únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863476
    Anonym
    Host

    Leni, velká gratulace a hodně pohody a zdravíčka oboum.

    Musím říci, že ve 20 hod mrtvá únavou a teď čilá. No hrůza 8o| .

    #863477
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    trak Leni ještě jednou gratulace!!!!
    Babyzna- njn po internetu, nám postýlku dodali taky o 5 dní později, ale uklidnovala jsem se tím, že když tak bude prcek zatím spát se mnou a manžu vystrnadíme do vedlejšího pokoje, ale postýlku se vším všudy už máme a i vyprané věci a nažehlené, takže se může klidně narodit, ale zatím to tak nevypadá.
    jinak mě pořád pobolívá v krku, není to hrozný, ale už přes týden se vždycky probudím a nemůžu polknout, čajíčkem to rozeženu, tak snad už to dá pokoj, rýmu mám taky hustější, tak si jen tak říkám jak to asi udýchám, když už ted se mi špatně dýchá.
    no holčiny jdu si zapařit tak na hodku a pak se zkusím dospat.
    zatím pa pa

    #863478
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    hlásím stále 2v1. Já jsem dnes vzhůru od 3:20 :'( Z postele jsem se teda odmítala vyhrabat, raděj jsem se tam převalovala. Teď už mám vyvenčeného hafana, manžela jsem nachystala do práce, společně jsme posnídali a teď to jdu ještě tak na dvě hoďky dospat. Na půl dvanáctvou mám jít na ozvy a pak jsem měla jít hned do poradny, jenže mi včera večer poslal doktor sms, že do poradny mám přijít až mezi třetí a čtvrtou. By mě zajímalo, co tam budu tak dlouho dělat, domů se mi jet nechce, obchody v okolí žádné nejsou …

    #863479
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Voda nepraskla 🙁 , ani po včerejším odpoledním spaní a ani po noci. Takže madam asi čeká na ten svůj Valentýnský termín.
    Jinak včera dr řekla, no je ale třeba jí trošku pomoci, hned jsem se zeptala jak. Sex, chce to více sexu. Holky dobrá odpověď co? Tak to naše domácí užívání z cca 2x týdne budem muset nyní zvýšit na každý den 😀 . Jak jsem to včera řekla taťkovi, tak mu dokonce zaskočilo (zrovna obědval). Asi takovou zprávu nečekal a každý den jak před 13 lety při našem začátku to nebylo už hodně dlouho. Jen nevím co si pod tím dr. sexem představit. Jestli komplet se vším všudy nebo stačí jen ti spermoníci (co obsahují oxytocin – nebo jak se ten hormon či látka jmenuje)

    #863480
    Anonym
    Host

    Peti, nejenom spermoníci, hlavně orgasmus! Při něm by se děloha lehce stahuje (proto by se ze začátku těhu nemělo moc sexovat) a když se budete snažit, tak by to mohlo vyvolat kontrakce. Tak jestli se taťkovi nechce každý den, tak ať si dá jednou (nebo raděj víckrát za sebou) pořádně záležet a pak už pojedete do porodnice 😀

    #863481
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    po čerstvé zprávě kterou jsem obdržela mě musí dnes fakt už odvést. Tak nasraná jsem dlouho nebyla. Jen díky tomu, že mám mi mateřská spadla do nového roku (6 týnů) a dr mi jí nechtěla napsat (8 týdnů – tzn ve starém roce), jsem měsíčně v době mateřské přišla o krásné prašule. Takže kdo je tady osvč a mateřskou má někdy od ledna, nepočítejte s tím co jste počítali.
    Jinak mi mamka říkala, že včera někde ve zprávách ?? slyšela, že to porodné a věci kolem sociálních dávek se budou asi znovu projednávat, že snad něco ve vládě nedodrželi. Takže by aspoň nějaká malinkatá naděje byla? Uvidíme.
    A na dnešek nějaké choutky v sexu jsou tedy totálně pryč, fakt mě ta zpráva dost rozhodila :@

    #863482
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    hoj holky,
    tak jsem přijela od dr. dělala mi ozvy ale ten nás malinkej spinkal tak nic. tak jsem se ptala jak to vidi a říkala že tenhle týden to asi nebude a že se radši budeme držet termínu dle ultr.a to je 19. února.dnes jsem tam taky byla naposled a v pátek mám jet do nemocnice na kontrolu.už budu jezdit jen tam. manžel mi říká bez fotky z ultr.se nevracej:D chce vidět obličejíček. tak uvidime za optani nic nedám.
    leni gratulace a velika sice jsem to asi už psala ale teď je to na jisto:)
    jak jste se bavili o sexu tak me dr.říkala jen s kondomem takže se ke me žádní spermoníci ani nedostanou:D no ale včera došli tak to zkusíme bez:) když ti to peto poradila tak to zkusíme taky:D 🙂
    s tím porodným to projednávali včera sledovala jsem online diskuzi na netu a když měli v půl druhý říct jak to dopadne opět tak to blbci odložila až na 22. února. ale moc šancí tomu nedávám protože to by pak naše vláda vypadala ještě hůř než ted žádná autorita a možná by to byl ještě větší průšvih než je to ted takže holky raději se netěšit

    #863483
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    tak u nás také stále 2v1. Dnešní noc byla ale šílená. Nejdříve mě chytli poslíčci a když už to přešlo tak nastydlej manža začal chrápat – prostě super. Nakonec jsem se přestěhovala do obyváku a to se to spinkalo 😛
    Do termínu máme ještě 5 dní, ale byla bych celkem ráda kdyby to už přišlo… No a pokud ne tak mě zítra zase čeká kontrola…
    Holky s tím nákupem přes net – já nikdy neměla problém. Ještě než jsem to objednávala tak sem jim volala do kdy jsou schopný to dodat řekli 14 dní to byla nejkratší doba ze všech shopů kde to měli. No ale na konec už je to 5 týdnů – to by to dodal kdokoli jinej taky. No prostě vim, že od nich už nikdy nic…
    Jinak včera už jsem pokojíček uklidila a připravila – povlíkla, pověsila záclony, srovnala oblečení, rozmístila hračky. No prostě vytvořila pokojíček. A teď už jsem fakt spokojená. Jen ještě ta matrace :@

    #863484
    Anonym
    Host

    Hezké dopoledne holky,
    taky se přidávám s gratulací Lence a Mirečkovi!!! Leni, doufám, že budeš brzy čupr. Přeji vám spostu zdraví, štěstí a trpělivosti.
    Johanka měla včera týden:) . Teď spí, v noci je zlatá, zato odpoledne vždycky prokňourá a odpadne až kolem 10, stejně jako já:P . Ještě že si manžel bere aspoň půl dne dovolené. Dnes se na ni přijde podívat sestřička, tak jsem zvědavá, jestli ji bude i vážit a co nového se dozvím. Jediné, co ji trápí, je šílená škytavka po jídle. Nevím, jestli se nepřepíjí, ale všude píšou, že ji mám nechat u prsu tak dlouho, dokud se sama nepustí. Nemá některá z vás zkušenějších radu?
    Jinak s tím sexem to fakt funguje – aspoň u nás to ten porod nastartovalo. Doufám, že se vám to rozběhne přirozeně, ať nemusíte podstupovat ta šílená martyria s vyvoláváním.
    Zatím pa!

    #863485
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak já se tedy samozřejmně taky připojuji ke gratulaci lenče i mirečkovi. Hlavně zdravíčko oběma.
    No jinak mi stále taky 2v1. Manžel se rozhodl, že se narodí 11.2. – tak prej ve čtvrtek na to vlítnem a v pátek ráno porodím 😀 . Že to má ale krásně naplánovaný.
    Jinak já už mam taky pokojíček dochystanej – včera jsem dělala dodělávk y přitom zjietila, že nemám do postýlky prostěradlo 😐 . No zatím jsem tam dala plínku a mamča mi přinese – říkala, že jich má hodně takže si s tím hlavu dělat nebudu.
    Dneska je u nás zase krásně – svítí sluníčko a i když ráno asi pěkně mrzlo vypadá to zase na pěkný den – super.
    Včera jsem měla kamarádku na návštěvě tak jsem si krásně pokecala. Uklízela jsem celej den aby nepřišla do nepořádku a při tom myslela, že by to bohouška mohlo trošku donutit se juknout na svět. A nic.
    Asi jsem nějak nabitá energií či co – páč včera mi rupla žárovka v lednici a pak v noci když jsem šla na WC tak rupla žárovka na WC a k tomu vypadli pojistky a dneska ráno jsem zjistila, že jsou vypadlý pojistky ještě jak je zásuvka v pokojíčku ( jsem si asi půl hodiny lámala hlavu proč mi nefunguje internet). Ještě, že mam manžela :$ . Tak jsem zvědavá kde co ještě vypálim či jaké žárovky mi ještě popraskaj 😀 .
    Tak ju budu končit. Tak zase zítra nebo ještě dnes – nevím :S . pa pa

    #863486
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:-))
    Petro s tou změnou bych moc nepočítala, stát by to vyšlo na pěkné prachy, já na tu diskuzi taky koukalaa myslím, že to nezruší, jednalo se o tuším 4 body, tak možná zruší jináý, jako třeba to spoření(že budou muset dodržet ty staré smlouvy a teprve u nově uzavřených budou moci snížit státní podporu, ale u toho porodného bych s tím nepočítala.
    kájo – ty se máš!!!! já už chci taky, ale bohužel, vypadá to, že přijde až toho 22.02. no aspon bude mít hezké datum narození.
    Moni – tobě prtouse nebudili? mě ho bufdili, protže prý potřebujou vidět jak se hýbe a dýchá když je vzhůru.
    hračky jsem zatím žádné nepořizovala, mám schované v pytli plyšáky ještě po mně a po manžovi, ael ty se prý mají dávát mimču nejdříve od 3 měsíce, aby necucali chlupy a pod. takže je zatím ani nevybaluji, pak je jenom vyperu.
    no jinak čekám, že hračky dotlačí návštěvy. do dvou měsíců stejně nevnímají nic , vidí do 20cm od očí, takže maximálně jí pověsím kolotoč, ale to ještě taky uvidím.no od příštího týdne mají přijít zase mrazy – což mi nevadí, jen at nesněží nebo neprší.

    #863487
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Tak já poslušně hlásím že u nás neprobíhá žádná změna a jsme stále 2v1..malá se rozhodla že mi zničí žebra takže mi do nich kope fakt celou noc.. a doktor mi včera říkal že náhrádní žebra nemá ..když jsem se ho na ně ptala:D tak snad mi je to moje mimi nezláme..ale fakt to jako dost bolí!!
    Jinak mě dneska přišla první mateřská..no nebudu Vás trápit kolik když jsem tu četla od Peti jak je zklamaná…ale já jsem tedy nad očekávání mile překvapená..ona mi to naše účetní neřekla páč to neměla u sebe takže jsem fakt netušila jakej mám průměr..jo kdyby mi to chtěli dávát celé tři ročky vůbec bych se nezlobila a ani to porodný by mě tolik neštvalo….
    Jinak mám něják moc elánu od rána si tu pobíhám uklízim ,vařim ještě kontroluju kluky co dělaj na zahradě jestli moc nezloběj 😀 myslím hafíka a mého chlapa:D ..ti zase moc elánu nemaj copak háfa ju ale chlap je nějákej marodnej–mi řekněte co to s nima je, ženský držáci a chlapi marodi…
    No tak já si jdu uvařit kafíčko po obídkua prskonut sebou na sluníčko je tam zase jak na jaře…tak zatím…

    #863488
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    kosto sestricka v ordinaci se snazila ale toho naseho mrnouse jen tak neco nevzbudi:D ani já ne:) já taky hračky žádný nemám snad někdo neco prinese.
    no bambulko co ty vyvádíš s těma žárovkama:)
    já postýlku připravenou nemám udělám to až prijedu domu aby se na ni jeste neprášilo a na nebesích nebyl prach bůh ví kdy porodím ja už tak moc chci*-)

    #863489
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Dari,
    jako mateřskou mám krásnou, to není o čem se bavit, jen u mě jako osvč se to posuzuje trošku jinak. A kdybych měla takový rodičák na 3 roky tak také bych byla klidná a do práce ani nechodila. Ale protože jsem tam poslala před nástupem nemocenské větší částku, abych si zvedla průměr (což u zaměstnanců nelze jen tak), tak jsem měla vše vypočítané na jinou částku než budu dostávat. Finančně to udělá rozdíl 6 tis na měsíc a budu tak dostávat „jen“ 17 tis. Proto říkám, i tak to je pěkné, ale nachystané to bylo na jinčí peníze. A jít na mateřskou k 31.12. tak spadnu do starého zákona pro výpočet u OSVČ a byla bych vysmátá. No, ale tak na splátku bydlení mít budem, nějaké peníze z práce občas příjdou a je tady mzda ještě manži. Tak to zmáknem, ale už nic vůbec neušetříme. No a druhá zpráva dne byla, že na rodičovské (takže od léta) budu muset platit zálohy na sociální a zdravotní. A to se bude blížit ke 4 tis měsíčně, v mém případě. takže 3-letá variatna padá a půjdu na 2-letou. V tomhle zaměstnanci to mají lepší, že nic neplatí po celou dobu 🙂 .
    Ale ta největší hořkost a nasranost už trošku přechází, tak si jdu ohřát oběd a pohopsat na balon, ať malá fičí pěkně dolů.
    A s porodným nepočítám, jen že mi mamka říkala, že to nějak projednávali, ale kdyby bylo tak by potěšilo. Ale taky v to nedoufám, že by to vrátili zpátky

    #863490
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    bavíte se o mateřské???to mě taky přišla.peto jak píšes jen 17000???no promin ale to podle mě jsou krásné peníze no ale asi se počítala s něčím jiným a asi když si pracovala tak si byla zvyklá na jiný peníze.já si o tom může nechat jen zdát a to zdaleka:'( ale co jsem vubec ráda že jsem něco dostala.to my ušetříme a ještě nám zbyde na dovču třeba po čechách.no asi máte něćo na splátky to my zase ne.když to nejde tak to nejde a nekupujem.třeba nechápu lidi, kterí si pujčují na dovolenou nebo na vánoční dárky přece když na to nemám tak si nebudu pujčovat to každej musí pochopit.peto to jsem nemyslela tebe jsem si na to vzpomněla protože jak byly vánoce tak to řikali v tv.a co manža chlapi přeci špatně snášejí když je žena živitelkou rodiny.jestli to tvého manžela neštve nebo ti to nepředhazuje tak sis skvěle vybrala.znám totiž lidi kde muž opustil ženu jen kvůli tomu že ona vydělávala víc než on a on to nepřekousl.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,246. až 1,260. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist