Kočárky

Kočárky jsou vynálezem, který nám umožní snadno a pohodlně přepravovat dítě, které ještě neumí chodit nebo kterému chození dělá problémy. Rozlišujeme čtyři typy kočárků, a to hluboké, kombinované, sportovní a golfové. Více…

Kočárky

Kočárek je dopravní prostředek, který nám usnadňuje převážení dítěte v době, kdy ještě samo neumí chodit. Dělíme je na několik typů: hluboké, sportovní, kombinované a golfové. Hluboký kočárek využijete pro ty nejmenší děti. Ačkoliv není příliš... Celý článek »

Kočárek, který roste s dítětem

Hledáte kočárek, který se vám zcela přizpůsobí a nebudete se muset přizpůsobovat vy jemu? Možná vám padne do oka zajímavá kočárková sada, která je inspirována něčím velmi překvapivým - plachetnicemi. Celý článek »

Jak mám reklamovat kočárek?

DOTAZ TÝDNE "Máme poměrně drahý kočárek, který jsme nyní našli mezi výrobky, které ČOI označila za závadné. Kočárek chceme reklamovat, ale nevíme, na co máme nárok a jak vůbec postupovat." Sylva Celý článek »

Jak s kočárkem ve vlaku?

Cestování vlakem je pohodlné, bezpečné a ekologické. Děti navíc vlaky milují. Avšak jen málo vlaků je bezbariérových, nemluvě o nádražích. Těžko budete ve vlaku hledat přebalovací pult. Navíc při samotné cestě budete vystavena libovůli pracovníků... Celý článek »

Co dělat se závadným kočárkem?

Patříte mezi nešťastníky, kteří mají doma jeden z kočárků, které se ocitly na listině České obchodní inspekce jako závadné a uvažujet o jeho vrácení nebo výměně? V případě závadných kočárků je vhodné uplatnit při reklamaci tzv. rozpor s kupní... Celý článek »

Co je důležité při výběru kočárku?

První návštěva obchodu s kočárky je nezapomenutelný zážitek. „Nikdy jsme netušili, že existuje tolik druhů kočárků, jsme ohromeni a zmateni zároveň“, je typická první věta budoucích rodičů. Ale nezoufejte, i když vás zavalí realita v podobě... Celý článek »

Naposledy navštívené