únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,201. až 1,215. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863431
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    jo to je fakt naposledy tu byla vcera tedy predevčírem dopoledne a to měla ten vysoky tlak. tak uvidime.zase nemuzu spat chjo to je otrava:'( malej kope jak zběsilej tak jsem mu dala dobrou mámu čokoladovou tak uvidime jestli jsem ho ukonejšila.:) dnes je nedele tak to nás zase jako každý tejden čeká velkej uklid no jeste ze mam navařeno aspon jedna činnost odpadla uf. nechcete mi nekdo vyžehlit:D 😀 😀 no nic zkusim vypnout notebook a zhasnout lampičku a uvidime jestli se stane zázrak a usnu:^)
    jojojojojo asi ukonejšila no ja jsem šikovna:)

    #863432
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    tak posluně hlásím stále 2v1:D
    a to mi pořád říkalai že se mimčo narodí dřív, tak snad pak ve finále nebudu přenášet, ale je fakt, že jsem se držela rad dr. a snažila se nic nedělat, takže manža uklízí už od 6+ měsíce a já jen tak přicmrndávám, nohy stále nahoře a procházky jen malinko.takže to asi zabralo.
    jinak už máme postavenou postýlku, já vyprakla včera povlečení a všelijaké ty opičárny co k tomu patří, dneska vyžehlím a je to.
    tak pěkný den

    #863433
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    krásné ráno,
    my jsme se dnes tak nádherně vyspaly. v noci jen 2x vzhůru, až jsem z toho zaskočená 🙂 . u nás nevím jestli se bude dnes něco dělat, protože se taťka probudil do hodně protivné nálady. aspon že je dnes na co koukat v telce, tak pa

    #863434
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    já jsem také stále 2v1.
    Ale tak trochu doufám, že už to moc dlouho trvat nebude. Jak sem včera psala o těch bolestech stydké kosti, tak to v noci bolelo tak, že jsem se nemohla ani otočit v posteli. Snad to není nic hrozného. Je fakt že jsem včera ráno uklozla v koupelně po dlaždičkách a kecla si pěkně na pr*el…
    Aležádné krvácení nepřišlo, prťouska taky cítím tak myslím, že je vše v pořádku… Aleteda ta kost bolí šíleně – máte to taky některá?
    Jsem moc zvědavá jestli Lenuna už má Mirečka na světě…

    #863435
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    taky hlásím, že 2v1.
    Babyzno, stejně bys měla jít do porodnice, když jsi spadla. Nikdy nevíš co se uvnitř dějě a jistota je jistota …
    Taky jsem tak nějak v noci přemýšlela, že tu Lenuna nebyla. Tak snad už má Mirečka hezky u sebe.

    #863436
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak já taky stále 2 v 1.
    Kájo – gratulace, ať je malá hodná a dá ti alespoň trochu vyspat nebo odpočinout.

    Jinak taky poslední 3 dny spím dobře, skoro celou noc. Budím se až kolem 3 – 4 hod. na záchod, ale pak ještě usínám. Což je skvělé. Úplný obrat po probdělých nocích 😀 .
    Jinak včera bylo venku opravdu krásně, sice jsme zajeli na nový byteček a pak jsme byli pozvání na oslavu narozenin, tak jsme nebyli venku na procházce, ale i tak ten den byl náročný.
    Dnes to sice nevypadá na tak krásný den jako včera, ale i tak vám všem přeji krásné odpoledne.

    #863437
    Anonym
    Host

    Babyzno, taky si myslím, že by jsi měla jet k dr. na kontrolu, jistota je jistota. Jak Děcko psala, nevíš co se uvnitř mohlo stát.

    #863438
    Anonym
    Host

    Tak jsem vás konečně dočetla! Děkuji za všechny gratulace – už se těším na vaše mrňousky!
    Lenuna je asi fakt v porodnici, mně si tam nechali taky s takovým tlakem, aby něco nezanedbali…
    Jinak, já se ty poslední dny taky cítila divně – stydká kost bolela, na WC jsem byla co 10 minut, chůze šla jen pomalu… I když energie jsem měla docela dost.
    A Jarka se taky dýl neozvala, že?!

    #863439
    Anonym
    Host

    Tak jsem vás konečně dočetla! Děkuji za všechny gratulace – už se těším na vaše mrňousky!
    Lenuna je asi fakt v porodnici, mně si tam nechali taky s takovým tlakem, aby něco nezanedbali…
    Jinak, já se ty poslední dny taky cítila divně – stydká kost bolela, na WC jsem byla co 10 minut, chůze šla jen pomalu… I když energie jsem měla docela dost.
    A Jarka se taky dýl neozvala, že?!

    #863440
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Babyzno – šupky dupky k dr!!!!

    #863441
    Anonym
    Host

    Poslušně hlásím že stále 2v1..noc byla klidná a já spala jak miminko:D Holky já mám podle prvních pohybů první termín zítra ,ač tomu teda nevěřím, páč u apolináře mi prostě dokotr řekl že dřív než 20tého to nebude:) ale stejně jak to uteklo..už se na toho prcka moc těším..mám něják moc energie..to bude asi tím sluníčkem..ráno jsme s chlapem uklidili zahradu ,kakance po hafíkovi a trošku jsme to pohrabali uklidili všechny háfovo hračky a klacíčky co natahal..a ted juknu na pohádku a pujdem na prochajdu 😀 ..Tak co ta Lenuna pořád nic nevíme????..Jinak KÁjO Johanka má úžasné datum narození.. 1.2.2011 jedničky a dvojky a ještě v roce zajíce to je bezva konstalace..nám když se to povede tak budem mít 21.2.2011 taky jedničky dvojky..jinak holky všechny dle horoskopu budem mít ať už vodnáře nebo rybku děti se spoustou fantazie a veselé kopy 😀 😀 😀 😛 🙂 .. tak papa

    #863442
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,,,,tak to já teda měla sobotu….kolem 16 hodiny mi začalo být divně a kolem 18 hod. jsem dostala takové bolesti že to byla hrůza,,,,fakt jsem myslela že už porodím …tak mě manžel odvezl do porodky a ten starý plesnivý bývalý primář mi zase pohrabal v lulině až jsem začala zase krvácet a řekl mi at jedu domů a dám si teplou sprchu.No prostě hnus!!!!a ještě chtěl 90 kč ale ty jsem mu nedala sprosták sprostý,,,,,a to mě moje doktorka posílala na kontroly do nemocky protože mám opravdu problémy s tlakem mám ho hodně vysoký.A ted tu sedím jako blbec bolí mě celý spodek i břicho špiním a nevím na koho se obrátit….Zítra zajdu ke své doktorce a řeknu jí že k tomu doktorovi mě už nedostanou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jestli něco ten doktor nedej bože zanedbá tak at se těší,,,,,,,,protože přístup fakt hnus…kdybych neměla ty bolesti tak samozřejmně tam ani nejedu….Jedině ta sestřička byla super a říkala že porod může přijít kdykoliv ,,,taky se divila že mě ten blbec poslal domů,,,,to jsou služby …a to chtěj přidat,,:@ ::!!dala bych je na pracák za 2500kč a ještě bych je nechala zaplatit ty studie kde zadarmo vystudovali.:@ Doufám že vás nepotká holky to co mě,,,fakt to nikomu nepřeju,,,Zatím se mějte……..Kdybych se toho porodu tak nebála ,,tak si normálně porodím sama ,,no ale nemám odvahu..:O :$

    #863443
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky:-))
    Teda jarko – vůbec nezávidím a kde to rodíš? jj, já jsem říkala hned od začátku, že nechápu za co chtějí přidat – oni chtějí 400kč/hod – to je fakt hustý!!!já taky mám přesčasy a taky je kolikfrát mám už těch 150hodin co ti může zaměstnavatel nakázat – mám odsloužené v únoru a pak prostě dělám zadara, ale budto tu práci máš ráda a něco jí hold obětuješ anebo at teda jdou do německa nebo kam chtějí jít.
    teda fakt se taky bojím, že chytím nějakého nerudného dr. na příjmu, ael co hlavně at je prcek v pořádku.jarko dej vědět jak zítra pochodíš, kdyby tak člověk věděl, že tam bude odpoledne jiný dr. co?

    #863444
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Ty jo Jarko, to je nepříjemné, taky jsem byla včera u Vanča a byl úplně v kldiu a s úsměvem. Nevyrušili jste jej zrovna od obědu třeba??? Jinak ta sestra byla fakt akční, byla super, smála se na 100 kroků 🙂 Bohužel, jestli máš v plánu rodit v krnově, tak se může stát že natrefíme zrovna zas na něj, ale u porodu je prý ok. Nejhorší z dr tam snad je ten nový primář Studený, říkají to o něm i sestry. No ale stejně u porodu je jen na zašití nebo při komplikaci. Moc se tím nestresuj a nenervuj a věř, že jak já že při porodu chytíme stejskala nebo jak se jmenuje. Ten je fakt super. (jinak těch 90 kaček jestli jsi neplatila, tak to bude muset dát asi ze svého sestra)
    Hele babyzno, utíkej k dr. vždyt se vážně může jen trošku natloucit i placenta a je průser, navíc teď něco zanedbat by bylo fakt škoda a za ujištění dáš na pohotovosti jen 90 kaček ti při problému jistě stojí.
    jé přijela tchýně se švagrovou a malou, tak jdu dělat kafčo, papa

    #863445
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak já se hlásím také stále 2b1. jupí od dneška můžu v klidu rodit. porodnice vymylovaná 😀 .
    Jinak Jarčo nezávidím. Takhle má člověk strach a když matrefí na takového mamlase tak to na odvaze moc nepřidá. Já musím říct, že co jsem byla v nemosnici tak jsem natrefila na 2 doktory a 1 docela dobrý a druhý super. Takže doufám že i zbytek kolektivu budou v poho.
    Babyzno k tomu lékaři by jsi zajít asi měla – mno já mam co říkat, že – já když sebou sekla tak jsem taky nikam nešla 🙁 . Jen jsem to potom nahlásila při kontrole v poradně a doktro mi na to řekl, že když sem sebou práskla na zadek, že je to dobrý. Mno ale člověk nikdy neví. mohla jsi si narazit kostrč nebo něco takže též doporučuji navštívit doktora – pro jistotu za to nic nedáš.
    jinak já dnes taky vcelku klidnou noc. Nemohla jsem sice usnout páč se malej pořád kroutil,ale vzbudila jsem se až v 5 hod.
    No a já to doma z úklidem taky nepřehánim. Odpočívám dokud to jde. Neříkám, že nedělám nic,ale vše si pěkně rozložím do celého týdne a manžel taky dhodně pomáhá. Teď mě čeká vysát a vytřít a vyžehlit. Nemůžu se do toho dokopat. Když dělám pak toho moc nebo dlouho tak mě bolí břicho 🙁 .Takže všeho s mírou.
    No já jsem zvědavá taky na tu Lenunku. Jůůůů třeba už má teď malého u sebe a šmajchluje se sním. To mě se malej zase šmajchluje s vnitřnostma 😛 .
    Jinak ta stydká kost mě bolí taky jako bejk. Nejvíc při vstávání a při chůzi.Víc na levé straně. Jééé už aby jsme to měli všechny za sebou a měli ty naše zlatíčko u sebe v náručí, co?
    no tak budu končit. Zítra až někdy k odpoledni – jdu na ozvyčky. pa pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,201. až 1,215. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist