Zbývá mi poslední pokus!

VÁŠ PŘÍBĚH Milé těhulky a maminky, ani nevíte, jak moc vám závidím. Tak ráda bych se stala jednou z vás. Ale včera jsem si dělala několik těhotenských testů a zase nic.

Byla jsem na druhém pokusu o umělé oplodnění a zase to nevyšlo. Tentokrát jsem tomu už věřila skoro na sto procent! Dokonce jsem začala nakupovat těhotenské oblečení a knížky o miminku.

Nevíte některá, kam bych se mohla obrátit, aby to vyšlo? Jaké máte zkušenosti s klinikami reprodukční medicíny? Má vůbec smysl měnit lékaře? Co ještě můžu udělat, abych měla miminko? Je to pro mě nejdůležitější věc na světě.Pomozte mi prosím!

Každý týden přinášíme osudy našich čtenářek, které napsal sám život. Potřebujete se podělit o své zážitky, trápení, radosti? Napište nám svůj příběh, anonymně ho zveřejníme.

Chce se mi umřít

Nevím, co mám dělat, chce se mi umřít. Dítě bylo poslední roky největším smyslem mého i přítelova života. Vím, že nám zbývá ještě jeden pokus hrazený pojišťovnou (no, i když je hrazený, stejně nás zase vyjde na minimálně 10 000 korun), ale nějak už nevěřím, že by to mohlo vyjít.

Poprvé se embryo ujalo, ale v osmém týdnu mu přestalo bít srdce. Tentokrát ani nezačalo…. Mám vztek na doktory, vlastně ani nevím, na koho se mám zlobit. Kdo za to může, že někdo má dětí plný dům a my nemůžeme mít ani jedno?

Změnit doktory?

Kamarádka mi radí, ať jdu na jinou kliniku a nechám si znovu odebrat vajíčka, že prý bude větší šance. Doktoři tvrdí, že to bude stejné. Mám pocit, že je to jeden velký byznys a někdy mě i napadá, že mi to snad schválně dělají tak, aby ze mě vytáhli co nejvíc peněz.

Andrea

20.7.2010 3:00 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist