únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862818
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    Jarko mě ta kost bolí taky a i v noci když se převaluji tak jí cítím, jenom jsem si myslela, že je to od neustáleho sezení u pc a jak tak koukám tak ne.
    volal mi manža že dnes zůstane v práci hodně dlouho a zítra se mnou bude doma -už se těším:-))
    tím že má volné jenom neděle a ty také ne všechny tak se fakt těším, říkal, že se mnou sjede do nějakého nákupního střediska, tak si budu moci něco málo hještě nakoupit a netahat se s tím:-))
    holky co budete vařit k jídlu -chci dělat brokolicovou polévku a co dál? prosím o nápady – spíš nějakou hotovku .- kvůli tchánovi – plátek masa nebo když je tužší – tak nerozkrojí ani nerožvýká.
    díky za tipy pa pa

    #862819
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak mi dneska bylo od manzi a tchana zakazano cviceni, protoze rano jeli vyrizovat veci kvuli firme a rikal, ze jeli kolem porodnice, kam chodim cvicit a ze je to nesjizdne jak tam tak i zpet. takze snad se tam dotanu pristi tyden . Aspon jsem s manzou byla v nasem Prazskem parku na prochazce 🙂

    petra.h. – takze uz si davas domaci pohodicku, nebo mas jen tu tvoji prac.pauzu???

    Jarka – ja ti nevim, myslim, ze to dobre dopadne, ja ani nevim,jak je malej otocenej, ale lekari udelaji co budou moct , uvidis, treba se ti otoci na posledni chvili 🙂
    co se tyce kycli a patere s tim ja bojuju uz nejakej mesic, takze me uz to ani neprijde, ale vzdycky vsem rikam, ze chodim jak tucnak, valim se jak vorvan 😀
    Jinak ja jsem rozeny Karlovarak,ale uz bydlim s manzou v Praze 😐

    jinak dneska uz jen s necim pomuzu manzovi s fakturama pro firmu a pak se budu valet 🙂

    #862820
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:)

    jen tak procitam vase vzkazy a narazila jsem na problemy v tehotenstvi…ja hodne trpim zacpou ale zato chodim strasne curat…:D …jine bolesti ale nemam coz se docela divim jak tak ctu tak hodne z vas trpi na bolesti zad…jen me trapi to psani…hlavne dyz malej kope do zeber:) …
    tak snad to prezijem preju predem hodne stesti a zdrava mimca:D

    #862821
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda!
    Tak to já jsem tedy od Vás holky pěěěěkně daleko. Jsem z ˇusteckého kraje okres Loiny, obec Žatec a vesnička Velká Černoc 😀 .
    Jinak já bolesti zadnice či kyčlí nemám . Jsem v poho občas mi píchá na levé straně v podbřišku,ale je to asi uz toho, že blbě dejchám měla jsem to i před těhu třeby když jsem běžela či tak něco no a teď holt tahám za dva tak to asi obač blbě udejchám.
    Počasí u nás pořád hnusný. Dnes jsme dorazli z práce až po 18 hod. Hnus hnus. To hnedky jít zatopit, uvařit v dnešním případě jen ohřát baštu, nabaštit se, osprchovat a můžu jít do hajan.
    No už jen dva týdny budu chodit do práce a pak uuž mi začne veget na mateřské – pak si teprve začnu vše potřebné schánět.
    A jak je otočenej náš prcek nemám vůbec tušáka – podle to ho tak mě pořád žduchá je asi všude 😀 .
    Tak ju holky já jdu koukat na růžovku a do hajan – bůh ví jestli jí vůbec dokoukám.

    #862822
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    ahojky a jeste jak se tu bavite o tom bydleni tak ja jsem z jiznich cech z Ceskych Budejovic…:)
    ale koukam ze ste vsichni z velke dalky:D mnu nic jdu taky delat haji snad se vyspim mam hroznou rymu a tresti me hlava tak dobrou noc preju vsem:)

    #862823
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    hojky maminky,
    vy řešíte bydlení???to já jsem od vás taky hoooodně daleko ale od deníska ne to mam od tebe jen 60km ale budu rodit v budějovicích zítra tam jedu na nákupy a v úterý na ultrazvuk do nemocnice. tak se tam třeba spolu potkáme v únoru to by byla ale náhooooda no nic.
    sem toho našeho rošťáka přechválila od té doby mě neustále kope:D 😀 😀
    přeji vám všem krásné sny

    #862824
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminky,

    dnes jsme byli na předposlední lekci ve škole rodičů. Kojení, takže 2hodinová přednáška s filmem a nakonec diskuzí. Ale bylo zas fajn.

    A k těm bolestem či nepříjemným pocitům. Při měsíčkách mě vždy trápily křížové bolesti, tak na ně trpím i teď. Ve škole rodičů mi byli doporučené rehabilitace (protože jsem se zmínila, že mě bolí už dleší dobu levá kyčle – jakoby skříplý nerv, nebo taková silná křeč). Byla jsem v pondělí u dr. na rehabilitaci, takže kýčle je volná a bolest mi jde od páteře, kterou mám lehce bloklou. Takže jsem dostala masáže a nějaké lehké techniky cvičení. Ve středu 8.12. tedy nastupuji, už se i těším.

    #862825
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    ahojky moni-ja ale asik budu rodit u pritele coz bude v pelrimove mno treba se potkame v budejcich bylo by to super:) a nahoda tak dobrou noc vsem 😀

    #862826
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy,
    poslední dobou nějak nestíhám sem chodit….
    Abych se přidala – já bydlím v Kosmonosích, což je asi 40 km od Prahy – a jestli vás to napadlo – tak ano jsou to ty Kosmonosy, kde je psychiatrická léčebna a já z okna koukám přímo na ni 😀 takže až se z manži či prcka zbláznim nebudu to mít daleko 😛
    Dneska jsme byli na další kontrole – dostali jsme pochvalu, že je všechno úplně v pořádku.. Paní doktorka říkala, že náš prcek už je hlavičkou dolu, ale tím pádem podle pohybů co cítím budeme mít asi boxera 😀
    Taky říkala ať se letos vyprdnu na vánoční úklid a odpočívám, ale copak to jde když člověk buduje a do vánoc chce bydlet v baráku a ne na staveništi? no ale už se to konečně blíží ke konci – huráááá
    Tak se holky zase mějte – pohlaďte si bříška a buďte v pohodě
    a hlavně – bacha na sníh :@

    #862827
    Anonym
    Host

    ahoj holky,

    tak ja uz jsem doma a nic nedelam, teda chystam se na predelani zavesu a takove blbosti,ale pristi tyden nam budou predelavat vnitrni okna, takze to nema vyznam ted porad uklizet.

    malej Mirunda me porad kope, akorat jsem rikala, ze je skoda, ze tady zadna z vas neni prazanda, abychom treba dali kavu atd.

    Nicmene je mi jasny, ze to tady v unoru bude pekne vaznout, a urcite musite dat vsechny vedet jak jste dopadli 🙂

    #862828
    Anonym
    Host

    Ahojky děvčata,já to taky s vánočním úklidem nepřeháním utřu prach a vysaju a končím.Peti mě bude v dubnu 33 ,a nevím jestli jsme byli spolu na cukrovce ale asi né nikoho s bříškem jsem tam neviděla a doktorku mám Vojkovskou chodím tam celé roky,a jsem celkem spokojená.A kdy máš přesně termín možná se v porodnici potkáme já mám termín 16.2 2011 🙂 Holky já se nemůžu dočkat miminka.A nevíte jestli to porodné už podepsal i prezident?jestli to teda už nedostanem?no člověk si nepořizuje mimi skrze porodného,ale nadruhou stranu by se penízky hodili no né?Já se určitě tady po poporodu ukážu Lenun musíme si přece napsat jak to u nás všech probíhalo no né?Už se fakt nemůžu dočkat.Tak se holky zatím mějte ,doufám že dnes někdo písne.Jarka:)

    #862829
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky,

    tak dnes asi bude pracovní sobota, snad se podaří vše zmáknout (kameny u krbu a vymalovat) – tak jsem zvědavá, už chci mít pak taky klid a hotovo 🙂

    Jarko, termín mám 14.2., takže je možné že se potkáme jestli půjdu tedy rodit na termín 🙂 .
    My se s Valentýnkou teprve probudily, v noci jsme byla 2x okřikovat Bessy ať jde na místo. Nevím co se dělo, ale štěkala na celé kolo.

    Tak zas někdy pá

    #862830
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    čauky maminy!
    Tak to já se dnes chystám aledspoň na ten základní úklid a žehlení. Vařeno mam takže teď si můžu cvilku vychutnat u pc. Ještě během dneška nebo zítřka by jsem chtěla udělat vánoční výzdobu – uvidím jak se mi do toho bude chtít.Jinak je tu zima jako blázen. Fuj fuj. Včera nám opět vypadla ELEKTRIKA OD 2:00 – 12:00 takže fakt super. Chodíme vždycky po baráku s baterkama nebo mobilama jak zloději. Nejhorší je, že se nedá topit protože je na elektriku čerpadlo, které rozhání vodu po radiátorech – takže pokaždé když vypnou elektriku musíme mazat do kotelny komplet vybrat kotel, aby nebouchl a jen čekat až jí zapnou. Nejhorší je, že máme na elektirku ůplně vše – takže ani blbej čajíček nebo kávičku si neuděláme. Naštestí jsme letos dali do baráku malé kamínka takže když je nejhůř tak se zatpí v nich a dá se na tom ohřát i voda,ale barák to nevytopí 🙁 . Během týdne nám takhle elektirka vypadla 2x. Prej popadané stromy. No a v noci s tím neudělj nic, že. TPak to zapnou a spotebiče nabííhaj – takhle nám je akorát oddělaj. Počítač raději kvůli internetu vyndavám ze zásuvky – už mi takhle oddělai 2 síťové karty.
    Jinak manžílka mám v právi – chudáci odhazujou sníh ze střechy protože mají strach aby se to nepropadlo.
    No malej se mnou taky pěkně cvičí včera večer mi dával zabrat asi se mu nechtělo spinkat a tak si se tam roztahoval, protahoval a bůh ví co vše dělal.
    Koukám taky, že se nějak moc neshodmene na místě. Jsme rozeseté po celé republice – to je škoda taky by jsem zašla s někým na kafíčko a až se nám to narodí tak probírala takové ty miminkovské a maminkovské věci 🙂 – no budeme muset jen takhle si písnout. Já taky doufám, že se tu budeme nadále scházet. .
    Tak ju já jdu zase přiložit a pokoukat se po něčem pěkném na netu. Páááá

    #862831
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    teda to je kosa:-))
    jarko – to porodné je tutovka, takže pokud s manžou nemáte mín jak tuším 17 000,- hrubého tak smůla.
    taky doufám, že si po porodu budeme zde psát.-))
    jinak holky, jak nastupujete na mateřskou v 6 nebo v 8 týdnech pčed a co rodičovská? jakou variantu budete volit? já asi tříletou.
    včera jsem žehlila věci na prcka a pak mě chytily záda a do večera jsem se nehla-dneska už dobré:-))
    tak pěkný večer

    #862832
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    ahojda!
    Tak Kosto jestli jsem to dobře počítala tak já 6. týdnu před porodem. A volitu budu asi ttaky tu 3 letou rodičovskou.
    Jiank dnes jsem zase udělala prd jedoné co tak jsem vyprala a vysála a na ostatní plány nějako není nálada. Takže na to prdím a nebudu se přemáhat – vždyť zítra je taky den, ne. Malej už zase dělá v bříšku rozcvičku,ael neva je to hezké to takhle pozorovat jak se vlní bříško a hlavně, že se ozve, že vím že je v pořádku 🙂 .
    Tak páááček, pěkný večer a zdravím miminka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 586. až 600. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist