Manžel má milenku a já čekám dítě

VÁŠ PŘÍBĚH Už nevím jak dál. Při životě mě drží jen moje holčička v bříšku a malá Verunka, která se pořád ptá: „Proč brečíš, maminko?“

Je to už měsíc co mi můj manžel oznámil, že se zamiloval do jiné ženy a uvažuje, že kvůli ní odejde ode mě a od dětí. Vůbec mu nevadí, že jsem v šestém měsíci těhotenství a že se na to miminko sám tak těšil!

Ta „nová paní“ je také vdaná a pracuje s mým manželem a pak ho vozí domů, tedy asi až když si spolu užijou… Strašně mě bolí, když mi o ní vypráví, jaká je chudinka, že ji manžel dost nemiluje a pořád nás dvě srovnává. Zatím ale mlčím a čekám, až se mu vrátí rozum.

Tento příběh je o jedné z vás. Jak byste se v její situaci zachovaly vy?

Každý týden budeme přinášet osudy našich čtenářek, které napsal sám život. Potřebujete se podělit o své zážitky, trápení, radosti? Napište nám svůj příběh, anonymně ho zveřejníme.

Vůbec nechápu, co se stalo.

Vždycky jsem to byla já, kdo určoval, co se bude doma dít, kam pojedeme, prostě hlava rodiny. A on najednou udělá něco, co bych do něj nikdy neřekla. Nevím, co budu dělat, jestli se rozhodne pro ni, ale taky nevím, jestli bych mu dokázala odpustit…

Mám o něj bojovat? A jak? Mám mu ji zakazovat? Brečet a přemlouvat? Nebo si říct, že když to udělal jednou, udělá to znovu a pokusit se žít bez něj? Přestože mám pocit, že ho pořád miluju a je to otec mých dětí? Piště prosím, čekám na vaše názory. Jsem zoufalá.

Jedna kamarádka mi radí, ať si promluvím s jeho milenkou, že žádná „normální žena“ neodvede tátu od dětí a hlavně od těhotné manželky. Vždyť jsme v tomhle období nejzranitelnější.

Já se ale nechci ponižovat a prosit. Jiná mi radí, ať ho vystěhuju, aby poznal jaké to je ztratit rodinu, že první dny s novou ženou bude opojený láskou k ní, ale pak pozná, že mu chybíme a vrátí se.

Jenže já se bojím, že ho pak ztratím úplně. Poradíte mi?

13.7.2010 4:41 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist