Pro batolata

Možná si zrovna lámete hlavu s tím, co vše byste měli pořídit pro své batole. Inspirovat se můžete na internetu i v obchodech, dobré nápady naleznete i v knížkách, které se na tento dětský věk specializují. Hodně vám také mohou poradit známý nebo vaši rodiče, zkrátka všichni, kdo mají vlaatní zkušenost s péčí o batolátko. Více...

Jak vybrat správnou autosedačku

Dětská autosedačka je jedinou účinnou ochranou dětí při autonehodě. Při jejím výběru by proto neměla být hlavním kritériem pouhá snaha vyhovět dopravním předpisům nebo nízká cena. Za svou šetrnost bychom mohli zaplatit cenu nejvyšší.  Celý článek »

Pro batolata

Na trhu je nepřeberné množství produktů a potřeb pro batolata. Od speciálních potravin a potravinových doplňků přes kosmetické a drogistické produkty až po hračky a různé chytré příručky, které si kladou za cíl poskytovat návod, jak zvládnout péči... Celý článek »

Moje panenka je máma

Všechny děti se jednoho dne zeptají, jakým způsobem přišly na svět. Někteří rodiče se uchylují k pohádkám o čápech nebo o zelí. Druzí se lopotně snaží přiblížit skutečnost. Jak to vysvětlit? Jaká zvolit slova? Zkuste na to jít jinak a pořiďte svým... Celý článek »

Linola jde s dermatology pod kůži

Svědění, olupování, bledost nebo naopak zarudnutí obličeje a vznik drobných puchýřků. To jsou nejběžnější projevy atopického ekzému, kožního onemocnění, kterým trpí až 16 % dětí malých dětí. Onemocnění je nepříjemné nejen po tělesné stránce, ale... Celý článek »

Atopický ekzém u dětí

Atopický ekzém je v současné době poměrně rozšířené kožní onemocnění. Život sice neohrožuje, ale dokáže ho pěkně znepříjemnit nejen děťátku, ale i vám… Naštěstí existují prostředky, které mohou tomuto trápení ulevit. Vyzkoušejte Eucerin 12% OMEGA! Celý článek »

Kuchařka pro rodiče malých dětí

Kniha z pera předního českého autora se zaměřuje zejména na výživová doporučení pro děti předškolního věku. Doporučuje, jak vést děti ke správné výživě, uvádí vhodné a nevhodné potraviny určené dětem, nedílnou součástí jsou i problematika obezity... Celý článek »

Čtyři roční období s Medvídkem Pú

Medvídek Pú a jeho kamarádi ze Stokorcového lesa – Ijáček, Tygr a Prasátko jsou odedávna nerozlučnou čtyřkou, která nesmí chybět v žádné dětské knihovničce. Medvídek Pú je stále v dobré náladě a kamarád každým coulem. Dobrodružství je jeho druhá... Celý článek »

Podívej, jak je dnes hezky

PODÍVEJ, JAK JE DNES HEZKY! POZRI, AKO JE DNES PEKNE! Každé písmeno slovenskej i českej abecedy a k nemu milá historka zo života trojročného dievčatka, ktoré žije v zmiešanej česko-slovenskej rodine a hovorí s mamičkou po slovensky a s oteckom po... Celý článek »

Vaříme pro děti. 225 skvělých receptů

Přinášíme vám velký výběr receptů a rad, jak stravovat své dítě během prvních let jeho života. V prvním půlroce života dítěte je kladen důraz na význam kojení a od 6 měsíců života dítěte jsou doporučovány ty nejzdravější a nejchutnější zeleninové... Celý článek »

Slunce pod kontrolou

I když nás odborníci varují před škodlivým slunečním zářením, od doby, kdy Coco Channel sestoupila ze své jachty nádherně opálená, všechny ženy touží po bronzové pokožce. Žena, která změnila život mnoha ženám nejen v pohledu na módu a kosmetiku,... Celý článek »

Nosní sprej z mořské vody

Rýma je jedno z nejčastějších infekčních onemocnění dětského věku a její průběh a celkový vliv na organizmus je mnohem větší a komplikovanější než u dospělého. Rýma obvykle začíná virovou infekcí nosní sliznice, která oslabí její obranné... Celý článek »

Krém proti chladu a větru

Chystáte se s dětmi na hory? Potom nezapomeňte na ochranu jejich pokožky! Dětská pokožka má v zimě kvůli povětrnostním vlivům velký sklon k přesušenosti a podráždění. Proto je vhodné používat krémy určené speciálně pro zimní období, které citlivou... Celý článek »

Sedačky od 9 měsíců do cca 4 let

Už nemáte malé miminko a potřebujete koupit autosedačku pro vaše batolátko? Jak ten čas letí, vždyť jste kupovali první autosedačku teprve nedávno? Nezoufejte, pro lepší orientaci vám přinášíme tento přehled: Celý článek »

Rozpustné drinky pro děti

Pitný režim musí dodržovat stejně tak velcí jako malí. Maminky přitom chtějí svým dětem dopřát to nejlepší – chutné nápoje bez cukru, s obsahem látek, které dítě potřebuje. Celý článek »

Naposledy navštívené