Iva ve 28. tt – Jak se udržuji v kondici

Ahoj všichni, vítám vás zase po týdnu tentokrát z článku za 28. týden těhotenství. Že by už konečně přicházel podzim?

fotoprome.cz-11882_5681-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


V pondělí jsem opět byla u lékaře. Byla jsem tam hned na 7. hodinu ráno. Pípla jsem si kartičku a odjela jsem si koupit snídani – jako to vždy dělávám. Při odchodu z obchodu jsem dostala „skvělý“ nápad a koupila jsem si ještě kafe.

Na řadu jsem šla jako první a jako vždy mi hned po příchodu sestra měřila tlak a vážila mě. Váhový přírůstek od začátku mám 4 kilogramy. Tlak jsem měla celkem vysoký – ihned mi došlo, že kafe nebyl zrovna před návštěvou ordinace nejlepší nápad. Sestře jsem předala propouštěcí zprávu z nemocnice. Zřejmě zaučovala nějakou novou sestřičku, která se divila, co je to za papír a proč jsem ležela při vyšetření na cukrovku v nemocnici. Zkušenější sestra vysvětlila, že je to můj výmysl a že to po nich nikdy nikdo nechtěl. V nemocnici mi zase říkali, že toto vyšetření je naprosto běžné. Tak asi záleží, co který doktor doporučí.

Kontrola proběhla stejně jako minule. V rychlosti. Doktorovi se nelíbil můj vysoký tlak a říkal, abych se v týdnu ještě stavila na přeměření tlaku, čímž mi naboural můj týdenní plán. Ale co, příště kafe před poradnou opravdu ne! Další měření tlaku za 2 dny už bylo v pořádku.

Ve středu jsem vám do vlogu natočila pár záběrů, jak se snažím v těhotenství pohybovat.

Další den jsem jela za kamarádkou do Brna. Máme to od nás asi 300 km. Až na jednu výjimku, kdy jsem v bance vyzvedla novou kartu, jsem dala celou jízdu na jeden zátah, protože jsem se cítila dobře. Když jsem dojela do Brna a vystoupila jsem z auta, tak mě dost bolelo břicho a drželo mě to další dva dny – poučení pro příště, abych si dala během jízdy pauzu.

Už jsem ve třetím trimestru – je to neuvěřitelné, že se pomalu, ale jistě blížíme do finále.

Nezapomeňte mrknout na vlog. Příště vám chci představit postýlku pro malou.

Přeji krásný další týden. Mějte se krásně a ahoj.

Iva


Iva má za sebou 28. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

25.9.2018 7:24 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist