Zaujalo nás: Hrajeme si a poznáváme s Ferdou mravencem

Ferda Kvízy – jednoduchá hra určená dětem ve věku 3–6 let. Záměrem této hry je zábavnou formou rozvíjet v dítěti jeho pozorovací schopnosti, prostorovou představivost a pojem velikosti.

Díky elektronické tužce, která zaznamenává správné odpovědi pomocí líbivých zvukových a světelných efektů bude dítě schopno hrát si samo bez pomoci dospělé osoby. Dítě si vybere z 22 edukativních listů a rodič mu přečte popis aktivity. Po prohlédnutí listu a nalezení odpovědi dítě zatlačí koncem interaktivního pera na správný puntík. Pokud je odpověď správná, pero vydá zvukový a světelný signál. Dítě se tak například může naučit porozumět prostorovému uspořádání čili pojmům, jako jsou nad, pod, vpředu, vzadu, vlevo, vpravo. Snadno se naučí uvědomit si velikostní rozdíly: nejkratší, nejdelší, vysoký, krátký. Díky Ferdovi si děti procvičují schopnost logické úvahy: co některým předmětům na obrázku chybí, kam logicky patří atd. Protože se děti při této hře musí soustředit na detaily, trénují tak při hře i svou pozornost.Koupit hru.

Aktuální cena je 183 Kč.

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist