„Učit se hrou“ není s LEGO®DUPLO® jen fráze!

Učení nemusí znamenat jen nudu, naopak se může díky správnému přístupu změnit v zábavnou a přínosnou hru, při které si děti ani neuvědomí, že se ve skutečnosti učí. Hraní je nejpřirozenější cesta, jak si mohou děti osvojit některé základní dovednosti.

Jejich ideálním pomocníkem při cestě za tvořivým poznáním mohou být stavebnice LEGO DUPLO navržené speciálně pro děti od 18 měsíců. Díky mnoha doplňkům jednoduše rostou se svým stavitelem a stávají se tak hračkou na několik let.

Na velkých kostkách LEGO DUPLO se děti naučí poznávat různé barvy a tvary, rozvinou pohybovou motoriku a postupem času se posunou k napodobování staveb okolního světa. Stavebnice se dají navzájem kombinovat a doplňovat a užitečnou novinkou je i jejich skladování. Veškeré kostky se dají jednoduše schovat do velkého boxu ve tvaru LEGO kostky, boxy na sebe navíc pasují a dají se tak na sebe stavět jako maxi LEGO! Více místa na hraní, více zábavy!

Velký svět uvnitř malé kostky. Kde s vaším malým stavitelem začít?

Dárková sada vše v jednom obsahuje řadu hravých kostek a roztomilého psíka s kočičkou. Co takhle si postavit strom nebo domeček pro zvířecí kamarády?

Box plný zábavy pro děti od 1 ½ do 5 let je pro malé stavitele pořádná nálož hravé zábavy. Kostky se dají znovu a znovu přestavovat. Figurka řidiče s jeho psím kamarádem odveze na malém autíčku kostky kamkoli, kam bude váš malý stavbyvedoucí chtít. Na kostkách jsou navíc namalované obrázky a čísla, první počty pak zvládnou děti hravě. V růžové variantě boxu najdete figurku holčičky a její kamarády zajíčka a slepičku, se kterými si užijí vaše princezny spoustu legrace. Nabídněte dětem zábavu, která je zároveň obohatí, a sledujte jejich pokroky. Nic vám ani vašim dětem neudělá větší radost.

Další tipy a inspiraci, jak vaše stavitele i stavitelky rozvíjet, najdete na stránkách www.duplosvet.cz.

 

Více o tématu: dětiholčičkystavebnice

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist