únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,671. až 5,685. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867900
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsme dnešní noc měli vcelku klidnou. Adámkovi jsem večer dala panadol,tak to asi pomohlo,spal klidně. Jen ve tři byl jako vyspalý a povídal si tam asi hodinu,to už jsem nevydržela a radši mu udělala mléko a pak usnul a tak jsme spali do devíti.
    K obědu jsme měli svíčkovou ze včera a pak jsme jeli ven. Myslím si,že nám to pomohlo. Hlavně rýma není nemoc při které musíme být doma. Na mě tedy taky něco leze,škrábe mě v krku..
    Evi, ty kupuješ Hami 3 ? Dívala jsem se do knížek od DM a kdybys chtěla,tak bych ti ty slevy poslala, je to 30,- na 1ks (takže mám dvě slevy). Jen je mi divné, že v knížce od 13.měsíců je Hami 3 a od 19. měsíců je zas Hami 2.. to je dost nelogické.. A pak mám právě slevy Hami 2,těch mám víc, ale ty asi už nechceš..
    Já si z těch DM kartiček beru jen sunar a pampers občas.. Ostatní věci většinou jinde mají levnější i bez slev.
    Tak už máme všechny vánoční dárečky pořízené.. jen tedy chci ještě vyvolat dvě společné fotky naší rodiny a dát to taky pod stromeček,ale to už je poslední věc..
    tak zatím pááá

    #867901
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Já taky mám nějaké ty slevičky do DM jak jsem psala chodím tam dost nerada tak kdyby jste něco chtěli písnětě. Jen asi využiju ten Sunar.
    Jinak dnes jsme do teď udělala zse prdlačku. Teprve teď jsme se vrátili od rodičů z Pšova. Zabíjeli jsme tam dvě husy a pomáhali je škubat. jedna už se nám pěkně mrazí v marzáku. čeká až přijednou naši na svátky a upěču ji.
    Bohoušek jinak celkem úspěšně pokračuje v dietě jen mě nenapadá co pořád dávat. Ráno dojedl tu mrkvovou kaši místo mlíka teda moc ji nesnědl,ale alespoń něco málo. K obědu měl rýžovou polévku s mrkví, pak suché brambvory a mezi tím baští pškoty, suchý rohlík a takový ten kukuřičný chleba.
    Teď něco povídá v obýváku. Zní to jako ťapááá, paťááá tééédo…..co to je??? To netuším 😀 . Válí se na gauči a jezdí autíčkem.
    Teď jsme namočila do sava psovi deku……fuj tam smrděla a je černá nísto béžová. Blééé,ale přivezli jsme mu nové matrace od rodičů ty svoje staré má pekně rozkousané a ten molitan vyhrabanej. Jak je zima tak se snaží se snad zakutak do té matrace :O tak bude mít nové a ať má na tom i čistou deku. To bude koukat. Do pračky se mi to dávat nechtělo páč to byl fakt humus. Možná až z toho dostanu to nejhorší.
    Mi obídkovali u rodičů řízeček s barmbůrkem. mňam
    Dopoledne tam vůbec nechtěl spát. Chvilku ležel a koukal na pohádky,alů neusnul tak sjem na něj zvědaví. Snad zase večer usne brzo. v4erazase usnul až kolm 19:45 a kolem 21:00 přišel aplakal takže jsme ho musel ajít znovu uspávat.
    Jen nevím co mu dnes dám k večeři. To je hrozný vymýšlet tu dietu. No mam tam banán tak ho možná naškrábu. Prý je to lepší. Asi se lépe tráví. Uvidíme.
    Tak ju budu končit. Juknu na soutěže jestli jsme třeba čistě náhodou nevyhrála a čekám až se ozvě kamaríádka a jdem k ní na kávičku a nechala jsme si koupit mrkev pro malého. Jsme to včra nějak nedomyslela amoc ji doam nemám. tak pááááá

    #867902
    Anonym
    Host

    holky díky za nabídku kuponku na hami. já jich mám doma asi.20. jsem he vydrazila na aukru za pár kaček. jinak ty kuponky jsou na hami 2 – 4, píšou více druhů. jen na toho hajaju se to uplatnit nedá. jsem to počítala a na slevy jsem dnes v tom dm ušetřila asi 220kč. což je úplně super.

    #867903
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Tak jsem dnes objednala na Feedo.cz plenky pro mimčo. už mě dohání panika, že nic nemám :-). Koupila jsem 3 balení těch Panda plenek. Kupovala jsme je i před nedávnem Bohouškovi a jsou dobré. K těm 3 balení je jedno zdarma. Plenka vychází asi na 3,3-, k tomu jsem objednla vlhčené ubrousky. je jich tam 65 ks (myslím) a vychází na 19 kaček balíček tam mam taky 3, dudlík miminkovskej a šťouradla do uší. Budu platit asi 1300,- a poštovné je zdarma. tak to celkem jde. Jsem raději volala mace kdyby mi nevyšli peníze zda mě zaloří tak prej bez obav. Je to fakt moje zlatíčko 😀
    No jinak mě zase pěkně nas… manžel. Včera jsme byli na návštěvě když jsme se vrátili měl změškanej hovor tak volá hned zpátky a říká jo jo já tam přijdu. mě řekne jdu pujčit naražeč na sud do hospody. Já na to hmm. nedá ani pusu nic, ztratí se jak pára nad hrncem a vrátíl se až dnes v půl deváté ráno :@ :@ :@ . Mezi tím co byl pryč jsme zjistila, že zmizelo auto takže jsem hned měla podezření, že řídil nalitej. takže nasraná tuplem. Celou noc jsme nespala páč jsme měla strach jestli se mu něco nestalo nebo jestli to auto někdo neukradl. Telefon vyzváněl,ale on ho milostpán nebral a ještě navíc do rána vyhasnul kotel takže já hned ráno mazla s bphouškem roztopit, do krámu a nakrmit zvířata. vrrrrrrrrrrrrrrrr ten mě sere. mam já to zapotřebí být s takovým chlapem??????? nebylo by mi lépe kdyby jsem byla sama???? Já vím já si pořád stěžuju jiné ženské to mají asi těžší mají třeba chlapa v hospodě denně a nebo je dokoncemlátí,ale já přece si nic takového nezasložím. vždy´t jsem hodná vzorná manželka 😛 . No tak sjem si postěžovala. Kdyby to věděl manžel, že ho tu pomlouvám tak mě asi zazdí :$ . no co je takovej tak co.
    Jo a dnes nevařím!!! Malej má dietu tam mu uvařím jen brambory a já si uvařím taky brambory a dám si k nim volské voko. a a on a´t si žere třeba trávu mě je to fuk.
    Uff to jsem se rozepsal a ještě navíc o takovech blbostech :$ . No ono se taky od včera od odpoledne nic neudálo jiného a toto mě tedy nadzdvihlo 8o| . Takl snad budu zítra pozitivnejší.
    jo ještě do teď jsme ten barák nevysála a nevytřela a to se na něj chystám už 3 den :O . Včera večer jsem akorát važehlila trochu prádla. Dnes musím pokračovat.

    #867904
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Leni, jsme tu přeci od toho,aby jsme si i postěžovaly na ty chlapy.
    Tedy ten tvůj je ále fakt už na facku, když to takhle napíšu. Je vidět,že vůbec nebere na vás ohled a na to,že by se měl starat o vás.
    Fakt si myslím,že ti chlapy když už mají rodinu, tak to berou všechno jako samozřejmost, že je doma uklizeno, uvařeno, vypráno a dítě je zaopatřeno. Tsss.
    Přitom ty jsi těhotná a měl by ti fakt víc pomáhat, hlavně když je ještě furt doma. :@
    A co Bohoušek, už je to lepší s tím kaděním? Pomáhá ta dieta?
    To bych asi do Adámka nedostala, něco suchého jako brambory, spíše jí bram. kaši, samotné je moc nemusí. A bez mlíka to fakt nedává.
    Normálně zas dneska kecal ve tři ráno, jsem fakt už nemohla. Páč mi nebylo dobře, taky na mě něco vlezlo a on si tam vykládá a nemíní spát.. Tak dostal po hodině a něco flašku, že jako usne,tak tam kecal další hodinu než usnul..
    Dneska jsem uvařila jen polévku, páč jsem dodělávala ještě ty banánky a nějak jsem neměla náladu na vaření..
    Byli jsme na procházce, je tam mokro a mrholí, sem tam ještě je sníh..
    tak zatím pááá

    #867905
    Anonym
    Host

    jo jo je to děs s tím mímmužským. Na zabití.
    Jinak Bohoušek pro změnu od pondělí co drží dietu tak nekadí vůbec. Chjo to je děs. Tak uvidíme do zítra co bude snad nějkej bobek vytlačí 8-|

    #867906
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Už nám jede internet!!! Prý si naše wifi asi žije vlastním životem a z pouhého „přenašeče“ se přenastavila na vysílač a tím pádem se rušila s hlavním vysílačem. Tak mi to teda vysvětloval ten technik. Nejdřív na mě zkoušel, že jsme se vrtali sami v nastavení. Tak jsem mu řekla že ano, ale už v únoru. Tak naznal, že to je dlouhá doba a klekla by nám teda už dřív. Takže zase vím prd čím to přesně bylo. Protože on tu wifinu restartoval, aniž by se podíval na nastavení.
    Bambulko, normálně tonu svojemu chlapovi naliskej. Já doma dělám scény, když mi chlap přijde domů třeba i o půl hodiny později aniž by mi dal vědět. Ale on ví, že je to z důvodu, že mám strach, aby se mu něco nestalo a fakt se mi hlásí, že se zdrží nebo tak. No ale jinak bych Ti doporučila minimálně jeden den „simulovat“ a zůstat ležet v posteli. Ať se manžel stará komplet o všechno, o Bohouška, jídlo, zvířectvo, domácnost,… Však jako těhule máš na odpočinek právo.Tak mu řekni, že Ti není dobře a co on má všechno udělat. Pak třeba pochopí, že by se z hospody neměl vracet až druhý den a nebo když se vrátí druhý den, tak aspoň cestou obstarat zvířectvo a kotel.
    Jinak u nás nic nového. Kuba se teď několik nocí budil a klidně si zase tu hodinu až dvě povídal a mrčel. No a včera mě napadlo mu dát na spaní nurofen. A hle, vzbudil se jen v 5 na mlíko a jinak pořád spí. Taky má pořád v puse dudlík a k němu ještě palec vražený tam někde u pětek. Jen já mu tam pořádně nevidím, takže nevím, kterou má oteklou.
    Dneska jedeme s Kubem koupit nový přehoz na pohovku. Teda spíš jen nějaký pléd. Ten starý už je dost škaredý. Přeci jen se po něm válí i pes. A když se blíží vánoce a návštěvy a v jysku mají slevy 😛 .
    Včera jsem byla v květinářství objednat tchýni nějaké vánoční kytičky na výzdobu a koupila jsem si tam svícen. Sice jsme se doma domluvili, že žádnou výzdobu dělat nebudeme, ale on byl tak hezkej a přímo dělanej k nám… Taky nebyl nijak drahej. Co jsem obcházela různé květinářství, tak stáli min. 300. Já jsem na takovéhle věci levá, že bych něco udělala sama. Taky nevím, kde bych sháněla různé větvičky a ozdůbky.
    Jé, jsem se zase rozepsala o blbostech 🙂

    #867907
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak my jsme spali až do půl sedmé, tak jsem byla ráda:D Adámkovi asi je už dobře, ale mě se spustila rýma :'( Já to tak nesnáším.
    Evi,tak to je dobře,že už vám to funguje :)) U nás občas modem restartuje Honza, když nám to nejde. On tomu rozumí i pc,takže takhle problém nemáme. Jen občas to vypadne,ale v celém baráku a to pak jezdí ten technik.
    No a budu muset zas prát, je plný koš špinavého prádla a povlečení, páč si asi Adámek krknul a trochu mi vyhodil mléko do peřiny.. ale vůbec nevím kdy,páč jsem byla v posteli s ním.. Bylo to asi tiché:D
    Holky,co budete dneska vařit ? Jo a co budete dávat na Štědrý den dětičkám? Já asi Adámkovi koupím to bezkostní filé a asi s kaší.. Kapra sice občas jí,ale musím mu to do podrobna probírat.. salát mu fakt dávat nebudu.. Jen nevím, zda by jedl tu kapří polévku..
    Ty jo, už je čtyři dny a máme to tu.. Jsem zvědavá na Adámka, zda bude více ten stromeček a dárečky vnímat..
    tak zatím pááá

    #867908
    Anonym
    Host

    Ivčo, můj chlap tomu taky rozumí a hlavně po mém únorovém zásahu tu wifinu nastavil přesně podle ostatních v baráku. Máme v každém patře jednu. Takže teoreticky v tom by být problém neměl. Spíš mě nakrklo, že borec ji zrestartoval aniž by zkontroloval původní nastavení a pak řekl, že jsme se v tom hrabali a přenastavili.
    Já dám Kubovi kapra a br. kaši. Taky nechci salát riskovat. S polívkou nevím, tu asi dostane moji. Já totiž nepapám ani jikry ani mlíčí, takže mě tchýně (vaří ji vždy ona pro celou rodinu) vždy oddělá část ještě před přidáním tady těch „hnusů“. Na oběd bude zelňačka, tak nevím, jestli ji bude Kuba papat. Jinak na stromek jsem taky zvědavá. Ještě ho teda nemáme koupený, ale času dost 😛
    Á, už slyším „jejej, dededej, bába!“

    #867909
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak s chlapem se bavím jen to nejdnutnější tedy spíš nebavím. Jemu to asi vůbec nevadí je rád, že má klid. Ale dopoledne mi pomíhal uklízet tím, že vysál celej barák já ho potom vytřela, setřela prach a uklidila takovej ten povrchovej bordel . Jak se říká kde co komu odpadlo z ruky. Včera vařil polévku tak dnse vařit nemusím nic a nebo nevím co. Nic mě nenapadá.
    Na Vánoce rybí polévku nevařím. nejíme ji nikdo a ani nejsme zvyklá z domova takže na oběd dělám hovězí polévku s játrovou zavářkou to bude i malej a na večeři Bobeš normálka dostane kapra (bez strouhanky – tu oloupu) a přemýšlím že mu odeberu salát,ale bez majonézy. Ještě uvidíme. Dnes má podlení den dietu a zítra najíždíme pomalu na normální režim. Chudák zase pro změnu vůbec nekadí,ale prdí a děsně smrdí a ještě se tomu řechtá když si prdne 😀 . Když by jsme volala doktorce taks e pozeptám co mu můžu a nemůžu dát,ale v salátu přeci není nic špatného? Brambory, zelenina, vejce…. to vše přece může.
    Včera jsem objednala ty pleny a dnes už psalo PPl, že mi vezou zásilku :O . To je fofr.Jsem zvědavá kdy dorazí
    Bivi to je dobře že už ti jde net. Nám to vypadne taky občas,ale pak to samo naskočí. Proč to netuším. Když to nejde tak to nejde a neřeším to. Horší by bylo kdyby to nešlo víc dní to by jsem byla na prášky 😛
    No tak přei hezký den. páááá

    #867910
    Anonym
    Host

    Bambulko, tak to se Ti asi ulevilo, že už budeš moct dávat Bohouškovi normální jídlo.
    Mě teď Kuba prdí na jídlo. Dá si tak suché těstoviny, brambory s máslem, dezertík nebo takovou sladkou begetku nebo jak to nazvat. A vlastně mi už několik dnů ani nejedl maso. Tak jsem se naštvala a cestou jsme se stavili u mekáč a koupila jsem mu tam na oběd kuřecí nugetky. Tak skoro 3 zblajznul a už je v postýlce. No a já jdu uklízet. Na dnešek mám v plánu wc, koupelnu a snad stihnu i z venku znovu přetřít linku. No ale vůbec se mi nechce a pracovat se mi taky nechce :'( .
    Dneska je venku moc hezky. Sice jsou jen 3st, ale svítí sluníčko. Snad stihneme jít ven. Na odpoledne jsem totiž zvaní na návštěvu.
    Tak se zatím mějte hezky!

    #867911
    Anonym
    Host

    krásné poledne,
    Leni a tak bych to chlapovi dala jako povinnost jednou za t ýden ti pomoc. mojeho jsem na tohle taky naučila. on vysává a dělá prach, já vytírám a umývám koupelku. no uznejte že koupelna je to největší svinstvo co v baráku může být. ono jen aby si nemyslel, že jedním podáním ruky po průseru se to nějak samo vyžehlí a ustane. ve mě by to teda zůstalo ještě hodně dlouho.
    Bohoušek musí hlavně pít, když má dietku. nebo dát probiotika. to je na návrat zdravé mikroflory ve střevech.
    u nás je pořád ta debilní rýma. první den zabraly homeo a fakt ráno nic a odpoledne na novo. tak si říkám od čeho to asi je. a tak mě napadají zuby. u horních měla vždycky rýmu a ted si pořád šprtá do pusy.
    jinak u nás jsem vařila kuře (stehna) na paprice s knedlíkem a že se mi dnes povedla :), valča zpráskala 2 knedlíky, kus masa a omáčku. ted poutíkám trošku pouklízet od vaření a uschovat ještě vytažené dárky, které nejdou zabalit, ale musím koupit na ně dárkovou taštičku. jinak jsem včera balila 2a půl hodiny a měla jsem toho už fakt dost a to nedávám stužky a ty velké krabice nejsou taky ještě zabalené. tak přemýšlím zda t ovůbec balit. kočárek má pěknou krabici, stůl s židlemi taky a sobě si robota balit fakt nemusím. už jsem velká holka. navíc já ježíšek jsem si ho objednala, včera zaplatila, donesla nahoru a ještě abych si ho balila ne? by ztrácelo trošku význam 😀 stačí že jsem měkké dárky rpo nás balila.
    tak se zatím mějte krásně a užívejte vánoční klid a pohodu

    #867912
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak my jsme byli v obchodě, chtěla jsem se jednak trošku projít, zas tak špatně mi není, abych byla furt doma a Adámkovi to taky pomáhá,když se provětráme. Stavili jsme se v DM a koupila jsem tam ještě dva sunary v akci za 199 a uplatnila na to slevu 50 kč a vzala jsem ještě ty vlhčené ubrousky a zas na to uplatnila slevu 50,- a ještě jsem koupila jedno mam pítko a na to uplatnila 25% slevy:D Tak jsem měla radost,že jsem ušetřila. V globusu jsem koupila kuřecí maso a rajčata ve šťávě na omáčku. Ale tu udělám až odpoledne.
    Myslela jsem,že tam vyberu nějaký balíček kosmetiky v akci, mají to teď za polovičku,ale byl tam takový nával,že jsem na to neměla náladu..
    A to tam pojedeme v sobotu nakoupit na vánoce jídlo.. to si fakt nedovedu přestavit, už teď tam byl nával a co teprve v sobotu.. :S
    Holky, já tu rybí polévku jím jen s tím od kapra (mlíčí nebo jak se to jmenuje), jikry nemám ráda.. A jím to jen na vánoce, jinak o to nestojím. Já salát Adámkovi asi dávat nebudu, my už ho dostaneme hotový s majonézou, asi mu udělám bram. kaši nebo brambory..
    Peti, ty máš doma jedlíčka 🙂 Adámek sní jen jeden knedlík s omáčkou. Celkově si myslím,že jí furt málo než by měl, ale když mu furt něco nabízím a on nechce, tak to s ním mám dělat, že? Hlavně,že sní tu sváču, oběd, sváču a kaši. A mléko ráno. Jo a stále zkouším s ním najet na večeře, klasické, místo té kaše. Tak občas něco málo sní, ale stejně se dožaduje flašky kaše..
    My prostě máme doma atleta.

    #867913
    Anonym
    Host

    Ivčo a v kolik večer chodí Adámek spát? Kuba má ráno (v noci) mlíko, pak kolem půl 10 sváču, mezi 11 a 12 oběd, o půl 4 sváču, asi v 6 večeři a mezi 8 a půl devátou jde spát a to dostane v postýlce flašku s mlíkem nebo kaší. Taky mám ale pocit, že jí malé porce. No ale hlavně že jí aspoň něco. Mezi jídlama mu zkouším dát nějakou mlsku nebo rohlík, ale většinou nechce. A nezdá se mi, že by byl špatně živenej.
    Já na nákup nějakého jídlu půjdu tak akorát tady do alberta, do nějakých větších obchoďáků mě už nikdo nedostane. Maximálně bych zajela pozdě večer nebo spíš v noci to nonstop tesca. Taky ty návaly lidí nemám ráda.
    Peti, s tím balením robota Tě chápu. Taky bych se na to vyprdla. My si vloni koupili televizi, tak jsme si ji nainstalovali už před svátkama a na štědrý den na ni jen nalepili mašličku.

    #867914
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Adámek chodí spát mezi 7-8 hodinou večer. Pokud tedy nespí odpoledne moc dlouho.. to pak usíná až v devět či později…
    Já dávám Adámkovi taky něco mezi jídlem, většinou na stůl mističku třebas s piškoty, aby si mohl vzít,kdy bude chtít. Ale poslední tři dny to spíše vysejpá na zem.
    Tak jsem začla prát, nejdříve naše prádlo, to je tak na dvě pračky a pak možná ty cíchy, ale asi to spíše nechám až po svátkách. Přeci jen se mi to na sušák domů nevejde a venku to stejně neschne..
    Já to praní fakt nesnáším. Ale zas ve špinavém chodit nemůžeme:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,671. až 5,685. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist