10 tipů na vánoční dárky očima rodičů

Náš malý seriál s tipy na dárky pokračuje. Tentokrát přinášíme 10 tipů na vánoční dárky očima nás, rodičů.

Každý rodič chce pro své děti to nejlepší a často si lámeme hlavu nad vhodnými dárky. Jaká hračka bude ta pravá? Jako rodiče chceme, aby hračka dítě zabavila na delší čas, vzbudila opakovaně jeho zájem, rozvíjela myšlení, dovednost, zručnost, posunula dítě trošku dopředu. Hledáme hračky s přidanou hodnotou. Přinášíme několik z nich, které vaše požadavky zaručeně uspokojí…

Badatelské sety

Pro ty, kteří mají doma zvídavé děti, malé vědce a badatele, je zde několik setů pro děti od cca 8 let věku, které je učí poznávat nejrůznější přírodní i fyzikální jevy. Mohou si tak vyzkoušet jednoduché pokusy, vypěstovat své rostlinky a zjistit, jak fungují základní přírodní, fyzikální i chemické zákony. Zábavná hra i zajímavé poznání.
Chemická laboratoř: akční cena je 549 Kč (běžná cena 599 Kč).

badatelske.jpg

Modelovací sety Play-Doh

Chcete-li u svých dětí probudit tvořivého ducha, díky kterému se pořádně vyřádí a využijí svou fantazii, je vhodným dárkem jeden z modelovacích tvořivých setů Play-Doh. Play-Doh se liší od klasické modelíny svou tvárností, měkkostí i příjemnou vůní. Nápadité příslušenství s kličkami, páčkami a protlačovátky dává dítěti nepřeberné možnosti při tvoření. Vhodné pro děti od 3 let věku.
Play-Doh Továrna na zmrzlinu: akční cena je 599 Kč (běžná cena 649 Kč).

model.jpg

Další zajímavé tipy redakce

Společenská hra Šílený Myšák

Jednoduchá hra Myšák je zaměřená na pohyb a postřeh. Myška, která ukradla sýr, se pohybuje nejrůznějšími směry zmateně tam a zpět, nikdy neodhadnete, kam zrovna uteče. Úkolem dětí je chytit myšku kočičím pařátkem za ocásek a vzít si sýr zpět. Hra je určena i do malého prostoru a děti z ní budou nadšeny.Vhodné pro děti od 4 let věku.
Akční cena je 699 Kč.

mysak.jpg

Fotoaparát Kidizoom

Každý ví, že pro děti je nejlákavější hračka počítač, telefon či fotoaparát pro dospělé, které denně používáme. Vysoce funkční hračky, které jsou věrnými kopiemi reálných počítačů a fotoaparátů, ale zároveň jsou přizpůsobené dětskému zacházení i myšlení, jsou perfektním dárkem pod vánoční stromeček. Vzdělávací Hračka roku 2010. Vhodné pro děti od 5 let věku.
Fotoaparát Kidizoom: akční cena je 1499 Kč (běžná cena 1999 Kč).

fotoaparat.jpg

Kuchyňka a vybavení

Rádi vidíme, když se od nás děti učí a napodobují nás. Často je ale nemůžeme zapojit do všeho, co v kuchyni připravujeme. Ideálním dárkem, u kterého se děti opravdu zabaví na dlouhou dobu, je perfektně vybavená kuchyňka Bon Apetit Silver, která je vyzdobena do posledních detailů. Pro předvánoční období je ideálním dárkem sada kuchyňského náčiní, se kterou děti mohou pomáhat péct vánoční cukroví. Vhodné pro děti od 3 let věku.
Kuchyňka Bon Apetit Silver: akční cena je 949 Kč (běžná cena 1099 Kč).

kuchynka.jpg

Hladový Pelikán

Krásné hračky pro nejmenší značky K´s Kids jsou pestrobarevné, kombinují různé materiály a učí děti poznávat a rozvíjet nejen jemnou motoriku, ale také myšlení. Obě hračky mají vícero možností hry. Pelikán, který získal osm ocenění, je velmi zábavný. Největším překvapením jsou různorodá zvířátka, která se po vhození do zobáku opět objeví v pelikánově bříšku. Obě hračky rozvíjí dítěti vizuální, hmatové a sluchové vjemy. Vhodné pro děti od 9 měsíců věku.
Hladový Pelikán: akční cena je 579 Kč (běžná cena 659 Kč).

pelikan.jpg

Edukační hry Architecto a Meta-forms

Jedinečnou novinkou na českém trhu jsou dvě vzdělávací hry, které jsou určeny pro děti od 6 let věk. Děti hravou formou zapojují své znalosti v oboru matematiky a geometrie i prostorové vnímání a snaží se dle jednoduchých předloh splnit daný úkol či vyřešit rébus. Skvělé provedení a originální nápad.
Architecto: akční cena je 699 Kč.

architecto.jpg

Malování světlem – světlohraní

Zkuste zapojit svou fantazii a představte si to nadšení z malování ve tmě v dětském pokojíku. Je to dobrodružství a zároveň rozvoj tvořivosti vašich dětí. Speciálními dvěma světelnými pery můžou děti vytvářet obrazce, siluety, vymalovávat šablony nebo jen jednoduše kreslit jako tužkou. Stejnou světelnou zábavu pro menší děti zajistí světelná tabulka GloDoodle, na kterou se píše prstem či perem několika barvami. Vhodné pro děti od 3 let věku (světlování od 6 let).
Světlohraní: magická sada akční cena je 799 Kč (běžná cena 899 Kč).

svetlohrani_0.jpg

Stavebnice K´NEX Roboti Micro bots

Dítě si samo postaví svého robota a díky unikátní motorizované jednotce na baterie nově sestaveného kamaráda oživí. Hračka učí děti prostorovému vnímání, podporuje představivost a zároveň zajistí následnou hru s robotem. Spojením dvou Microbotů dohromady získají děti jiného robota dvojnásobné velikosti. Zabaví nejen děti, ale i tatínky. Vhodné pro děti od 7 let věku.
MicroBots: akční cena je 299 Kč (běžná cena 399 Kč).

stavebnice.jpg

I/R vrtulník Speeder 2 a RC Auto Power XTR 3v1

Dálkově řízené modely vrtulníků či nejrůznějších modelů aut. I když je dítě ještě moc malé na to, aby samo ovládalo daný model, rodič (tatínek) se rád do hry zapojí a pro oba dva je to potom veliký zážitek. Vrtulník Speeder má skvělé manévrovací vlastnosti, plynulé řízení motoru. Opravdu odolný model s dobrou dostupností náhradních dílů. Z modelů aut bychom doporučili Power XTR 3v1, ze kterého jednoduchou úpravou postavíte tři různé RC modely.
I/R Vrtulník Speeder 2: akční cena je 899 Kč.

vrtulnik.jpg

30.11.2011 3:17 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist