únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863581
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak po dlouhé době zase nespím 🙁 . Ale tentokrát mi i není moc dobře – břicho i kříž bolí, na břicho ani moc nepomáhá teplá voda, trošku uleví, ale jen na pár vteřin po vylezení ze sprchy. Každou chvíli se mi chce na záchod – na velkou.
    Tak nevím jak přečkám tuto noc. Chce se mi spát, jsem trochu unavená, tak uvidím.

    #863582
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    stále ještě nespím a bolesti mají pravidelný ráz. Myslím si, že zachvíli vzbudím manžela, aby mě odvezl do porodnice, pro jistotu.

    #863583
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    Péto velká gratulace a at jste zdravé!!!
    po dlouhé době jsem se sem dostala, takže mi chvíli trvalo, než jsem vše pročetla. po čtyřech dnech, kdy jsem myslela, že si vykašlu střeva(už ze mě šla krev) mě manža musel odvézt na pohotovost, takže zánět průdušek, nasazen penicilin a ještě něco na vykašlávání. no už aspon nemám teplioty a tolik nekašlu a když, tak už se to dá, ale břicho mám stejně rozbolavělé, dr. říkala, že je dobře že jsme přijeli, že bych si tím neustálým klašlem mohla vyvolat předčasný porod.
    no dneska už se dá. už i mluvit můžu, ikdyž v krku mě bolí pořád, ale kašel ustupuje a není tak dráždivý. vysvětluji maličké, že musí počkat do termínu abych se stihla vykurýrovat, jinak bychom asi museli císačřem – tohle bych neudýchala, i tak se budím a někdy mám pocit, že se dusím, takže já si ty poslední dny fakt užívám – no představovala jsem si to fakt jinak, ale co, no ted leží i manža, ale u něj to vypadá na klasickou chřipku, uvidíme, dneska už leží čtvrtý den a nevypadá, že by se mu ulevilo, to mě jo – už i k pc si na chvíli sednu.dr. říkala, že by malá neměla ted nic chytit, když jsme si to takhle prodělaly ted – tak aspon že tak.
    koukám, že další na řadě bude asi Elenka.
    tak holčiny zatím e mějte, já jdu zase do postýlky se vypotit.

    #863584
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny:) Péťo, ještěže vše nakonec dopadlo dobře, držím palečky, ať Vám malá Val dělá radosti a hezky roste.
    Už bych to chtěla mít taky za sebou.. v noci se mi špatně spí, za to přítel spí, jak Růženka, jen občas se probere a zeptá se vše okej a zas spí, bych mu ani nestihla říct, že třeba jedeme, když hned je v limbu:O 😀
    Tak se všechny držme :)) Krásný den.

    #863585
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahpjda holky!
    tak stále 2v1. Včera malej v noci pěkne zlobil. Spletl si cestu a lezl mi do žeber,ale jak kopal na všechny strany, dlobal do mě nejspíš prstíčkama…… no zkrátka včera mi dal pořádnej záhul. Dnes mě bolí z něj celé břicho a o stydké kosti ani nemluvím. Jsem zvědavá na Elenku co a jak. Držím palečky ať dopadne vše OK.
    Péťo tak to manžela obdivuju – opravdu klobouk dolu před ním, že se takhle držel. A hlavně že jset obě v pořádku. Fotečky jsou nádherný – fakt je malá sladká.
    Dneska jedeme do města do centrálu tak doufám, že se malej nerozhodne zrovinka tam :O . Jdeme kupovat dáreček k narozeninám kamarádovi.
    Jinak jsem od rána nějaká akční.Už jsem slíkla cejchy a dala je prát. Umyla jsem nádobí. V ruce jsem vyprala polštářky. Sundala suché prádlo ze sušáku. Už jsem dokonce i po snídani. Téééda kolikrát tenhle součet věcí mam na celý den a teď??? Na to že bude 10 hodin. No asi aby tady měl manža naklizíno když mu odjedu 😀 do té porodnice.

    #863586
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Halo halo hollky Děcko, Jarko Mončo kdepak jste???? Že by už???? :O

    #863587
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak Elenka je asi další na řadě.
    Peti, teda, tak rychlý porod závidím. Já cítila všechno, i to cévkování, nastřižení a šití potom – a hlavně ještě týden po porodu kvůli hematomu. Jsem ráda, že jsi zvládla ty komplikace. Co bylo příčinou? Ztráta krve?… Hodně zdravíčka oběma!!! Val je krásná. Sluší vám to, i tatínkovi:) . Takhle velká ještě Johanka není, ale snad vás brzy doženem.

    #863588
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak u nás stále žádná změna. Malej se ve mě pěkně uhnízdil a odmítá se teplého místečka vzdát 😛 Pokud do zítra neporodím tak mě čeká opět kontrola, kde už se dohodnem jak to budem dále řešit… Byla bych tedy radši, kdyby vykoukl na svět sám…
    Péťo tobě ještě jednou moc gratuluju a přeju ať už jste holky v pořádku. Valinka je opravdu krásná..

    #863589
    Anonym
    Host

    ahoj,

    Petul – si sikovna, a vsechno spatny prejde casem, hlavne ze je mala v poradku

    my jedem ted poprve k pediatrovi kocarkem 🙂 jsem tak natesena

    #863590
    Anonym
    Host

    Ahoj,

    Tak PEti hlavně že všechno dobře dopadlo..!!!! A už si jen užívej Valinku…!!!!
    Jinak já pořád v celku , dobře jsem spala ,jen mě víc bolí bříško ale to k to mu patří..
    jinak taky jsem dnes nějáká hyper ..mám uvařeno, uklizeno , sebrané suché prádlo pověšené vyprané,ted jsem donesla jablka že upeču závin a pustím se do žehlení..
    No tak hezké odpoledne..

    #863591
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Káji,
    šlo o nějakou ztrátu krve, ale nevím z jakého důvodu. Vím jen, že se nějak špatně zavinovala děloha, (zavinula se a pak zas povolila), tak dr dělal i nějaký zásah na děloze a při tom jsem začala asi krvácet. Bohužel víc nevím. Martin u tohoto zrovna nebyl, tak info nemám. Ale mám kamarádku, bývalou porodní asistentku, a tak dle toho co jsem věděla jsem jí to popsala a prý mi šlo o život. Ale holky, jsem tady, je mi fajn, doufám, že veškeré komplikace co byli již jsou zažehnány a nad novým mimi zatím nepřemýšlím, tak ani neřeším otázku zda jednou budu moc mít díky tomu další. Kdyby ano, jistě bych musela rodit císřem. Jinak tím, že to máme také o jeden trošku pozdrženo, tak máme asi problém trošku s kojením. Malá se přisaje, ale hned usne, tak jí musíme složitě budit atd. Mleziva mám ale prý dost, uvidíme co dnes v noci. Teď už zas spinká, byla za námi tatínek a 2 hodiny jsme jí mučili na prsu aby jedla. Byla ale už celkem přetažená a pořád plakala, utišit se jen tak nedala, tak jsem si s ní lehla do postele a už hodku spinká jak andílek.
    Donesli nám véču, tak utíkám v klidu se najíst a chvíli spát, dnes až do půl 2 (v noci) jsme pokoušeli kojit. Je vážně čerpat sílu hnedka s miminkem, ať zbytečně není časový deficit, stres a začne tak na plno kojení a klid. mějte se krásně a miminkám nehladové bříška a maminkám (nerodicím) trošku hladové bříško, ať se tam nemá mimčo tak skvěle 🙂 , papa

    #863592
    Anonym
    Host

    ahoj,

    Petul- ja jsem na tom byla stejne, malej se prisal a tak do minuty usinal, tak jsem ho lochtala, budila a zkousela vsechno mozny, ale zabralo to na par sekund a zas spal. miminka jsou po porodu desne unavena, jeste maj zasoby plodovky tak na 2-3 dny, a me malej usina u kojeni jeste dneska a to si vem, ze jsem tyden po cisaraku. taky ho musim budit a jeste tak 2x denne prikrmovat,ale doufam, ze kojeni mi zustane a nebude na umelce. Dneska jsme byli poprve u pediatra a ten rikal, ze kdyz prikrmuju tak malo, ze by se kojeni nemolo ztratit, tak uvidime, protoze mam kamaradku, ktera mela cisare tak pred mesicem a o mliko prisla do 14 dni….
    tak pozdravuj Valču, ja jsem ted ,,slozite,, dokojila a prebalila a malej dela ze spi… :_)

    #863593
    Anonym
    Host

    Peti, odpočívej jak jen to jde. Ty první dny jsou vážně záhul. Já si pořád zvykám na noční vstávání. Musím se hrozně přemlouvout, abych vylezla z rozehřáté postele. Někdy mě zaskočí manžel a dá mi Johanku už přebalenou na kojení. Ale to bude asi spíš vyjímka… Snad se vám to kojení rozběhne, po tak náročném porodu bych se nedivila, kdyby to chvilku trvalo. Já měla hrozného hladovce, už druhý den mi ji museli dokrmit, protože byla schopná hlady řvát 10 hodin v kuse.
    Jinak Johanka je závislák na dudlíku, bez něj ani ránu. Má to ale i výhody – s ním vůbec nepláče. Jsem zvědavá, jak ji budem odnaučovat.
    Leni, to půjde, hlavní je to nevzdávat. Mluvila jsi s laktační poradkyní? Myslím, že každá pojišťovna má nějaké nasmlouvané, které přijedou až domů zadarmo.
    Dobrou noc Val a Mirečkovi, dobrou noc maminkám novým i budoucím. Třeba už je na světě další miminko:) .

    #863594
    Anonym
    Host

    PS: Včera Johance odpadl pupík, tak už testujeme látkové pleny:) .

    #863595
    Anonym
    Host

    Že by dnes rodili všichni zaráz?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,351. až 1,365. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist