únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863326
    Anonym
    Host

    ja jsem dneska dodelala ty papiry, stihla jsem i Leosovi (chameleon) predelat cely terarium i s vodopadem. jen jeste potrebuju vyzehlit, jak jsem delala ty papiry celej den.

    Manza uz je konecne doma, prijel chudak vymrzlej a zrizenej jak porad neco tahal. takze jsme dali koupel, a pak milovani, tak doufam,ze to trochu pripomuze… 🙂

    Doufam,ze dneska usnu v normalnim case, videla bych to tak aspon do pulnoci , ale asi si muzu nechat zdat 🙂

    #863327
    Anonym
    Host

    tak nějak dnes v noci nemůžu spát. Jsem zvědavá jak zvládnu dnešní dopoledne protože mám návštěvu:S

    #863328
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    elen-ko z toho si nic nedelej ja taky dnešní noc je ješte horší než ta nedělní.:@ sem vzhura kazdou půl hodinu hruzzaaaaaa:'( tak se prestehuju s perinou do obyvaku a uvidim jestli usnu tady doufam ze jo:| ta televize tedy nova uz fakt nevi co ma davat jsem se divala do programu na minuly tyden a oni budou davat ve 20:00telenovelu a to několikrát týdně no u čeho budeme usínat vyčerpáním to fakt netušim:'(

    #863329
    Anonym
    Host

    moni, já mám pocit, že od nového roku tam nic nedávají. Taky nevím při čem mám usínat. Doteď jsem hrála oblbovačku soliter a asi to trochu zabralo. Zkusím, jdu do postele:)

    #863330
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    tak doufám že soliter zabral to ja nic ležela jsem v obyvaku nic tak jsem sla zpatky nic tak jsem cucela do stropu.ted přišel manžel z prace tak jdu zas do obyvaku asi pujdu taky hrat nejakou hru asi adventuru po netu:(

    #863331
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    no holky, koukám, že jste měly fakt rušnou noc … To já jsem zalehla v půl desáté a vzbudila jsem se až o půl osmé ráno, na záchodě jsem byla jen jednou. Takže parádní noc.
    Bohužel kamoš si může vzít psa až v pátek, takže manžel se musel přesunout k rodičům a já jsem doma s bafanem. Trošku mě teda to venčení zmáhá. Naštěstí jsem se domluvila s kamoškou, že jednou za den ho vezme ona tak na hodinu ven, aby se proběhal. Mě stačí jít na půl hodinky ven a pak musím skoro hodinu odpočívat.
    Taky jsem myslela na Káju, myslím, že měla termín někdy dneska. No snad už leží na šestinedělí s mimčem hezky u sebe …

    #863332
    Anonym
    Host

    No teď jsem se dívala na ten TV program a je to peklo. Kromě pátku a soboty budou dávat tu telenovelu každý den a někdy i 2 díly za sebou. Ještě že v pondělí dávají na jedničce humoresky, ordinace se taky dá, ale ve středu to bude pro mě velká krize. Asi si začnu zase stahovat nějaký filmy nebo co.
    Elen-ko, já taky nemám nachystané jídlo a oblečení pro manžela. Úplně jsem na to zapomněla, takže mám aspoň program na dnešní den 😀 . Ještě teda musím známému daňové přiznání a chtěla bych něco vyřídit do práce, ale teď tam prý 3 lidi kašlou, tak tam raděj nepolezu a budu to muset nechat třeba na víkend nebo až příští týden.

    #863333
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko maminky:))
    Koukám, že taky hrajete solitaira 😀 Já taky, ale přes den.. v noci jsem až na dvě zbuzení spala až do půl deváté.. jsem jsem si pak musela dojít pro snídani, venku je pěkná zima..brrr.. ale procházka mi udělala dobře 🙂
    Děcko: chápu, že s tím venčením už to není v tomhle posledním období nejlehčí. Oni ti psi jsou tak aktivní. Já jsem ráda, že máme kočku a nemusím s ní někde běhat. Dokonce přítel mu každý den čistí wc,tak jsem ráda.

    #863334
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    no Kája tu byla naposled v pondělí dopoledne.a má termín dnes:) jééééé tak to už má mimčo u sebe.(možná)tak to je první mimčo v únoru tak to je vodnář.
    no naše mimča budou vodnáři anebo ryby my jsme zrovna na přelomu
    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27854.png

    #863335
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Dobré dopoledne přeji!
    Tak yjsem myslela na Káju – měla termín tuším 2.2. – takže doufám, že je pořádku a jako první už se těší s mimča.
    jinak dnesšní noc v celku šla – byla jsem vzhůru snad jen jednou.
    Manžel se mnou k porodu jít nechce takže asi balit nic nebudu,ale pro jistotu – kdyby si to rozmyslel hodim do tašky pro něj přezůvky a sváču si kdyžtak někde koupí.
    já jsem ráno zjistila, že místo jednoho psa na dvoře mám hnedle dva. Občas sem skočí sousedovic bafan a s tím naším si hrajou. Už jsme zvýšili i plot a,ale koukám, že je to prd platný (to není pes to je asi veverka 😀 ). Takže venku řádí jako blázni – no co aleposň se nenudí a pořádně se spolu vyblbnou.
    Jůůů včera mi přišla postýlka – kráááásná – teda až na to, že nebesa a cejchy měli být zelené a jsou žluté,ale i tak je hezká. Tak když se mi sem podaří dát fotky tak vám jí sem dám, ju.
    No jinak ten program Novy – to je katastrofa – by mě zajímalo jaký máčo to sestavovalo – čumět v hlavním vysílacím čase na telenovelu??? To si dělaj asi srandu. Mě telenovely fakt neberou a manžela už vůbec ne. Já koukám jak psala i Děcko na Humoresky v pndělí a občas na Růžovku – a ta mě poslední dobou taky přestává bavit.
    U nás dneska zase trošku sněží – ach jo ať už ta hnusná zima jde do p…. Chci jaro!!!! Halo halo jaro kde jsi – sluníčko – chodit jen v tričku, sedět venku na verandě a popíjet kávičku…… Jé já se těším a do toho už budeme houpat naše malé prcky 😀 🙂 . Už aby to bylo.
    No tak ju. Zatím pááá

    #863336
    Anonym
    Host
    #863337
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak jsem v noci mela chute na sexualni hratky a manza nebyl proti… takze me od noci boli cela panev, a prijde mi ze malej si mezi moje kosti narval hlavu 🙂
    Celou noc jsem behala na zachod, pretacela se a nemohla usnout…. pak jsem vzala zavdek obyvaku aby se aspon manza na par hodin vyspal,ale tam me to samotnou nebavilo, ano v tv davali uplne h…. tak jsem se zas presunula do loznice…

    holky uz aby to bylo, jo chtela jsem se zeptat na nazor,… chtela bych jit zitra do bazenu, nejen ze bych si tam schladila ty otoky,ale nakonec bych dala vyrivku …. treba by to zabralo ze ???

    #863338
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    bazén????no nevim ja bych se asi bála abych nechytla nejakou infekci a neuklouzla.přece už to máme za par tak nevim asi bych si to odpustila a hlavne to tělo v plavkách no nevim nevim ani nemám ty plavky:D .ale zase to tam musí mít pohlídané tak nevím.když ti to dr. nezakázala tak proc ne 🙂 ty máš nejbližší termín po Káje viď:)

    #863339
    Anonym
    Host

    Leni, jestli máš 100% jistotu, že je v tom bazénu čerstvě vyměněná voda a bude Tě tam někdo doprovázet a hlídat, tak bych to možná zkusila. Ale i tak bych měla docela strach. Já bych šla max. do brouzdaliště, jen se tam tak rozplácnout do vody a výřivku bych zvolila jen takovou tu mírnou, lehké bublání, bez masážních trysek.

    #863340
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak to vypadá, že kája už to má za sebou:-))
    Lenuno – do bazénu bych nešla, můžeš už být trošku otevřená a akorát chytneš infeci a vířivka? ta už vůbec ne, v teplé vodě se drží bakterie více než ve studené.
    tak kdo je další na řadě po Káje?
    jinak mě dneska v noci pěkně bolelo bříško a bolí i ted, tak bud mě malá tak rozkopala ze vnitř nebo nevím.jo, nám včera večer taky dorazila postýlka – konečně:-))
    manža jí v so dá dohromady a já vyperu povlečení atak. teda možná ji sestaví až v ne, jde v pá totiž na pivko, tak nevím jak mu v so bude:-))
    Bambulko, z toho si nic nedělej, je lepší když chlap řekne, že tam nechce, než aby jsi ho nutila, nebo tam šel jenom proto, že si to ty přeješ. já manžu k porodu nechci a on je spokojený, že ho nenutím, vím, že kdybych žřekla, že bych byla ráda kdyby tam šel, takl půjde, ale to já nechci.
    tak zatím pěkný den, jdu hodit šlofíčka, moc jem toho v noci nenaspala, ale aspon že je pc – můlžu si hrát hry:-))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist