7 tipů na hry pro děti

Přinášíme vám několik tipů na společenské hry pro nejmenší.

Kamarádi ze Safari

Kamarádi ze safari je hra pro děti od 5 let věku. Afrika – to je pravé království divočiny! Lvi, sloni, žirafy, krokodýli a další zvířata nahání všem obyvatelům savany strach. Jakmile se však objeví turista na safari, mírumilovně se všichni shromáždí ke skupinové fotografii. Hráči se plíží za zvířaty a snaží se nasbírat co nejvíce jejich fotografií – karet. Děti se učí zábavnou formou poznávat zvířátka a logicky uvažovat.
Cena: 272 Kč.

kamaradi_ze_safari.jpg

Veselé balónky

Veselé balónky je hra pro děti od 3 let věku. Každý hráč dostane pět karet s veselými balónky, které si položí před sebe na stůl. Balónky jsou pěkně kulaté a barevné. Ale jak to tak bývá: kočka má ostré drápky, kaktus má bodlinky, občas nějaký balónek ve větru uletí nebo praskne. Naštěstí je tady ale maminka, která případnou ztrátu nahradí a přinese nový balónek. V této hře se děti zábavnou formou naučí poznávat barvy.
Cena: 272 Kč.

veselebalonky.jpg


V našem světě plném aut, televizí, mobilních telefonů a počítačů je čí dál tím těžší najít si chvilku k odpočinku a posezení s přáteli nebo rodinou. Jednou z možností, kterou lidé volí stále častěji, je návrat ke kouzlu společenských her. Karty, figurky a kostky nejenže zaženou dlouhou chvíli, ale současně procvičují logické myšlení, taktické a strategické dovednosti, boří přirozenou bariéru mezi dospělými a dětmi a upevňují přátelské vztahy.

S dětskými hrami od ALBI se budou vaše děti bavit a zároveň i učit poznávat svět kolem sebe. Pro nejmenší jsou k dispozici hry FERDA, které rozvíjejí inteligenci a paměť, a dále hry na procvičení paměti.


Další zajímavé tipy redakce

Ferda Hodiny a čísla

Různé hry s průvodcem Ferdou se dvěma úrovněmi obtížnosti učí znát čas. Tyto krásné hodiny s ručičkovým mechanismem pracují jako skutečné hodiny a pomohou vašim dětem porozumět, jak plyne čas a jak chápat důležité pojmy jako „předtím“ a „potom“, „brzo“ a „pozdě“. Je to ideální cesta, jak naučit dítě porozumět času. Hra byla připravována s učiteli a psychology a byla pečlivě testována.
Cena: 179 Kč.

ferdahodiny.jpg

Ferda Čísla

Tato hra učí dítě zábavnou formou základy aritmetiky pomocí karet, čísel a množství. 12 obrázků rukou naučí také vaše dítě počítat bez chyb. Hra byla připravována společně s učiteli a psychology a byla pečlivě testována. Známá postavička Ferdy, chytrého a vynalézavého mravence, dokáže dítě zaujmout a získat pro matematiku zcela přirozeným a hravým způsobem.
Cena: 129 Kč.

ferdacisla.jpg

Ferda Kde žijí?

Naučná hra „Kde žijí?“ učí dítě zábavnou formou názvy mnoha různých zvířat a prostředí, v nichž žijí. Používáním přídavných karet a 2 kontrolních karet se vaše dítě naučí přiřadit zvířátka nakreslená na kartách a naučí se také hodně o zvířatech a jejich přirozeném světě. Hra byla připravována ve spolupráci s učiteli a psychology a byla pečlivě testována.
Cena: 129 Kč.

ferdakdeziji.jpg

Ferda Slova

Tato hra učí děti číst jejich první slova. Formou přiřazování jmen ke správným obrázkům se děti naučí číst svá první slova psaná velkými i malými písmeny. Díky hracím kartám se děti mohou učit bez pomoci dospělých. Tato zábavná a edukativní hra pomůže dětem překlenout případné počáteční problémy při čtení a psaní.
Cena: 129 Kč.

ferdaslova.jpg

Světlohraní – „Vychytávka, která děti nadchne!“

Víte, jaký typ hry děti rychle chytne a jen tak nepustí? Musí to být veselé, bláznivé a trochu ztřeštěné. A takovou hrou je právě Světlohraní. Pod tajemným názvem se skrývá kreativní sada pro děti, která jim přináší možnost malování magickou tužkou na speciální plátno. Pokud si pořídíte Magický kufřík, budete mít o zábavu postaráno i na cestách.
Cena: 749 Kč.

svetlohrani.jpg

2.12.2011 6:45 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist