zvonil budík. No a já se pak už jen převalovala a teď jsem jak praštěná.
    Dopoledne jdeme na prochajdu do alberta koupit něco dobrého na chuť. Na oběd budou boloňské těstoviny a na véču chleba ve vajíčku. O zítra plánuji kuřecí řízky s kaší a pak už nevím. Budu muset ještě zapřemýšlet, na neděli by to chtělo asi nějakou omajdu, ale nevím jakou. Poraďte!

    #867817
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak už jsem u maminky v Mostě. Včera ráno volala Milošovo mamka, že mají s Bohouškem problém. Mě vyděsili tak říká, že má průjem, že už se 2 x pokadil a je mrzutej No tak mě teda pěkně vystrašila. Tak jsme pro něj hnedka jeli. ještě, že jsem si nachystala věci k mamce už den předem. No každopádně to asi nebude nic tak hrozného páč je jinak veselej. Včera se tedy 2 x pokadil u manželovo rodičů a když už jsem ho měla já tak si jen asi 2x připosrandil punčošky a pokadil se dnes v noci. Dnes přes den zatím dobrý tak uvidíme zítra. Kdyžtak mu dám Smectu. Včera dostal živočišné uhlí a dnes měl dietku. áááá koukám, že to tady mamce opravuje chyby tak si možná přečtete i srozumitelné slova 😀 . Kolikrát když to po sobě čtu tak je to děs,ale bohužel až když už to odešlu.
    No jinak já jsem taky včera koukala tak na půl oka na tu frašku s těmi vyřazenými prezidenty 🙂 🙂 a u toho kecala s mamkou takže jsme šla spát lehce před půlnocé a Bobeš vstával ve 4 hodiny to jsem ho musela přebalit páč se tedy pokadil a kolem pátý už chtěl mlíko a už nehodlal spát.
    Dnes dopoledne jsme byli s Bohouškem u mamky v divadle (šije tam kostýmy) a byli jsme se podívat na dětské představení bylo to něco o Betlému. Bylo tam hodně zvířátek a taky., bylo to určené asi pro školkové děti a světe div se Bohoušek vydržel koukat tak tři čtvrtě představení (celé bylo asi hodinu). Nebylo to tedy žádný zázrak. Ani ty školkové děti to moc nebavilo. bylo hodně povídání a málo zpívání,ale jinak hezké.
    Zítra k obídku jsem si u maminky objednala rajskou omajdu 😛 😛 tak uvidíme zda bude.
    Jo Peťul manžel má ještě nárok na ty peníze z pracáku, Až do ledna. No zatím pořád nic a právník taky neodpověděl. Manžel tam prej naběhne hned v pondělí tak jsme zvědavá co bude.
    Tak koukám jak jsem se rozepsala. Tak páááááááá

    #867818
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, já právě šla hned si něco koupit za ty peníze,protože jinak bych je určitě dala do jídla a nic si nekoupila pro sebe.. Však to znáte 🙂
    Leni,přeji,aby Bohoušek byl fit a nic to nebylo. Třeba to má jen od zoubků:)
    U maminky je nejlépe,že?.))
    Tak mě opět Adámek okupoval na wc, přinesl si tam dva medvídky a pak odběhl a přinesl si i nočník a chtěl si na něj sednout,tak jsme dělali společné e-e.
    Tak si už uvědomuje,co se do toho dělá a jen ho ještě naučit,aby si furt říkal.
    Dneska jsme měli k večeři palačinky,tak si Adámek taky kousek dal,ale pak jsem ten kousek našla na zemi,takže asi mu furt nechutnají.. Zkoušela jsem mu dát i mandarinku, jen tu dužninu bez té šlupky,tak jí chvilku převaloval v puse a pak jí taky vyplivnul..
    Lumpík. A ještě nespí.. to zas usne v deset 🙁

    #867819
    Anonym
    Host

    Bambulko, kakání 2x za den ještě není průjem 🙂 . No ale každopádně přeji, ať je to jen od zubů.
    Ivčo, Kuba taky palačinky moc nemusí. A mandarinku, ostatně i jiné ovoce, mi jí jen v kočáře, když mu to nabídne jeho kamarád při prochajdě. Takže vždycky nachystám nějaký jablíčko, dám ho Honzíkovi a ten Kubovi. Doma si vždycky kousek vezme a pak ho dává psovi.
    Holky já vám tak závidím, že můžete takhle vypadnout k mamkám a máte se u nich dobře. Já bych po týdnu u našich byla unavená ještě víc než jsem teď. Musela bych jim se vším pomáhat a Kubu by mi pohlídali jen v případě nouze (prý mají děcek plný zuby, když u nich bydlí ségra se 3 děckama). No a ani bych tam neměla kde spát. Z mého pokoje si ségra udělala ložnici, takže by mi zbýval obývák, přes který se chodí do ložnice. Takže tam jezdíme jen tak 1x za měsíc a občas ani to ne.
    Kuba s nočníkem teda zatím žádný pokroky nedělá. Sedět na něm zas nechce, ale jakmile se počůrá nebo i začne čůrat, tak mi to hlásí. No uvidíme kdy to zvládne. Od dvou let ho chci dávat tak na 1-2 dopoledne týdně do školky. Ještě jsem jim teda nepsala jestli mají volno, ale mám ve výběru 3 školky, tak snad nějaká klapne.
    Na neděli jsme vymysleli svíčkovou, tak mi držte palce aby se mi povedla, dělala jsem ji jen jednou. Teda nebude to z pravé svíčkové, ale i tak bude určitě dobrá 😛 .
    Tak si užijte mrazivý víkend!

    #867820
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Děcko průjem to byl ne že by se 2x pokadil,ale tím že to bylo dóóóst řídké 😀 . Dnes zatím ťuk ťuk ťuk dobrý. Noc tak nějak. Šel spinkat v půl osmé a v půl deváté se vzbudil a řval jak tygr tak sjem ho ještě do půl desáté uspávala a pak už to celkem šlo. já šla opět spát před půlnocí. Se z té mamky zblázním. Pořád kecáme kecáme a pak druhý den koukáme jak vyvoraný myšky když nás Bohoušek vzbudí v šest ráno 😀 .
    Ale já mu dala mlíčko a pak už chtěl jít za babi a dědou 😛 tak jsem si dáchla ještě do osmi.
    Teď šel s babi koupit masíčko na rajskou 😀
    Jo jo u maminky je dobře 😛 🙂 😀 . Děcko tobě nezávidím. Je to vůči tobě nefér co když sestry děti určo pohlídají kdykoliv a ty máš prostě smůlu :S
    Jinak Bohoušek má rád mandarinky. tedy když jsou sladké, kyselé taky moc nemusí a ani mu ji neloupu (teda jako kůru jo 😛 ) a palačinyk taky moc nemusí když už tak jen tak suchou nenamazanou a to tak plku. Jak kdy.
    áááááááááá už ho slyším za dveřmi.
    Tak pááááááááááá

    #867821
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak jsme dnes jeli k našim na mikulášskou besídku s dětskou diskotékou. Jenže to bylo nečekané rozhodnutí, takže Jsme jeli hned po obědě a Kuba vůbec nespal. Kdybych to věděla, tak jsem ho ráno budila, aby v autě usnul. Takže jsme se podívali na představení dvou neteří (školka si to přichystala), nahlásili jsme Kubovo jméno, aby si ho Mikuláš zavolal a něco mu dal. Jenže jak byl Kuba protivnej, tak chvilku před nadílkou jsme to raděj zabalili a jeli domů. Škoda. No ale prý někdy v březnu bude karneval, tak tam asi zajedeme.
    Jinak u nás nic nového. Svíčkovou už mám naloženou v ledničce, tak snad bude jedlá.
    Jsem teď asi dvě hodiny žehlila, takže jsem celkem na odpis. Zítra musím po obědě vytřít schody a společnou chodbu a večer pak zajet do práce, když jsem se dneska „flákali“.
    Tak dobrou!

    #867822
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak my byli včera na mikulášské besídce, nejdříve bylo takové představení, byla to docela sranda,Adámek spíše sledoval světla. Ale byl celou dobu hodný. Pak přišel Mikuláš s čertem a andělem a začli volat děti podle jmen a děti měli zazpívat a pak dostali balíček s nadílkou. To už Adámka moc nebavilo.
    Taky nespal celý den. Tak tam pobíhal a my za ním. Pak se mu líbilo u kluků, jenže ti byli starší,ale docela ho brali. Pak Adámka volali, takže jsme tak byli v půlce seznamu :)) Super. Naštěstí Mikuláš pochopil,že Adámek mu nic nezazpívá,tak jsem je jen vyfotila,Adámek dostal balíček. Džusík, čokoládu a takové plyšové sluníčko. To dostávali ti menší. Fakt to měli super vymyšlené. Pak jsme už šli a Honza na mě, ať Adámka ještě přebalím než pojedeme. Tak jsem Adámka na stojáka přebalovala, sundala jsem mu plenu a dala jí na zem a než jsem stačila dát čistou,tak Adámek začal čůrat a trefil se přesně na punčocháče a kalhoty,co měl u kolen. Já naštěstí měla náhradní punčocháče,ale kalhoty ne. Tak jsme jeli pro ně domů.
    My totiž pak ještě jeli na rozsvicování vánočního stromu na Staromák. To byl nápad našeho tatínka. Přijeli jsme tam v půl páté,že snad v pět to bude a oni ho rozsvítili až v šest. Zima tam byla jako blázen, lidí plný Staromák. Tlačenice,všichni otrávení,že se tam prodíráme s kočárem. Tak jsem ty lidi nešetřila a hned jsem jim to řekla,že když máme dítě s kočárem,že asi musíme projet. No děs.
    Jeli jsme tam i s rodiči Honzy a jeho ségrou a přítelem.
    Adámek tam chvilku chodil, spíše dělal kolo kolo se mnou dokola,až se mi motala hlava. Pak začal být protivný a nakonec začal řvát, pár sekund než ten strom rozsvítili. Tak jsem to ani neviděla. A pak jsme se drali pryč k metru. Příště se radši na to podívám doma a pojedeme se tam podívat až později.
    Adámek nakonec cestou domů spal, jen se probral když jsme ho přenášeli do auta a z auta domů. Doma jsem mu udělala mléko a umyla mu pusu a ruce a pokračoval ve spaní v postýlce.
    Holky, v půl čtvrté ráno si Adámek seděl v postýlce a hrál si tam. Já se vzbudila na wc a koukám na něj,tak jsem ho přebalila a usnuli jsme..
    Dneska dělám takovou menší oslavu těch mých narozek,v týdnu to je takové blbé. To jsou všichni v práci. Měli přijet i naši,ale báli se sněhu, jak furt v tv strašili,tak s nima až o týden :))

    Tak pááááá

    #867823
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, my byli v mikulášském seznamu asi někde u konce, protože jsme přišli až těsně před začátkem. No ale u toho zapisování byla legrace. U stolku seděli cca 15tileté slečny a vybíraly dobrovolné vstupné a zapisovali jména dětí. No a vzhledem k tomu, že já jsem už 10 let v Brně, tak mě prostě neznají. Tak než jsem vyštrachala nějaký peníz na to vstupné, tak se mezi sebou dohadovaly, jak se to naše příjmení píše. Nakonec jsem jim to tam raděj napsala sama. Prý pak děti dostávali perník, fruko a lízátko. Takže co se tohoto týče, tak Kuba nic z toho nezná. No a tím, že bylo nejdříve to školkové představení a pak ještě jedno od školních dětí, tak jsem tam Kubu nemohla vypustit, aby si tam běhal. Takže pak byl protivák a raděj jsme jeli domů. Snad pak bude ten karneval lepší.
    Holky, už chápu ty naše ratolesti, že jsou tak protivný, když jim rostou zuby. JSem si myslela, že už mám všechny osmičky venku, ale teď jsem zjistila, že u jedné mi zbývá ještě rožek. Tvář mám oteklou, jako kdyby mě někdo zmlátil, a celá mě zevnitř bolí. Mám z toho i oteklou jednu mandlu, takže nemůžu polykat. Při každým polknutí mě vystřelí bolest z té mandle až k zubu. Takže jsem už třetí den na ibalginu, mažu se calgelem a střídám šalvějový a heřmánkový čaj. Fakt chudáci dětičky.
    Jo a svíčková se povedla. Manžel mi ji pochválil a Kuba se jí ani nedotkl :@ . Takže dnes na oběd dostane skleničku a já si ohřeju tu svíčkovou, hezky i s brusinkovým terčíkem 😛 .
    No nic, musím jít uklidit kuchyň, včera večer jsem se na to vyprdla, protože jsem chtěla aspoň jeden večer se jen dívat na telku. Sice tam dávali velký kulový, ale lepší než pracovat nebo žehlit.
    Včera jsem se byla cestou do práce (po obědě) podívat na vánoční trhy. Jsou tu na 2 náměstích. Na jednom bývají jako řemeslné a historické a na druhém jídlo, pití, vánoční ozdoby, hračky a různé serepetičky co se dají koupit jako nějaký doplňkový dárek. Chtěla jsem tam koupit mamce nějaké pletené ponožky na spaní. Normálně, ani jeden takový stánek tam nebyl. Tak jen to žrádlo, chlast a svíčky. Takže zbytečná cesta.

    #867824
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, to máš štěstí,že ti Kubík jí ty skleničky, já to už nemohu kupovat, Adámek to nejí a pak to zbytečně vyhazuji.
    Holky, nevím, zda znáte tenhle recept. Já to jedla jako kapr na zelenině,ale dá tak i maso udělat.
    Měla jsem krkovici,tak jsem to prubla.
    Maso se naklepe,osolí a opepří. Zprudka opeče na oleji. A pak se maso přendá do pekáčku a přidá se cibule (lepší na větší kousky nakrájená), pak paprika na proužky nakrájená a česnek. Přidá se tak 1/3 kečupu (lepší je ostrý),ale pokud to mají jíst i mrňousové,tak lepší je sladký a nakonec se to i trochu podlije vodou. Dá se to péct do trouby,tak na 180st. i více se může.
    Představte si, že to jedl i Adámek, furt si chodil pro další lžíci. Já mu totiž dala polévku a pak se už ofrňoval,tak jsem ho ze židličky vyndala a já si jídlo vzala k tv a tak jsme měli s Adámkem jídlo napůl :)) Vůbec mi to nevadilo, páč se fakt nadlábl.
    Poslední dobou zas jí jak vrabec.
    Už tři dny chodí s prtem v puse, masíruje si tam dáseň, bohužel nevím jestli dolní nebo horní, nechce mi to ukázat. Takže mu to ani nemohu namazat..
    Už máte vánoční výzdobu? Já včera dostala vánoční hvězdu a dneska jsem dala takový malý věneček na vchodové dveře. Jinak nic nemám. Sice včera Honza přinesl ze sklepa věnce,ale jaksi nemáme svíčky,takže je nejdříve musíme koupit:D
    Adámek je tu vedle mě, zeslintanou ruku mi otřel do tepláků:P a prej to bylo mňam mňam, to umí krásně říkat. Jinak tedy s tím mluvením nějak stávkuje..
    tak zatím pááá. Asi Adámka dám na spinkání..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,581. až 5,595. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist