únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863416
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    No jak to tady tak vidím, tak asi holky budou brzo rodit. Přeji co nejmémě komplikací, bolesti a obrovitánskou radost z miminek …
    Jinak u nás nic novýho není, na porod to nevypadá. Jen manžel se mi už snad zítra vrátí, už je prý vůbec nekašle. Jé já se tak na něho těším.

    #863417
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Ahojík,
    tak přemýšlím jestli si pro jistotu nezajet do nemocnice s tím břichem, i když malou cítím, tak zvenčí se mi to břicho přestává líbit a začínám být i trochu nervozní. Jinak dnes vcelku klidná noc, asi 5x na záchod, ale to už beru jako standart:)
    Už jsme po snídani, Martin udělal kafíčko a tak se jdu zas vyplácnout k telce a dokoukat kšefty s tátou , krásný den vám všem přejem, vypadá, že bude teplo

    #863418
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak u nás to zatím na porod také nevypadá.
    Děcko, tak si raději zajed do té nemocnice, když nic jiného budeš mít lepší pocit.

    #863419
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!!!
    Musím vás dočíst, zatím jen v rychlosti píšu-
    Tak konečně jsem doma i s pokladem:) . Z porodnice nás pustili včera. Johanka se narodila v úterý 1. 2. v 11:50 a je to drobeček, má 2890 kg. Ale dlouhá je, jak jsem si myslela, po tatínkovi (50 cm). Ostatně, zatím to vypadá, že po tatínkovi toho bude víc.
    Něco k porodu: do porodnice jsem jela už v pondělí, protože po raní milostné chvilce jsem dostala stahy po 5 min. A ani odpoledne to nebylo jiné, jen ne nijak zvlášť bolestivé. Ale raději jsme jeli. V porodnici říkali, že je to úplně na začátku, ale nechali si mě tam kvůli vysokému tlaku. Noc byla celkem klidná, myslela jsem, že mě ráno zase pustí domů. Ale přišel pan doktor a říkal, že se to trochu pohnulo, tak že píchne vodu. Klystýr už jsem dostala večer. Toho se nebojte, je to docela příjemné… A pak už to byl mazec. Během 5 a půl hod byla Johanka na světě. Stahy teda bolely, hódně (nechala jsem si píchnout něco do zadku, co mi dovolilo aspoň trochu odpočívat), tlačení už byla brnkačka, která trvala 10 min. a hrozně ulevovala. Neobešlo se to teda bez nástřihu:S , na jedné půlce můžu sedět teprve od včera, ale jinak dobrý. V porodnici jsem se moc nevyspala, tak se budu snažit dohnat to teď. Manžel je zlatíčko a stará se hezky. Máme za sebou první noc.
    Jo, a jak jsem si myslela, že budu při porodu hopsat na míči a chodit do sprchy, tak houby… – podlamovaly se mi kolena a bylo mi blbě, tak jsem nakonec byla ráda, že můžu ležet. Manžel dost pomohl – jinak bych si nepodala ani pití a věřte, že při tom dýchání budete mít pořád sucho v puse.
    Tak já zas běžím, musím se věnovat křiklounkovi. Přeju vám, ať to máte taky tak rychle za sebou. Docela mi to uteklo. Kdyžtak později zas napíšu, jestli bude chvilka. Fotka je na FB, ale ještě pak nějaku stáhnu i sem. Holky, tak dotoho!!! Ať je nás tu víc!

    #863420
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    Kájo moc a moc gratulujeme. hlavne ze vše dopadlo dobře a jak jsem tak četla celkem hladce krom toho nástřihu.ale to se zahoji:) tak to tak vypada jak to popisujes že to bude brnkačka.tak to máš suprového manžela že ti takhle pomáhá.já už chci mít taky mrnouska u sebe. na fotku se moc a moc tešíme.tak at málá moc nezlobí a nechá te(vás)trochu vyspinkat.:)

    #863421
    Anonym
    Host

    Kájo, moc moc moc gratuluji. Přeji Johance hodně štěstí a zdraví a Vám klidné a hodné dítě.

    #863422
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Kájo, to je nádherná zpráva, gratulaci máš kousek zpátky, tak se příležitostně dočteš, ovšem ještě jednou gratulujem 🙂 A Johanka je krásné miminko, koukala jsem na FB

    A jinak jsme se vrátili z porodnice, sestřička i dr. byli hodní, natočili mi ozvičky a vše je ok. Nějaké stahy už tam byly vidět, tak prý se může stát, že se vrátíme. No ale je otázka kdy 😀 . A to, že mám pocit „mrtvého“ břicha je asi zapříčiněné tím, že je hodně dole a už se kůže napíná a není tedy tak citlivé.

    Tak jdu ohřát obídek a pak se natáhnout k telce a budu odpočívat, mějte se krásně a příležitostně napiště.

    #863423
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak předen samo ještě jednou gratulace Káje ak malé Johance. Jé nádhrená 🙂 . Přeju pevné nervíčky a ať vás jen a jen těší. Co se týká k tomu co píšeš k porodu tak jsi mě trošku uklidnila – snad to nebude taková hrůza.
    No jinak mi jsem pořád 2v1. Pc už mám přestěhovaný a pokojíček skro hotový – jen doladit pár maličkostí jako je převléknout postýlku a pověsit nějaké obrázky na ze´d.
    Dneska je unás už od včera pěknej vítr,ale je sluníčko takže mam takovou lepší náladu. Tak jsem se rozhodla poklidit na dvoře. Především posbírat hovánky po našem hafanovi a rozkousané hračky – zkrátka vše co bylo schované donedávna pod sněhem. Dalo mi to teda docela záhul,ale mam z toho hezký pocit, že je na dvoře čisto a ne jak u …..
    k obídku jsem udělala akorát kuřecí polévku – manžílkovi to stačí a mě taky.
    k večeru se chystáme na návštěvu ke známým jinak relax.
    Tak pa pa a holky držte se!!! Nám už zítra domalujou porodnici tak už můžu taky v klidu od pondělka rodit 😀

    #863424
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    Kájo – ještě jednou gratulace!!!!
    super, že jsi se ozvala.
    petro, to je dobře že jsou v nemocnici všichni hodní!doufám, ž budu taky to štěstí, nejvíc se bojím, že poženu manžu at jedeme a oni mi řeknou, že ještě né, ale snad jsou na to zvyklí
    tak zatím pa pa

    #863425
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Kosto,
    myslím si že jako prvorodičce by snad vytknout nic neměli. Ale jela jsem tam s podobným pocitem. a jak říkám radějc pro jistotu jet cestu a vyslechnout si i případné blbé kecy dr, ale tebe to hodně uklidní a o to jde.
    Ostatní holky, kde jste?? je víkend co 🙂

    #863426
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Tak přidávám se ke GRatulacím Kájo..Johanka je úžasná …

    Jinak já dneska měla spoustu práce..nejdřív jsem dopoledne vrátila prcky k mamince..musím říct že jsem jich měla plný zuby..jsou tak vyzevlované ty děti dneska to není možný..jako že nic je nebaví , pořád se nuděj , ven nechtěj jen telku a počítač..to bylo něco pro mě..já ráda courám po lese se psem a snima fakt nuda..No neudělám nic ,moje nejsou ..vychovávat je nebudu:D ..jen doufám že Lola bude jiné ditě.. No pak uklidit ,vyžehlit, vyprat ..a pak mi přijel na návštěvu bráška ..takže ten den utekl jak nic.. a to jsme ještě řekli že zajdem na čajík k sousedum:D .Jinak holky, mě se poslední dobou spí fakt moc dobře , budím se tak jednou za noc na záchod ale malá mě nechá spát ..tak třeba bude tak hodná až se narodí..jé kéž by:D No uvidíme..tak ju já zase jdu tak papa ..zase zítra

    #863427
    Anonym
    Host

    Peťo, to je dobře, že jsi jela preventivně do porodnice a hlavně je dobře, že je všechno v pořádku. Co já jsem se bavila v porodnici se sestřičkama, tak prý ať maminy jezdí nebo aspoň volají kvůli každýmu prdu než aby jim tam pak sanita musela přivezt nějaký kritický stav, kterýmu by se dalo zabránit.
    Darčo, to já se taky raděj někde courám se psem, jenže ve městě je to horší. Dneska jsem počítala, kolik toho teď se psem ujdu. Tak to vychází, že s ním jdu 3x denně 1,5km a pak s ním jde ještě někdo skoro na hodinu. Taky jsem zjistila, že to co jsem začátkem týdne ušla skoro za půl hodiny, tak teď mi to netrvá ani 20 minut. Nějak se mi líp dýchá a zvládám i rychlejší tempo. Sice jsem po každým venčení úplně k.o., ale mám dobrej pocit.

    #863428
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    tak také hlásím, že jsme stále 2v1.
    Kájo ještě jednou gratulace a Johanka je vážně krásná…
    Musim vám říct že sem si už myslela, že to dneska přijde – tak strašně mě bolela stydká kost, že jsem nemohla nejen vstát, ale ani chodit… No děs, ale už je lépe, tak uvidíme….
    zatím papa

    #863429
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojky maminy
    tak která bude další na řadě???no podle seznamu to vypada na peťu no a pak ja s jarkou.
    ten muj je na pivku a ja se silene nudim jeste ze mame tohe naseho pejska ze tu nejsem porad sama.uz je to fakt dlouhy od července jenom doma to je na palice.asi mam nejakou depku tak at to ode mne nechytnete.jinak ja s velkou pravdepodobnosti budu urco prenaset protoze zadny poslicky nemam a nic me v celku neboli.jenom ta vaha jde porad a porad nahoru se z toho zblaznim:'(

    #863430
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Moni,
    možná už Lenuna má Mirečka, co odjela do nemocnice se neozvala a není ani na FB, tak uvidíme. Ono je i tak jedno, která bude dřív, hlavně ať to máme všechny všechno OK a brzo za sebou. Já tak závidím Káji.
    A pak Vám musím říct, že tak jak mamka k nám nahoru nechodí, tak dnes si těch pár schodů vyšlapala, protože prý nemá co dělat. Tak jsme si dali zákusek a kafčo a pak šla do pokojíčku a jezdila tam s kočárkem. Tak jsem se jí zeptala, jestli nechce náhodou tam dát plyšáka a vyjet rovnou do ulic 🙂 Jinak se přiznala, že i ona i Pepa (mamčin přítel) jsou rádi, že jsme ráno jeli do nemocnice a že si moc oddychli jak jsem volala, že je vše OK. Věřím, že má strach a jak viděla, že si fakt dokážu podrápat břicho do červených pásků od nehtů a necítim to, tak to asi na svědomí nepřidalo. Navíc, když měla porod jaký měla a díky tomu jsem jedináček, tak měla strach. A co jsme byli v nemocnici, tak si zvládla u sebe povlíknout pro Valinku postýlku. To my nahoře, jí máme pořád v pokojíčku a nemáme v ložnici, ale zítra už se přestěhuje a natož tak povlečenou 🙂
    Tak jsem se zas rozepsala a jdu si dát nějaké vitamínky do těla po koupeli a pak do hajan. Krásný večer a pozdravte miminka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,186. až 1,200. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist