únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863461
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    pardon myslela jsem tak my né mi:-))

    #863462
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Jé to je noc, 🙁 , asi nemůžu dospat na kontrolu.
    Holky na FB u Lenuny přidal manžel zprávičku, že od pátku je na Bulovce a vyvolávaj, takže buď už se těší nebo se velmi brzo začne těšit z Mirečka. Je to super a držíme jí moc pěsti na hladký průběh.
    Kájo, z nástřihu mám hrůzu, to je snad jediná věc z porodu. Ale bolístka se brzo zahojí a pak bude už jen veselo. Kamarádky co rodily, tak mi říkaly, hele sešité nepraskne, klidně tlač. že to je prý jen takový pocit strachu. No ale určitě bych se zeptala kompetentních osob, zda hrozí přetržení či ne.
    Holky, nám se jinak ta postýlka do ložnice fakt nevejde :'( , takže jsme už složili včera kolíbku (na kolečkách) – je starší, Martin jí přes létou obrousil a lakoval. Ale ono to na to spinkání a vztekání Valči snad bude stačit. A tu už máme v ložnici, dokonce jsem i s mantinelem a kapsářem co je na postýlku. No a postýlka je v pokojíčku a uvidíme za jak dlouho se tam budu stěhovat s malou, nebo jak to vše vlastně bude. Možná bude na chůvičkách sama v pokojíčku a my v ložnici.

    Večer jsem si dávala zas vanu a myslela jsem, že už to na mě jde. Takový nádherný pocit, projela mi po těle husina a nutilo na chvíli k dýchání. No ale zatím tedy nic, tak uvidíme co mi řekne paní dr. Na kontrolu mě veze od mamky Pepan, mají strach mě už jen tak pustit za volant :^) a přitom nevím proč 😀 . Na 8 mám budíka, tak jdu na chvilku hodit ještě chrupec.

    #863463
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    hoj holky,
    já jsem se celkem vyspala natoz ze jsem nemohla usnout a sla spat až v jednu ale jeste zalehnu a urco usnu.vstavala jsem s manzou a zrovna se nám pejsek poblinkal(zas trouba žral venku travu)tak jsem to uklizela.
    přeji všem na kontrolách at je vše v poho:) ja bych řekla že celé těhu nepocituji žádné brečící zážitky vlastně jen jednou a to před vánoceme jsem měla asi nejakou depku protoze jsem si na netu objednávala věci pro mimčo a říkala jsem všem než nám něco koupi at se zeptaji jestli to nahodou nemáme.a ejhle jako kdyby mě nikdo nevnímal:@ no a byly to chuvicky tak jsem měla zase navím plný ruce práce se nějaky zbavit.našttěstí už dvě nemáme:)
    chudák lenča jestli je tam od pátku a dnes je uterý tak to doufam že už má mirdu u sebe. ted zálezí na tom kdy to její manža psal že ji to vyvolávají aby to nebýlo tři dny to by byla muka:'(
    tak zatím možná odpo jdu chrupkat|-)

    #863464
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak Lenky manžel to info dal na FB nějak těsně před půlnocí. Tak snad už bude dneska Mireček na světě.
    Holky, já řvu pořád a u všeho. Manžel si ze mě dělá srandu, že už jsem schopná brečet i u reklamy. Jo a ten článek o porodu je fakt mazec. Musela jsem to dát manželovi přečíst, protože on si stále myslí, že jakmile mi začnou kontrakce, tak že to může být otázka jen tak dvou hodin…
    Mě dneska k ránu bolelo v zádech a břicho tak jako kdybych ho měla stažený pásem, tak jsem si říkala co se to děje. No ale asi za půl hodiny to přešlo, tak jsem se zase zavrtala do peřin. Jinak dneska jdu na druhou část předporodní přípravy a zítra do poradny a na ozvy.

    #863465
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    přeji krásné ráno nebo možná spíš už dopoledne. V noci jsem spala krásně ani na záchod jsem moc nechodila. Jen mě bolelo na pravé straně u kyčelní kosti a to tak, že jsem se převalovala z pravé strany na levou a pomohlo až, když jsem si po chvíli lehla na záda. K tomu jsem měla pocit, že kůže na břichu je tak natažená, že musí každou chvíli prasknout. Stalo se to někomu taky či ne? Musím říci, že už se taky moc těším, až budu mít mimčo v náruči.
    Všem co jdou dnes do poradny ať to dopadne dobře. Tak zatím se mějte, jdu se připravovat na odchod na pedikůru, snad už poslední před porodem 8-| .

    #863466
    Anonym
    Host

    Elenko, já se obávám, že mě se to s tou napnutou kůží ani nikdy stát nemůže. Ve spodu břicha se mi totiž usadil špek, takže já mám kůže na rozdávání. Ikdyž je fakt, že občas cítím pnutí tak jako od boků směrem k pupíku. Moje ségra se mě pořád ptá, jestli už mám kůži „jako papír“, že ona měla vždycky strach se poškrábat, aby tu kůži neprotrhla. A to měla prý u všech třech těhu, takže asi to je celkem normální, když máš normální postavu.
    Před chvílí mi přišlala sms, že mi tu předporodní přípravu přesouvají na 22.2., kvůli zákazu návštěv. By mě zajímalo, jestli tam stihnu jít. Termín mám sice 20.2., ale manželovi pořád tvrdím, že to bude až 24.2., ani nevím proč.
    Taky přeji všem, aby jim dnešní kontroly dopadly dobře. Elenko, Ty si užij pedikuru. Já si pořád nadávám, že jsem přestala chodit na manikuru, ty krasný skoro bezúdržbový gelový nehty mi chybí… :'( .
    Včera jsme si domluvili pediatra, resp. jsme konečně doktorce zavolali, jinak nám ji domluvila tchýně hned na začátku těhu. Je to hrozně příjemná ženská, já k ní chodila na různý očkování co nám hradil zaměstnavatel (moje obvoďačka prostě takhle očkovat nechtěla). Tak jsme se s ní domluvili, že první návštěvy budou u nás doma, než malýho naočkuje proti rotavirům. Prý i jakákoliv „pohotovost“, že klidně vždycky přijede, prohlídne, poradí.

    #863467
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak u nás zatím vše při starém – stále jsem 2v1. Dneska by nám konečně měli dovézt matrace do postelí do pokojíčku tak se těším až si to tam povlíknu, pověsim záclony, vytahám hračky a tak… No prostě až z té místnosti udělám útulný pokojíček…
    No ještě jdu prontem omejt ty skříňky ať to tam mámeopravdu čisťoučký…

    #863468
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Tak jsme zpátky z kontroly. Ozvičky lítaly pěkně nahoru dolů, už nějaké kontrakce tam byly vidět, no ale prý jestli neporodím do příštího úterý, tak mám jít na 10 hodin do nemocnice (na první poradnu) zatím bez tašky a řekli by mi co a jak. Ale vzhledem k tomu, že Vali nic za týden nepřibrala, tak to vypadá, že se jí bude chtít na svět už brzo. Dr to tipuje do neděle, tak jsem zvědavá jak to klapne.
    Po dnešní noci nejsem vůbec vyspaná, tak udělám rychle zapékané těstoviny a půjdu spát. zatím se holky mějte a dobrou „noc“.

    Jinak Lence před půl hodinou napsal někdo na zeď FB , velká gratulace maminko, tak už možná má vážně Mirečka a jestli ano, tak Leni velká gratulace 🙂

    #863469
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    😀 ahojky holky:D
    Lenuno, jestli je už mireček na světě, tak velká gratulace!!!
    tak já dnes byla na monitoru – no nejdřív 3 minuty dobré, pak malá usnula, takže jí sestřičky budily, pak že je zase nějak moc živá a že se jim to nezdá, no ve finále mě pustily a já šla k dr. – ten se mrknul na křivku a řekl, že je vše v pořádku a prý jak se cítím, tak jsem řekla, že dobře, tak mě ani neprohlédl, říkal, že je to zbytečné:O
    no a to jsem tam strávila 3 a půl hodiny.jediné co mi říkal, at přestanu brát to magnézko, říkala, jsem mu, že mi tvrdne bříško snad kařždou chvilku a že mi nepomáhá, tak říkal, že ted už ho brát nemám , ba prácvě naopak, ted se prý má děloha stahovat aby si to nacvičila na porod.
    no tak jsem vám nějaká z té kontroly zklamaná, čekala jsem aspon utz, vždyt ani nevím kolik váží nebo měří a jestli to skutečně bude holčina.
    no na kontrolu zase příští týden, teda prý pokud mi neodteče voda.
    tak zatím ahojky

    #863470
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak stále 2v1. Včera malej děll v bříšku zase veletoče. Byl to děs. Ale bylo to asi tím, že jsem trošku praovala na dvoře tak jsemmu dodala společně se sluníčkem trošku elánu 😀 .
    No jinak manžel mi naplánoval porod na 11.2. – prej se mu ten datum líbí 😛 . No tak jsem zvědavá jestli to vyjde. Jinak 11.2. mam první termín takže by i mohlo.
    kosto s vyšetření si nic nedlej – já to mam podobné – už druhý týden neprovádí kontrolu – jen ozvy. Zeptá se jak je a jdu domu. Takže to bude asi takhle v pořádku. kolik váží či kolik měří to vůbec nevím. Necháme to osudu a taky budemem mít tak trochu překvápko.
    Jinak jsem zase jjá pro změnu četla ten příběh „Z Bříška rovnou do nebe“ Brečela jsem u toho jak želva – fakt nevím proč čtu takové příběhy. taky jsem bulila u telky minulej tejden – no vždycky když někdo umřel – jsem trubka. Pak se mi zase zdají hnusný sny. kde pořád někdo umírá (hlavně z blízkých). Dneska teda musím říct, že to bylo asi bezesná noc a nebo si ten sen nepamatuju 😐 .
    Dneska vařím k obědu fazolovou polévku a vepřové koleno. Taky odpoledne čekám návštěvu takže se musím konečně dokopak k tomu aby jsem vysála a vytřela – už je načase. Tak mě to alespoň donutí.
    Jinak lenunce jestli už má Mirďu taky blahopřeji
    Tak pro dnešek nebo pro teď zatím pa. Možná odpoledne nebo navečer. pozdravujte naše mimíska ať už narozené či nenarozené.

    #863471
    Anonym
    Host

    No tak Leni taky moooooc gratuluju.
    Holky to byste nevěřili jak sem rozzuřená! Pokud se taky nechcete nechat vytočit tak NIKDY neobjednávejte z eshopu http://www.ebutik.cz nebo http://www.mamitati.cz je to v podstatě jeden. Objednali jsem tam pokojíček – něco už teda máme, ale zbytek nejjen že oproti původnímu termínu už mají zpoždění s dodáním skoro 3 týdny!!! Ale navíc mi v pátek řekli, že mi pošlou vc pondělí matrace tak abych byla v úterý doma, žemi to přivezou. A kdybych tam já teď nezavolala, tak ani nevim, že se neobtěžovali! Takže sedím doma úplně zbytečně, protože matrace se jim stále válí ve skladu. Asi budu vraždit. Takže naše zlatíčko se ani narodit nemůže protože by nemělo kde spát. Už mě to fakt se*e!!!!
    No koukám pěkně sem se rozjela, ale už mě to fakt štve!
    Takže doporučuju od nich nic neobjednávat…

    #863472
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    nejdříve bych chtěla pogratulovat lence že už má Mirečka u sebe.zase jedna šťastná mamina.akorát škoda že jsi měla vyvolávačku a nešlo to přirozeně:( ale teď už se jen kocháš svým miminkem.(ještě že tu máme holky s FB:D 😀 🙂 )
    babyzno ja taky nukupovala v tom butiku věci na postýlku ale matraci ne.ale taky meli zpoždění ja radši objednávala vše před vánoci věděla jsem nebo tušila že to taky takhle dopadne taky měli zpoždění.a kdybych se sama nezajímala tak nejsou schopni ani napsat.hruzaaa no jo po netu co by jsme chteli
    zitra jsem v 39tydnu a naposledy jdu ke své dr..pokaždé mi udělá ozvy zeptá se jak mi je pak jdu na stůl a pak mi měří bříško.škoda jen že nemá ult.taky nevím kolik měří a váži vím jen že ve 30 týdnu měl 15OOg plus něco. no a pak do nemocnice.
    v sobotu jsme pozvaný na narozeniny a ve středu mám pak termín pojedem tam ale asi brzy domu uvidime jak mi bude…jsem zvědava na tu zitřejší poslední kontrolu….

    #863473
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    holky, holky, tak Lence ta gratulace vážně patří oprávněně, Mireček je už na světě na 100 %. Koukla jsem se na profil i jejího manžela a je tam fotka. Mireček je krásné miminko. Ještěže je ten facebook 🙂 , takže kdo tam ještě není tak vidíte kolik se tam dá zjistit info.

    No ale protože že jsem před cvhílí psala, že jdu spát, tak jsme se nadlábly do sytosti a jdu zatáhnout žaluzky a vytvrdnout na doufám dlouhou dobu a tak si říkám, že by mě mohlo probudit praskutní vody*-)

    #863474
    Anonym
    Host

    Tak jsem se taky dívala na FB a tady máte komentář k fotce malého Mirečka: Narodil jsem se 8.2.2011 v 11:00, v bříšku se mi vůbec nelíbylo, proto se pan doktor rozhodl, že musim jít ven okamžitě císařským řezem. Maminka teď odpočívá, byla kvůli mě vzhůru celou noc. Vážím 3 600g a měřím 51cm. Teď mě zahřívají, maj tu pěknou kosu.
    Leni, moc moc moc gratulujeme, přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka …
    Peti, kdyby Tě probudila ta voda, tak to ještě rychle napiš, buď sem nebo na FB. Ať víme, že se něco děje …

    #863475
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky,

    Tak LENI velikánská gratulace..druhé baby miminko je na světě 😀
    Já stále 2V1 a dle dnešní kontroly u doktora se zatím nechystáme na svět.. takže si máme ještě užívat klidu,Jinak je všechno v pořádku..kolik měří a váží nám neřekli takže vím prd:D ..strávila jsem celý den s kámoškou a 2 letým prckem tak mám dost..jdu si lehnout.Tak se tu mějte maminy papapa zítra

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist