únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,366. až 1,380. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863596
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny :)) já ještě nerodím:D My jsme jen dlouho spali.. Miminku se asi ještě nechce ven, ptám se ho stále, zda už půjde ven a nechce 🙂

    #863597
    Anonym
    Host

    Ahoj,

    Já taky nerodím..válíme se s pesanem a čučíme na telku..taky se prckovi ještě asi nechce ven..:) ..
    No pořád máme do pondělí čas ale kámoška říkala že prý budu rodit zítra ,nejpodzději v neděli dopoledne:D ..Tak uvidíme jaká je to čarodějka:D

    #863598
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak jsem si tak myslela, že v noci to přijde. Bolel mě včera celej člověk. Od spodku po břicho a cítila jsem se celkově divně. Tak říkám manželovi – dneas to přijde. Hmmmmmmmm tak zase nic. Ráno jsem se vzbudila a nic. Ta pipina teda bolí pořád,ael jinak nic. Vše zase přešlo. Zítra budu mít druhý termín – ten podle měsíčků podle ultrazvuku přenáším 6 den.Už by jsem chtěla toho našeho prďolku mít u sebe. Asi se rozhodl být u maminky v bříšku co jen to pujde. No uvidíme. Když nic tak v pondělí jdu zase na monitor a uvidíme co nám řekne doktor co dál.
    No dneska budu vařit asi gulášek s bramborem. Včera mi manžel přinesl s práce gyros s hranolkama – mňam – jsem si pochutnala.
    Včera si manžel umazal bundu od nějakého adetiva co se dává do nafty či co a vůbec mi to nejde vyprat – je to takovej hnusnej mastnel flek – nevíte náhodou čím by to mohlo jít??? Půjdu zkusit na to ještě kydnout jar a vzít to kartáčkem,ale když to nevyprala pračka tak pochybuju, že to pujde.
    No tak zdar všem. Maminkám přeji ať ty vaši prckové pořádně papaj a nám ještě těhulkám ať už to máme brzo za sebou a máme ty naše zlobítka taky u sebe.

    #863599
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    já také ještě nerodím 🙁 , byla jsem na kontrole a pak s manžou na obídku. Tak dle Dr. jsem otevřená pouze na špičku prstu a na porod to zatím prý nevipadá. Udělala mi Hamiltonův hmat a prý to třeba pomůže. Doufám, že jo. No a pokud ne tak zase v pondělí kontrola…

    #863600
    Anonym
    Host

    Ahojky, hlasim se pres mobil z porodnice. Zatim jsem si toho tady moc neprecetla. Jen ze Peta uz ma Valcu u sebe. Moc gratuluju. A pokud jeste nektera taky stihla odrodit, tak taky gratuluji!
    Jinak co se se mnou delo: Od stredy 9.2., kdy jsem sla na kontrolu si me tu nechali kvuli preeklampsii. Od ctvrtka se mi snazili vyvolat porod. Sice jsem se vzdycky trochu otevrela, ale malej porad nesestupoval. Rodit jsem zacla az 15.2. s silenejma krizovejma bolestma. Pak zjistili, ze malej porad malo sestupuje, tak mi udelali cisare. Kubik vazi 2700g a meri 49cm, porad spi, ale zatim hezky papa, teda kdyz me do tech bradavek zrovna nekouse:-)
    Mejte se zatim vsechny hezky a az nas pusti domu, tak se zase ozvu.

    #863601
    Anonym
    Host

    Děcko moc moc moc gratuluju ke Kubíkovi. A přeju ať dělá jen samou radost…
    Snad se už taky brzy dočkám :$ :'(

    #863602
    Anonym
    Host

    Kája – 2.2. -Johanka narozena 1.2. v 11:50h, 2890g a 50cm
    Petra H. – 14.2. -Valentýnka narozena 14.2. v 18.25 h, 3 600g a 50cm
    Babyzna-14.2.
    Monika306 – 16. a 22.2.
    j.a.r.k.a. – 16.2.
    Bambulka – 18.2.
    Lenuna – 18.2.- Mireček narozen 8.2. v 11:00 h,3 600g a 51cm.
    elen-ka – 20.2.
    děcko – 20.2.-Kubik narozen 15.2. 2700g a 49cm
    Darenie – 21.2.
    Kosta – 22.2.
    Bivinka – 26.2.
    milinka – 3.3.

    #863603
    Anonym
    Host

    Děcko, moc moc gratuluju –hlavně že jste v pořádku!!!

    #863604
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Děcko, ohromná gratulace. Hlavně zdravíčko pro vás oba. A taky závidím to papání :'( . Nám to stále nejde, nakojíme sotva 5 ml za hodinu a to stále budíme a budíme a budíme. Budem mít doma prostě spáče (si tak říkám dle aktuálního stavu). Jinak máme žloutenku a zrovna je na svícení na 12 hodin. Jen na krmení mi jí dovezou (pak dokrmí přes hadičku – ovšem to taky dost odmítá) a půjde zpátky. Dnes jsem nafasovala elektrickou odsávačku, připadá mi, že trošku sestry z novorozeneckého něco ten první den po porodu zadrbaly. Tím že jsem nemohla vstávat, vozili mi jí jen na nakouknutí a nepřikládaly (v tom vidím největší problém). No ale každopádně dělám stále vše pro to aby se trošku rozkojila.
    Tak se holčiny mějte a už utíkejte rodit, ať je nás víc. Je super, že debata pokračuje i po porodech 🙂 .

    #863605
    Anonym
    Host

    Peti, ja vubec nevim kolik toho malej vypije, ale mam ho prikladat vzdycky kdyz se vzbudi, coz je zatim tak po 3 hodinach. Me ho na prilozeni prinesli az po cca 14 hodinach od porodu. A u sebe ho mam teda uz dnes od obeda. Nejak to teda moc nezvladam, uz jsem v nemocnici vlastne vic nez tyden a jeste jsem se tady nachladla, takze jsem na pokoji sama, takze si ani s nikym nemuzu pokecat. Na zloutenku pry ma taky nabeh, ale zatim v pohode. Mam ho jen davat na co nejdelsi dobu na denni svetlo.

    #863606
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak přednostně gratuluji Děcku ke Kubíkovi.Hlavně hodně zdarvíčka jakožto všem.
    jinak už mám konrakce – hurá…………. teda zní to divně co, že mam z toho takovou radost. Ona ta kontrakce zas tak veselá a příjemná není,ale je to známka toho, že si myslím, že by se dnes mohl malej narodit. Píšu si časy aměřím jak dlouho kontrakce trvá. takže teď za poslední hodinku mam kontrakce po cca. 7 minutách a trvají asi 30 vteřin. tak už pujdu asi vzbudit mnažílka a raději pojedem 😀 . Já se sem jinak tedy nedostanu takže napšu kdyby to vyšlo kamarádce ať to šoupne na facebook na mojí zeď. No nechce předbíhat,ale snad už…..

    #863607
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ahojky holčiny :)))
    Děcko: moc gratuluji k miminku, hodně zdravíčka oběma a ať pěkně roste :)))
    Bambulko: držím palečky, ať to máte rychle za sebou:)))

    Já stále jsem s miminkem dohromady:) My máme asi ještě čas.. ále už bych taky to malé měla narozené:)

    #863608
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,tak už jsem doma.Malý se narodil 14.2.2011 20.52 na ´Valentýna no úplně super…táta u porodu a super….za pět minut byl malý venku vážil 3720g a 50cm …Všem co porodily tak gratuluji.Holky on je tak hodný a krásný,,,,no super.Konečně už to mám zasebou.Nechtěli mě sice pustit že jsem chudokrevná ale podepsala jsem jim tam reverz.

    #863609
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jarko: moc gratuluji k miminku :)))

    #863610
    Anonym
    Host

    Peti,měla jsi v porodnici brýle?mám pocit že jsme se potkávali ale bylo mi blbé se ozvat.Určitě si rodila předemnou,protože někdo vedle mě na sále porodil a pak to přišlo na mě,,,Já si teda na péči nemusím stěžovat rodila mě mladá porodní asistentka ale byla suprovitá,,,potom mě suprový doktor takový blondák akorát přišel zašít ,,,no holky jsem nastížená až k zadku a bolí to jako čert..Zatím se mějte ahojky…..ps.nekojím protože mi v porodnici malý zhubnul 500g a tak jsem jim řekla že jdu domů a koupila jsem sunar a super….Všechny děti jsem odkrmila na sunaru ,,, ajsou dodnes všechny zdravé jako řepy.Znám holky co kojili i 2 roky a děti mají alergické a ještě pořád nemocné …tak nevím ,,,Já jsem radši pro umělou stravu a je v tom úplně všechno ,,Tak ahoj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,366. až 1,380. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist