Nechci být univerzální

Nesplynout s davem, něčím se odlišovat, přesně to chci! Proto jsem využila možnosti sestrojit si kočárek. Nový Joolz Geo Tailor.

Joolz Geo Tailor, který právě přišel také k nám na český a slovenský trh. Říkala jsem si, jestli to zvládnu, když jsem nikdy předtím naživo žádný neviděla. Všechny mé obavy se ale rozplynuly ve chvíli, kdy jsem rozbalila krabici. Dorotka si dokonce lehla na zem a pověděla: „Mami, já padám!“ Já v duchu také.

Vždy jsem byla toho názoru, že je důležité mít univerzální kočárek, to nebo tamto. Omyl. Ze žádného „univerzálního“ kočárku jsem neměla takovou radost, 4t2a8362_web.pngjako z Geo Tailor. Ten je můj, přesně s černou konstrukcí, přesně takový, jaký jsem si ho vysnila. Na vše je důležité mít odvahu, není třeba se bát.

První Joolz Day univerzální jsem si hned první den postavila před okno na terasu, abych se na něj mohla dívat a tento druhý jsem dovezla do obýváku. A pročpak asi? Vím, možná přeháním, ale je to přesně to stejné, jako když si koupíte kabelku nebo krásné boty, po kterých jste toužili. Většinou se nejedná o nic obyčejného, jedná se o touhu a „waw“ efekt, který ve vás dlouho přetrvává.

Pro mě je tak stejně rovnocenným doplňkem právě kočárek. Je totiž stále se mnou.

A čím mě tolik uchvátil? Velkým nákupním košem, vejde se tam kromě mého celého dítěte, které se tam okamžitě nasunulo, také obrovský nákup. A navíc. Detaily! Nejenom madlo, zipy, taška, ale všechny ty barevné kožené detaily v barvě, kterou jsem si zvolila. Vše tak vytváří dokonalou harmonii.

Můj Joolz Geo Tailor Noir s madlem Old pink! Můj!

000104-4t2a8287web11.jpg

www.my-joolz.com

text: Michala Grešková – DOROTA&GRETA / www-dorotagreta.weebly.com
Foto: Lucia Pekarovič Undesserová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist