únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862997
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak tady je pěkná skluzavka během hodky tu havarovalo 6 aut a to poslední co vjelo do naší boční ulice vzalo komplet všechny auta na pravé straně, tak jsem volala na měštáky – sídlí za rohem 100m aby jsem někoho poslali a silnici zavřeli a prý to že nemůžou, ted tu nabouralio další, než mu ostatní řidiči stihli říct at jsem nejezdí tak už neměl šanci – brzdy nefungují, no a ted najednou už jsou měštáci tady a zavírají to – tak jak je možné, že najednou to jde? mohli toho posledního chudáka uchránit.prý ale ty boční silnice v Praze takhle vypadají všechny – jsem vyslechla mětáky z balkonu jak se o tom baví.tak jsem zvědavá jestli vůbec manža zítra půjde do práce.no já mám jasno, já nikam nejdu, vařit budu něco z toho co mám doma.
    tak holčiny zítra bacha jestli některá musíte nutně ven.

    #862998
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak ledovka pěkně taje, ale přesto dávejte bacha!!!
    v časopisu betynka je 20% sleva ve velkoobchodě malvík viz odkaz –
    je to spíš pro pražačky, ale dávám to sem, kdyby náhodou některá ještě něco neměla.já tam pojedu o víkendu a koupíme tam úplně všechno:kočárek, přebalovák, postýlku s povlečením, vaničku, chůvičky i monitor dechu.
    http://www.malvik.cz/

    jinak jsem včera mluvila s kamarádkou a zse mě zaskočila- chůvičky, prý si mám dát bacha – netýká se holky vás co jste na vesnici nebo nemáte v baráku další děti, ale oni sii koupili chůvičkyy – měly jen 2 frekvence a na obě chytili cizí děti. takže si pak kupovali další s více frekvencema – tak jen pro info, když chůvičky tak čím více frekvencí tím lépe.my ted máme v baráku jen 3 rodiny, ale budeme se stěhovat a tam jich je více, takže si na to musím dát pozozzr, no zas jsem o něco chytřejší, nějaké frekvence mě vůbec nenapadly:-))
    tak zatím holčiny pěkný den

    #862999
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Teda včera to fakt vypadalo hrůzostrašně venku. Na autě jedna velká krusta ledu a na dvoře ani nemluvim. Když jsem chodila přikládat tak jsem šla jak pos….. Taky jsem se bála aby manžel dojel ráno v pořádku do práce – takže dojel v pohodě . Už to tady začíná u nás tát. Jsou 2 stupně nad nulou – jen kdyby to chtělo vydržet už do konce zimy. 🙁 .
    Dneska jsem si už částečně zabalila věci do porodnice – říkám částečně protože ještě musím lecos dokoupit. Hlavně nemám noční košile s rozepínáním tak to oběhnu v pondělí po doktorovi.
    Včera jsem se vyspala tak nějak v pohodě. Záda boleli jen trošku a malej sice kopal,ale dalo se to. Teď se mi už pere další várka hadříků a já se chystám žehlit tu první várku.
    Dneska uvařím slepici – ve vývaru nechám hrudník a křídla a zbytek obalim a osmažím s brambůrkem. Zítra přijedou naši tak chystám hovězí gulášek s knedlíkem nebo kolínkama. Tak snad jim bude chutnat.
    Dnes mi začíná 34. týden :$ 😀 . Tak jsem si zase vše prostudovala a uvidíme co nám řekne pan doktor v pondělí jak na tom jsme.
    takže páááá a pohlaďte miminka

    #863000
    Anonym
    Host

    Dobré ránko,
    Kosto, dá se ten kupón použít i při nákupu v e-shopu??? To bych si ho běžela koupit.
    Jinak já měla krušnou noc, ale můžu si za to sama, resp. spíš manžel. Po sexíku mám vždycky půl dne poslíčky. Ale nic z toho, jen se moc nevyspím. Ale když je chuť… bojím se, jak to bude vypadat po šestinedělí.
    Jinak, všechny si pořizujete chůvičky? Tady v porodnici půjčují myslím Babysense za 900,- na půl roku. Tak uvažuju o tom. Jsou samozřejmě přezkoušené. Nechce se mi investovat tisíce. Manžel samozřejmě říká, že je to blbost, že to není potřeba:| . Taky máte tak chytrý chlapy?:)

    #863001
    Anonym
    Host

    ahojda,
    u nas uz to zacalo tat,ale vcera zase zacalo prset, takze porad o nicem,… (Praha)

    Jinak jsem byla cvicit a na predporodnim kurzu, tak si musim konecne zabalit…

    Ted jsem uklizela Nannynce(senegal.papousek) klec, Leošek (muj chameleon) tak dostala taky napapano a vodu do vodopadu ,taky mame dvoje rybycky, takze zverinec uz zere a ja mam klid.

    Jedu za manzelkou nejlepsiho kamarada meho muze abychom si mohli pokecat 🙂

    #863002
    k kytiska
    Registrovaný uživatel

    Dobrý den maminky,
    jsem studentka, studuji ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati obor porodní asistentka. Touto cestou, jsem Vás chtěla požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který je součástí mé bakalářské práce. Moc by mi Vaše odpovědi pomohly. Dotazník naleznete na webové adrese: https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHVsdFp5a2Jvb25ZNHZZQUtLV0dlSmc6MQ

    Předem Vám děkuji za pomoc a přeju Vám všem krásná a hlavně zdravá miminka, s pozdravem Anna

    #863003
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak jsem všera byla na to předporodním – poprvé, no nic nového jsem se nedozvěděla, jen co se týká co si s sebou vzít, tak to jo, u nás si prý nemáme nosit ani vlastní noční košile, že půjčují a jak říkala sestřička – proč si ničit svojí, dále říkala, že porodní plán – nesmysl, každý porod je jiný a nedá se naplánovat,jediné co bylo dobré – učila dýchání a to mi fakt nejde 😀 pořád dýchám hrudníkem nikoliv bříškem, tak budu zkoušet. příště se půjdeme mrknout na sály a probereme porod s komplikacemi které mohou nastat.jo ještě jsme probírali různé polohy které ti ulehčí a masáže, kdo co a jak masírovat, tak to musím manžovi ukázat aby věděl:D pak se také probírala masáž hráze.a co mít za doklady sebou – jen nevím zda stačí kopie – nechce se mi tahat originál oddacího listu aby se neztratil – to ještě vyzjistím.
    Kájo – ten kupon není na e-shop, jen na osobní odběr. a sex? co to je? my ho máme již od začátku zakázaný – jo bacha ke konci těhotenství – může vyvolat porod!!protože se ti rozproudí krev.
    chůvičku chci protože špatně slyším na pravé ucho, tak chci mít jistotu.myslím, že také záleží jak velký byt máte a jak moc velký hluk v okolí, já např. když vařím a mám puštěné radio, tak neslyším co se děje ve vedlejším pokoji, natož v dalších a mít neustále nastražené uši to se mi neche, takhle budu pěkně v klidu a když prcek zavrní hned budu vědět.
    Kytisko – máš to vyplněno:-))

    jinak já mám skvělého manžu – asi je to tím, že už jsme spolu zažili hodně smutných věci – úmrtí jednoho z rodičův (u obou)pak jsme přišli o mimčo, takže mi si ted užíváme hezké chvíle a prostě vše je pro nás krásné, ceníme si věcí, kteří jiní berou za samozřejmost.já mám maminku za prahou, takže občas se na nás přijede podívat, ale to víte je sama a někdo musí hlídat barák se zvířectvem. zdruhé strany tatínek – invalida, takže se staráme ještě i o něj – současně s mimčem to bude žůžo – už se těším, takže toho lenošení moc mít nebudu, takže manža je fakt skvělej a jsem ráda že ho mám.jinak už se těším od út budu ofiko na mateřské a můžu si tudíž chodit ven kdy chci a nemusím se ohlížet na vycházky – já se těším, ikdyž holčiny po pravdě – už funím jak hroch a jak jsem venku déle než 3 hodky tak jsem pak utahaná, začnou mě bolet záda a musím jít spát.

    tak holčiny pěkný den – ikdyž ted tady u nás prší

    #863004
    Anonym
    Host

    Ahoj mamky,
    no já jsem trdlo, myslela jsem samozřejmě myslela monitor dechu. S chůvičkou to mám obdobně, máme velký byt a taky neslyším, co se děje na druhém konci. Takže chůvičky určitě!
    Jinak mám dnes velkou radost – konečně máme kočárek!!! Teda, ještě ne doma, ale ve skladu obchodu, aby nám zbytečně neběžela záruční doba. Nakonec u nás vyhrál taky X-lander. Tak, mimi už může přijít!
    Na kurz jdeme s manželem v pondělí, tak jsem zvědavá. Doufám, že si to po něm nerozmyslí a k porodu se mnou půjde:) .
    Kosto, más můj obdiv, že vás to všechno tak stmelilo. Já si to zatím moc neumím představit, s manželem jsme spolu zatím krátce a naštěstí jsme tohle zatím řešit nemuseli. Jsem ráda, že se vám miminko podařilo a bude dělat radost! Držím pěsti! Ti špatné už máte snad na dlouho dopředu vybráno.
    Jinak, já taky pěkně funím a jsem unavená čím dál tím víc. A když je venku tak hnusně jako dnes, to bych spala pořád! Už to není žádná sranda.
    Hezká večer, hezky odpočívejte!

    #863005
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak jsme se s manžou byli mrknout na ten obchod malvík – jak jsm vám psala, že v betynce je 20% sleva.ha ha ha ha
    takže v obchodě toho moc nemají, vše si máme prý objednat přes internet a čekačka je minimálně měsíc. tak jsme tam aspon koupili vaničku abychom nejeli s prázdnou. jinak těžký amatérismus a přitom by z toho mohli vytřískat velký prachy. v krámu byly dvě holčiny, ale nebyly označené, že patří k personálu, tak nám vvcelku dlouho trvalo, než jsme jednu ulovili a chtěli po ní aby nám ukázala dva kočárky, tak jeden neměli a druhý měli v krámu dražší než na netu a jenom jednu barvu, zbytek opět objednat a čekačka měsíc. postýlky opět jen tři, zbytek opět na netu, tak nechápu proč to na ty stránky nenapíšou. holčina se snažila být milá, ale to bylo jediné, jinak u pokladny opět zádrhel, o slevě paní slyšela poprvé, musela někam volat a prý jen když budeme platit hotově a byla vcelku nepříjemná, stále jí něco nešlo namarkovat a pořád opakovala, dali mi nový systém a já s tím neumím – pardon, to mě ale jako zákazníka nezajímá, už jsem chtěla odejít, manža mě držel at počkám, že užto snad bude mít – omyl u kasy jsme strávili skoro 45 minut , no hrůza.takže tento obchod – na osobní odběr určitě nedoporučuji.
    jo chůvičky a monitory opět jen 2-3 vzrorky zbytejk na netu.
    Kájo – my jsme s manžou 12 let.
    no takže to vidím, že v po jdu naproti do krámu, tam jsem měla vybraný kočárek a domluvím se s paní a koupíme vše tam, původně jsem chtěla objet pár obchodů a koupit všude to nejlevnější, tak po dnešku teda ne, ten krám mě tak otrávil. hrůza.

    no nic jsem si potřebovala ulevit. tak pěkný večer

    #863006
    Anonym
    Host

    ahoj,
    KOsto- nam rekli ze u oddaciho listu potrebujes original nebo overenou kopii, coz sama porodni asistentka rikala, ze to je blbost, ze si tam delaji kopii,ale ze je to nejaky narizeni, takze ja beru original.

    S tim Malvikem- jojo, ja tam byla na ty stejny slevy kdyz byl kupon v mamince, my teda nakonec vzali ten xlander v bile ktery meli skladem (protoze ho nikdo nechtel) ale jinak to tam stalo za hovno.

    jinak na tema sex… my jsme s manzou 2 roky, ..takze takovy zacatek, ale stejne, je pravda na zacatku jsme ze sebe neslezli 🙂 ale kdyz jsem hned na libankach zjistila ze jsem tehotna tak jsem problila 4 mesice, tak to se priznam, travila jsem cely den s hlavou v zachodove mise, takze fakt jsem nemela chut a ikdyz bych se rada pomilovala, zaludek rekl nenene holka :-).
    Ale poslednich par mesicu si sex uzivame prakticky obden, ale je to desna namaha… 🙂

    Jinak me malej porad kope, vyjdu 3 schody z bytu a jsem udychana taky jak lokomotiva.

    Dneska jsem zacala podle seznamu balit tasku do porodnice, takze jsem zabalila zatim jen pro mimi ale stejne uz toho je, jak kdybych se nekam stehovala 🙂 . Je pravda, ze nam taky rekli, ze kosile a zupan dostanem a ja si beru kosili jen jednu teplejsi, pry tam maji trochu problemy s topenim… takze pro jistotu…. No stejne je to silenost to balit 🙂

    #863007
    Anonym
    Host

    Ahojky děvčata,v úterý jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli se mimís otočil,*-) ,,,holky budete učit mimísky na cumílek?já jsem jeden vyvařila a ještě do v nitř toho cumlíku natekla voda tak nevím zda ho nemám vyhodit.Jinak mě se miminka líbí když mají ten cumílek,tak nevím nevím .A jak vy?budete ho používat?Pohladte mimísky a ahoj:)

    #863008
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    😀 ahojky holky:D
    Jarka – předpokládám, že myslíš dudlík – no mám dva koupené, ale pokusím se bez nich, já prý ho také neměla, že prý jsem žužlala kus plenky, ale každý prcek je jiný tak uvidím.
    lenuna – to já zase beru teplé ponožky, ikdyž je mi teplo, tak na nohy jdsem háklivá a bývá mi pořád zima, takže beru ty nejteplejší co mám:D kosmetiku na prcka prý také nosit u nás nemáme, že nám vše dají, tak aspon něco.
    včera jsem koukala, že se mi dělají pěkně strie, jak na bříšku tak na prsou tak na stehnech a to se mažu, nu což, hlavně že prdola bude v poho a manža si hold bude muset zvyknout.

    #863009
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojky maminy,:)
    tak cely vikend malujeme v pokojičku jednu stěnu mame na ní medvídka pú, tygříka prasátko a oslíka přes celou stěnu a je to nádherný ten malej se ale má:) ješte nám chybí tráva a doděláváme nebe.
    taky jsem včera balila tašku pro mimi. jinak musím ještě dokoupit pár hadříku jsem zjistila (kdyz už mám všechno vyprano) že musím ještě splašit svetříky.
    jo holky ve 2 měsícíh bude mít tak 6 kilo???já jen že kvůli plínkám sem to počítala tak by to mělo vyjít tak na pět balíku po 110 já mám pampers. jinak poslední muj velkej nákupní výlet bude přístí víkend, jinak to co neseženu pujde po netu. už jsem taky docela hotova.
    jinak šidítko mám jenom jedno a nevím jestli ho budu používat sem někdo četla že když ho má tak se muže stát že nebude chtít aby bylo kojeno no uvidíme podle situace.
    jo kosto to me taky asi tak od patýho měsíce mám strie na prsou a vubec se mi to nelíbi. a minulý týdej jsem zjistila že mám i žilky na pravým stehne o božeeee:S hold udel
    tak ja jdu zase malovat chvilkova relaxace
    pohladte mimča a ahoj

    #863010
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    tak jestli jsem to taky pochopila spravne, tak ja mam dudliky 2. Jeden je silikonovy a druhy z latexu, pry si mimco vybere ktery bude vyuzivat, takze vic jich nema cenu a uvidim jak to pujde…

    Jinak me se malej snad toci v brise, manza dneska koukal a me tak litalo cely bricho jako kdyby valel malej sudy tak jsme oba zirali.

    Strie mam na prsou uz od zacatku, proste kdyz od prirody neco nemate a pak to mate hned tak to je jasny, ze to nekde musi byt videt. ale to fakt neresim, manza si zvyknul a me to teda nesere, stejne na ne kouka jen manza a pak mimi 🙂

    #863011
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    krásný večer,
    máte někdo tip jak na oteklé sexy nohy? Pne to krásně a včera mě to málem rozbrečelo, když jsme jeli nakupovat a ne a ne se narvat do botů. Tak nevím jestli si koupit větší či si vzít od manži 😀 . Kdysi jsem slyšela, že to je jen zavodnění a pomůže na to urologický čaj. Nevíte tedy některá?
    Valča je krásný vetřelec, také jsme se dnes smáli co vyvádí. A čím víc se to blíží, tím víc se nemůžu dočkat a jsem natěšená jak blázen.
    Jinak k cumlíkům nám na kurzu také říkali, že pokud dáme, tak končíme s kojením, no ale asi záleží i dalších okolnostech, protože kolik maminek kojí a mimi je spokojené s cumlem v puse.
    K chůvičkám jak jste psali, tak vím od kamarádek, že měli občas problém s frekvencí v paneláku atd. Ale to jsme vyřešili přestěhováním na barák. Ale holky nevím jak kdo má plynový kotel s dálkovým přenosným termostatem, který také funguje na frekvenci. Na to nás upozorňovali také, že se to může rušit. No ale máme koupené z Aventu a už i odzkoušené, jak chodí návštěvy s mimi. Zatím to vždy spolehlivě nahlásilo a to je přes spoustu zdí.
    Zítra manžel nastupuje do práce (byl celý měsíc na nemocenské), tak bude doma klídek, ale je pravda, že mi bude doma chybět pomocná ruka. Díky bolestem v bedrech je obtížné i blbé přiložení do krbu nebo vyskládání myčky. Tak pomaličku to nějak s Valinkou v břiše dáme. I když dnes při vaření mi zas vrhkly slzy do očí. Už se těším jestli dostanu masáže, že se mi tam ten kámen zas uvolní. Jestli některá z vás má na kříže tip, tak pište, piště. Nepomáhá balon, ani krouživé a do boku pohyby pánví. 🙁 A bolí to jak čert.
    Jinak jsme dnes grilovali a na véču tak měli makrelu. Bylo u nás celý den krásně, vcelku i teplo.
    Tak dnes zas končím a jdu chrupkat, zítra si jdu užít poslední kosmetiku před porodem, holiče jsem zvládla ve čtvrtek.
    Dobrou noc pro vás i mimuška a hlavně ať vás moc nekopkají a nechají vyspat. pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist