Vyrobte si vystřihovánky Médi Pídi!

TVOŘENÍ A VYRÁBĚNÍ S DĚTMI Zuzka si tentokrát připravila něco, nad čím maminky i babičky zavzpomínají na dětství a v čem děti spatří něco, co se naprosto vymyká moderním technologiím a době, ve které žijeme. Vzpomínáte si na papírové panenky?

meda_2-hlavni_foto-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Já jsem jich měla plný kufr – tedy papírový kufřík. Bydlelo jich tam asi dvanáct a mě i moji sestru provázely všude. Hrávaly jsme si s nimi pod stolem, kde jsme jim stavěly domečky, ale braly jsme je s sebou i na písek, kde měly rovnou celé paláce a hrady. Obkreslovaly jsme původní oblečky a omalovávaly je novými barvami a vzory… hodiny a hodiny.

A tak vám tady představujeme nového kamaráda. Je také papírový a má celou garderobu, a přesto to není panenka – to aby nebyla nuda.

Přejeme krásný zbytek podzimu

Vaše ZuzkaMacka 🙂

Méďa Píďa barevný

Méďa Píďa černobílý, kterého si můžete vybarvit dle své fantazie.z

Odkaz si otevřete, vytiskněte a můžete vystřihovat!


„Ahoj, já jsem méďa Píďa a chtěl bych být tvůj kamarád. Abychom si spolu mohli hrát, musíš mě nejdřív vybarvit a vystřihnout. A taky prosím nezapomeň na moje oblečení. Bez něj by mi to tolik neslušelo a také by mi mohla být zima. Jestli ze mě uděláš Píďu kluka nebo Píďu holku – to už záleží jenom a jenom na tobě. Nebo popros maminku, ať mě vytiskne víckrát – pak nás bude víc kamarádů a bude více legrace.

Až vymaluješ mě i moje šatičky, vezmi si nůžky a pečlivě vystřihuj. Dej si ale pozor, abys neustřihl(a) malé bílé obdélníčky na okrajích oblečků. Ty totiž slouží k tomu, abych si je mohl obléknout. Stačí mi oblečení přitisknout, obdélníčky zahnout dozadu a už je ze mě fešák. Kdyby ti to nebylo jasné, zeptej se svojí maminky a babičky – určitě měly také takové kamarády a kamarádky z papíru. Moc se těším na naše společná dobrodružství!“

meda_barevny.jpg

Kliknutím na obrázek se vám otevře PDF ve formátu A4, které si můžete vytisknout.

meda_cernobily.jpg

 Kliknutím na obrázek se vám otevře PDF ve formátu A4, které si můžete vytisknout a  vybarvit.

 

Text a vystřihovánky nového kamaráda pro vás připravily:
Macka a ZuTicha, jejíž další krásné výrobky si můžete prohlédnout.

 

8.11.2013 12:48 | autor: Zuzana Šulcová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist