únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862803
    Anonym
    Host

    Jé tak ten štrůdl bych si dala taky mnam,hm ale nemám jablka a do obchodu se mi nechce v té zimě.Takže si musím nechat zajít chut.*-)

    #862804
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky
    tedaaaa vás tu přibilo:) ale to je dobře tak vás u všechny nové maminky vítám:)
    Tak dnes jsem byla u dr. a výsledek???:mám se šetřit, ale copak to šlo když jsme měli rozkopaný byt ale to jsem jí říct nemohla ta by mi dala ale ted už máme všechny místnosti hotové tak teď už na ní dám.dala mi další prášky prý že mi chybí železo.na ultrazvuk jdu příští utery tak se těším až toho našeho malého a hodného Davídka uvidím. Jinak já to mám úplně jiné než vy co se týká spaní tak spím úplně v pohodě vzbudím se akorat jednou a to pravidelne v půl druhé v noci a jdu na záchod jinak bych spala klido až do jedenácti ale to nemůzu protoze musím vyvenčit toho našeho pejsánka.Do močovýho měchýře mě taky nekope je celkem hodnej spíš ho skoro necítím asi je nějak natočený.
    Co se týká vaničky tak já si ji koupím možná i to lehátko a bud ho budu koupat v koupelně což asi ne ale dám si vaničku do pokojíčku k přebalovacímu pultu tam bude i teplejc než v koupelně.
    Zrovna včera mi přišla peřinka, povlečení mantinel a nebese a nepromokavá prosteradla a je to krásnéééé už musím něco začít nakupovat takže musíme vyjet na nákupy:)
    včera jsem si zaděla na perníčky tak je zítra upečeu to bude vůněěěě. jinak to budu péct asi každý týden jedno cukrový dopředu to péct nebudu protože do vánoc by u nás zbyl pak prázdný talíř.
    To nám ale krásně sněží kdyby to aspon neklouzalo a bylo takhe i na vánoce no uvidime
    tak se mějte krásne a pohlaďte bříška

    #862805
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    teda tady se rozesněžilo – no hnus.drahá polovička volala, už hodinu a půl stojí v zácpě – asi nějaká nehoda.tak uviíme kdy nám tatka dorazí8-|
    jé perníčky -ty bych si dala:-)) u nás cukroví nikdo nejí, takže mám o starost méně:-))
    stejně něco málo dostaneme od maminky a to bude bohatě stačit.včera mi manža dovalil žehlící prkno, už jsem to staré měla fakt hrozné. takže jen co mi uschne prádélko pro prcka tak se do toho pustím. holky ty věci jsou tak pěkné:-))
    ještě přemýšlím zda koupit lahve a sterilizátor či nikoliv. kamarádka mi říkala at si to nekupuji, že to vůbec nepoužila- tak nevím, přijde mi to divné, když si budu chtít jedn den přispat tak prcka může manža nakrmit odstříkaným mlékem ne? takže asi si je koupím a koukala jsem na Avent jako Peta.
    tot snad vše – už aby přestalo sněžit, klidně at mrzne, ale neprší, nesněží.
    tak pa pa

    #862806
    Anonym
    Host

    ahoj holky,

    tak ja to s pecenim letos vubec neresim, nejen ze manza ma cukrovku a stejne sladky neji, tchan jo,ale zas ma klapacky, tak tomu zas moc neda, a taky mam 4 babicky a maminku a tak, takze dostanem tolik krabic, ze to zas budeme nejaky navsteve vnucovat 🙂

    Jinak co se tyce odsavacky, taky jsem dala na Avent, stala asi 1200,- je to i s prislusenstvim, tak bud bude potreba a pripadne koupim jeste nejakou jinou, nebo jsem ji koupila zbytecne 🙂

    U nas v Praze snezi a praha je samozdrejmne v kalamite, me to nechava klidnou. Driv jsem jezdila favoritem (jm. se škopiček) a byli u nas na vesnici metry snehu a tady mam novy auto a nejak me to nestresuje, jen manza me nechce nechat jezdit, ne kvuli tomu, ze bych to naborila ja,ale ze jezdi debilove, co kolikrat nemaj ani prezuto 🙁

    Zitra rano jedu na Bulovku na cviceni, pak jsme s tchanem meli jet do bazenu,ale jezdime az do Kladna, tak na to v tomto pocasi kaslem 🙂

    Na sterilizator se.. , nema to pry smysl, takze budem vyvarovat, kdyby nahodou tak se muze dokoupit,ale nikdo z rodiny ho pry taky nepouzival, tak na nej kaslu .
    A my v koupelne mame krasny teplo,ale ikdyz mame velkou vanu tak neni tak siroka abych do ni dala vanicku co je zaroven lehatko, takze tady v praze budeme mit lehotko do vany a na chatu dam vanicku ( tam je zas jen sprchovy kout) , takze sranda.

    #862807
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky,
    právě jsme se vrátili domů. Cesta hrozná, hotová kalamita, cestáře jsme potkali cestou 3 (ale měli radlici vždy zdviženou). Hm, asi nejeli zrovna služební cestu 8o| . Dnes jsme byla naposled v práci a poprosila jsem tedy manžela ať jede se mnou pro jistotu jako opěrný bod vedle mě, kdybych sebou chtěla někde na ulici seknout. Zašli jsme i do města, koupili velkou deku s medvídkem Pů. Jinak dnes došla i ta odsávačka mléka se sterilizátorem. Hm, nevím jestli jej využiji, uvidíme. Ale bylo to za stejné peníze jak samotná, tak proč to nevzít, když jsme český národ a je to zadarmo 😀 .
    Tak se maminky a mimiska mějte krásně, jdu zahustit játru na šťávě, ať nemusím zítra nějak moc brzo vstávat a můžu tak užívat dopoledního klídku doma.

    #862808
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    ahojda holčiny!
    Tak venku je fakt pěknej hnus. Když jsme jeli z práce tak jsme potkali zapadlej kamion ve škarpě – chudák. No jsem zvědavá jak to bude zítra ráno vypadat.:|
    Jinak sterilizátor jsem dostala od švagrové s německým návodem takže jsem luštila jak se vlastně používá a ani nevím zda ho budu používat.
    Vaničku jsem taky dostala,ale asi jí zkrátka jen vrznu do velké vany – no uvidíme. :O
    Jsem nějaká zase znavená tak jdu do hajan – páááček a brou noc – třeba se vzbudim zase v 5 ráno a budu tady zase strašit 🙂

    #862809
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    ten můj asi taky někde zapad a ještě se nevrátil – nejspíš do hospody:-).
    Nám na kurzu porodní asistentka říkala, že si nemá cenu odsávačku kupovat dopředu, protože každá mamina má jiné potřeby a i těch druhů je spousta. Lze je nejdřív jednoduše půjčit a vyzkoušet.Taky říkala, že některým jde jednoduše odstříkat mlíčko ručně. A určitě nedoporučovala po dokojení ještě odstříkat, protože pak se bude pořád tvořit spousta mlíka a nevyrovná se poměr nabídka=poptávka. No, ale to je jen teorie. Já mám taky jednu odsávačku vyhlídlou – od Medely. Dokonce je i půjčují.
    Jinak sterilizátor taky neřeším, koupila jsem v DM sterilizační tablety. Jsem pro usnadnění si práce.
    Holky, jinak vážně nechápu, co ti silničáři dělají. Tady za celý den ani jednou neprohrnuli cestu městem. Natož chodníky. Brzy jim asi zapadnou tramvaje. Hlavně že už před měsícem v místním plátku psali, jak jsou na zimu připraveni. Že by je přeci jen sněžení překvapilo?! A vlaky maj taky kalamitu. Kamarádka, která jela z Prahy do Kroměříže skončila tady u mě, v Olomouci, dál to prostě nejede. A já mám radost, z obojího – kamarádky i sněhu:) . Dobrou noc všem, opatrně na cestách!!!

    #862810
    Anonym
    Host

    Dobré ráno všem,chci se zeptat myslíte když je mimi otočené hlavičkou nahoru tak jestli se jde v každém případě na císaře?Mám s toho celkem strach.Mám zasebou dva porody ale fakt se celkem bojím.:O Jinak venku je pěkná zima, Odkud jste holky?já severní morava

    #862811
    Anonym
    Host

    🙂 ještě tu nikdo není???

    #862812
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Dobré ráno,

    teprve jsme se probudily. První tedy probuzení bylo po 4. a pak jsem si s manžou dala ráno čajík a koukala na něj z okna, jak odhrnuje sníh z obou aut.

    Jarko, jinak hlasí se severní morava, konkrétně Úvalno, odkud jsi ty? V krnovské porodnici prý zadeček dolů řeší jen císařem, ale jsou na to cviky a mě řekli, že do 31. tt by se mělo mimi nejpozději otočit, ale jak tady psali holky, také vím o některých maminkách, že hmaty a cviky otočily mimčo i 14 dní před. Takže udělat kočičku a zadek dát podstatně výš než tělo a hlava.

    #862813
    m milinka
    Účastník

    Ahhoooooooj holky,
    včera to teda byla kalamita ,takže dnes nikam vyjíždět nebudu,chtěla jsem ještě dokoupit pár dárečků,ale to počká.
    Jary byla jsem na předporodním kurzu (v Brně) a porodní asistentka nám řikala že pokud mimčo naléhá patičkama i zadečkem na spodní část dělohy že se dá rodit spontáně ,ale že je to individuální jen problém je aby to mimčo jak mu vyleze zadeček se neleklo a nerostáhlo ručičky,ale to každý lékař posoudí jestli to má nějaká rizika nebo ne.Ale může se ještě otočit i doktoři mají na to nějaký chmat myslím,že to bude ok:)

    Takže holky myslíte sterilizátor je zbytečný?A já budu kupovat odsávačku na soplík tu na vysavač segra jí má a je to super i když to zní dost morbidně:D a jak to máte s autosedačkama každa budete mit vajičko?a jakou potom máte nějaký zkušenosti se sedačkou od 9-36kg?

    #862814
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    to je sněhu co,? drahá polovička mi včera v půl páté volala, že zdrhá domů, tak jsem se těšila a on chudák chytil zácpu, kde mohl a dorazil až v půl osmé – hnus!!!
    co se týče lahviček -asi je koupím a dokonce sterilizártor je k nim zdarama a to samé s dudlíky:D
    odsávačku .- nevím ještě jakou
    dnes nikam nejdu-nechci upadnout, takže zůstanu domka.
    pěkný den

    #862815
    Anonym
    Host

    Ahojky,Peti já jsem z Krnova tak to je od tebe zarohem.:)

    #862816
    Anonym
    Host

    🙂 Tak mě děvčata bolí pů zadku ale přímo ta kost na které člověk sedí no to je něco hrozného,hlavně když se mám postavit nebo třeba v posteli otočit,úplně už trpím no těším se až už malý bude venku.A na sex nemám ani pomyšlení chudák manža.A jak to holky vy snášíte ten skoro konec těhotenství?máte taky nějaké problémy.

    #862817
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Jé Jarko,

    tak to je fajn, ke komu chodíš k dr? a tak přemýšlím nebyli jsme spolu náhodou na testy na cukrovku?? Já byla na poliklinice s kamarádkou :-), dnes jdu do školy rodičů, tak už se jdu pomaličku oblíkat a jedu směr Krnov. Tam jsem mimochodem bydlela 26 let, a teď jsme 2 roky v Úvalně na baráčku v klídku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist