Kosmetika

Kosmetické odvětví zahrnuje přípravky, které zkrášlují, pečují a uzdravují naše tělo z vnější stránky. Dětská kosmetika bývá hypoalergenní a obsahuje látky, které hýčkají jemnou dětskou pokožku. Více…

Kosmetika

Kosmetickými prostředky označujeme produkty, které slouží k péči o pokožku, vlasy, nehty atd. Nejde přitom jen o zkrášlovací produkty, jejich funkce je i zdravotnická a pečující. Kosmetické přípravky bychom mohli dělit podle složení. Některé obsahují výhradně přírodní látky, jiné zase spíše látky... Celý článek »

Linola jde s dermatology pod kůži

Svědění, olupování, bledost nebo naopak zarudnutí obličeje a vznik drobných puchýřků. To jsou nejběžnější projevy atopického ekzému, kožního onemocnění, kterým trpí až 16 % dětí malých dětí. Onemocnění je nepříjemné nejen po tělesné stránce, ale... Celý článek »

Atopický ekzém u dětí

Atopický ekzém je v současné době poměrně rozšířené kožní onemocnění. Život sice neohrožuje, ale dokáže ho pěkně znepříjemnit nejen děťátku, ale i vám… Naštěstí existují prostředky, které mohou tomuto trápení ulevit. Vyzkoušejte Eucerin 12% OMEGA! Celý článek »

Mrknutím oka

Jiskří, můžete se v nich utopit nebo jimi někoho uhranout. To jsou vaše oči. Zasněný, hluboký i letmý. To je váš pohled. Můžete mluvit svýma očima a ony o vás druhým i mnohé prozradí. Když se zahledíte druhému člověku do očí, je to, jako byste v... Celý článek »

Dezinfekční gel bez oplachování Sanytol

Pravidelná hygiena a dezinfekce rukou je nejspolehlivější prevencí skrytého nebezpečí prasečí chřipky. Maximální ochranu před nákazou virem A (H1N1) poskytuje SANYTOL dezinfekční gel na ruce bez oplachování, který dodává na trh společnost MARCA CZ... Celý článek »

Vymalujte se s Dermacolem

Nová kolekce dekorativních tužek na oči a rty Vás přenese do dětství, kdy se fantazii meze nekladly. Široká paleta pestrých barviček vybízí ke hrám a díky nim si můžete vykreslit své oči a rty s precizností malíře. S novou kolekcí konturovacích... Celý článek »

Slunce pod kontrolou

I když nás odborníci varují před škodlivým slunečním zářením, od doby, kdy Coco Channel sestoupila ze své jachty nádherně opálená, všechny ženy touží po bronzové pokožce. Žena, která změnila život mnoha ženám nejen v pohledu na módu a kosmetiku,... Celý článek »

I Vaše nohy umí mluvit…

Nohy hrají zásadní roli v lidském životě. Zdravé jsou pro nás samozřejmým nástrojem k pohybu. Krásné zase symbolem atraktivních žen. Zdraví nohou a jejich půvab začíná především u chodidel. Hydratovaná a pěstěná chodidla jsou podmínkou radosti z... Celý článek »

Bio pleny a oblečení

Přebalování je nedílnou součástí prvních let života dítěte. Proto bychom se měli již při pořizování výbavičky informovat o kvalitě zboží a také o tom, co všechno můžeme pro zdraví svého malého človíčka udělat. Určitě je přitom dobré myslet i na... Celý článek »

Zklidni a vyživuj pokožku s Earth Spa!

Nová řada Earth Spa od Marks & Spencer dopřává pokožce jen tu nejlepší péči. Mléčná koupel Earth Spa a její zklidňující účinky působí blahodárně zvláště v jarním období, kdy je pleť vystavena proměnlivému počasí. Celý článek »

Dermacol Enja

Každá žena se trápí nějakými nedokonalostmi svého těla, ale pravdou je, že každá žena je krásná tak, jak se cítí, a jak jí její sebevědomí dovolí. DERMACOL ENJA je řada určená ženám. Pomáhá formovat ženské křivky a zeštíhlit problematické partie,... Celý článek »

Kompaktní pudr s reliéfem krajky Dermacol

Posledním krokem, který zajistí dokonalý vzhled vaší tváře, je bezpochyby pudr. Jemný poprašek, který se snese na vaši tvář, dokáže naprosté zázraky. Zmatní a zabrání lesknutí po dlouhé hodiny, vytónuje barvu vaší tváře, skryje nebo naopak... Celý článek »

Krém proti chladu a větru

Chystáte se s dětmi na hory? Potom nezapomeňte na ochranu jejich pokožky! Dětská pokožka má v zimě kvůli povětrnostním vlivům velký sklon k přesušenosti a podráždění. Proto je vhodné používat krémy určené speciálně pro zimní období, které citlivou... Celý článek »

Masážní olej pro těhulky

Během těhotenství se změní pokožka každé ženy. Zatímco pleť na obličeji vypadá díky lepšímu prokrvování půvabná a svěží, pokožka na břiše, na prsou a stehnech vyžaduje, aby jí nastávající maminka věnovala zvláštní pozornost. Celý článek »

Na suchou pokožku kojenců

Větší sklon k suché pokožce je u kojenců a malých dětí zcela normální. Dlouho bylo podceňováno, že relativně vysoké procento kojenců a batolat má větší sklon mít suchou pokožku. Program NIVEA Baby proto vyvinul NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE:... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené