7 tipů na dárky pro holčičky

Připravili jsme pro Vás několik tipů na skvělé vánoční dárky pro holčičky různého věku i rozličných zájmů. Máte doma starostlivou malou maminku, šikovnou kadeřnici, milovnici koní, kouzelnici zkoušející různá kouzla a čáry nebo fanynku výstředních populárních zpěvaček?

Sladká CHOU CHOU Pusinka

Panenka vhodná pro nejmenší holčičky, která toho ale tolik umí! Dotkne-li se rtíky tváře holčičky, dá jí sladkou pusinku! Přejíždíte-li jí dlaní po pusince, bude legračně „brblat“, a dotknete-li se jí na ručičce, tak buď kýchne, škytne, odfrkne si, nebo si bude spokojeně žvatlat! Vhodné pro děti od 1 roku.
Detaily
Doporučená cena: 799 Kč

chou1.jpg

CHOU CHOU s chůvičkou

Miminko má svou elektronickou chůvičku, která vždy poradí, jak se o miminko správně postarat. Chůvička na displeji ukáže, co má maminka udělat, aby bylo miminko spokojené – má hlad, žádá si svůj dudlík, je ospalá a maminka ji musí uspat nebo si chce hrát. Když se maminka o miminko správně postará, na displeji se objeví srdíčko. Vhodné pro děti od 2 let.
Detaily
Doporučená cena: 1499 Kč

chou2.jpg


Další zajímavé tipy redakce

Baby Annabell®

Baby Annabell® se chová jako skutečné miminko! Žvatlá dětskou řečí, pije z lahvičky a přitom otvírá a zavírá očka a hýbe pusinkou. Pokud se dostatečně napije, odříhne si. Směje se, pláče a je třeba ji utišit lahvičkou nebo dudlíkem. Když je unavená, uspíte ji něžným pohlazením po čele. Vhodné pro děti od 2 let.
Detaily
Doporučená cena: 1599 Kč

anabel.jpg

Veselé panenky Lalaloopsy

Lalaloopsy jsou původně ušité ze starých hadříků, které zázračně ožily s posledním stehem. Osobnost každé panenky je dána látkou použitou na její výrobu. Každá má svého malého mazlíčka. Panenky Lalaloopsy žijí v bláznivém světě plném překvapení. Velikost panenky je 30 cm. Vhodné pro děti od 4 let.
Detaily
Doporučená cena: 599 Kč

lalallopsy.jpg

Moxie Girlz Magické vlasy pro malé kadeřnice

Miluje vaše holčička česání a hru s vlasy? S Moxie Girlz se z ní během chvilky stane skvělá kadeřnice. Panenky mají ve vlasech ohebné barevné pramínky, které holčičkám pomohou při tvorbě originálních účesů. Součástí balení je i kartáč a kulma na vlasy. Vhodné od 5 let.
Detaily
Doporučená cena: 799 Kč

moxiegirls.jpg

Moxie Girlz Jezdkyně s chodícím koněm

Pro všechny holčičky, které milují koně a jezdectví. V hrací sadě najdou koníka, který sám chodí a řehtá a krásnou panenku v módním jezdeckém oblečku. Velikost panenky je 26 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
Detaily
Doporučená cena: 1099 Kč.

moxiekun.jpg

Čarodějky Bratzillaz, které milují módu

Seznamte se s čarodějkami Bratzillaz! Mají pohyblivé klouby a skleněné oči a nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Bratzillaz jsou sestřenice panenek Bratz. V den svých 16. narozenin přišly na to, že mají čarodějnické schopnosti! Velikost panenky je 28 cm. Pro děti od 6 let.
Detaily
Doporučená cena: 699 Kč

bratzillaz.jpg

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist