Řešíte výběr postýlky pro miminko?

Na první pohled by se mohlo zdát, že při pořizování výbavičky není postýlka prioritní. Opak je pravdou! V prvních dnech života, kdy miminka zdánlivě nepotřebují příliš prostoru, jsou dětské postýlky velmi důležité. Nezáleží na tom, jestli jsou dřevěné nebo kovové, bílé nebo barevné, ale jestli jsou opravdu kvalitní.

Miminko tráví první dny a týdny svého života hlavně v postýlce, proto je třeba dbát na její správný výběr. Než dětskou postýlku koupíte, rozmyslete si dobře, k jakému účelu by měla posloužit. Při pořizování postýlky se vyplatí myslet dopředu.

Postýlky jsou také prostorem, kde začínají děti poznávat svět a také zde začíná snaha o první kroky. Při nákupu postýlky se zamyslete, jestli půjde o krátkodobou záležitost. V dnešní době si můžete pořídit i tzv. „rostoucí postýlku“, kde může Váš andílek po náležité úpravě spát i v dalších několika letech. Taková investice se zcela jistě vyplatí. Pokud nesáhnete po úsporném řešení a nezdědíte dětskou postýlku od známých, zvolte značku, která vám dává určité záruky.

Zdokonalené technologické postupy rozkládání a skládání postýlek dělají nábytek multifunkční. V tomto směru vynikají zejména postýlky Transformer, které se dají využívat od narození až do věku 12 let dítěte. V postýlce Transformer máte dokonce i kolíbku, která napodobuje pohyby miminka jako u maminky v bříšku. Tuto verzi postýlky využijete přibližně do 4 let věku dítěte. Až Vaše ratolest vyroste, postýlku rozložíte na velkou postel. Přebalovací komoda poté poslouží jako skříňka.

V dnešní době nábytek pro děti nabízí mnohem větší komfort i bezpečnost. Má velmi nápaditý vzhled, který upoutá pozornost vašeho dítěte. Zaujme elegantním a estetickým designem a obrovskou barevnou škálou, nezbytnou pro zdravý vývoj dětí. Je navržený pro jejich dokonalé pohodlí a individuální potřeby. Ve vlastním pokojíčku se dokonce dítě může stát námořníkem, princeznou, závodníkem nebo může poznávat svět zvířátek. Pokojíček vašeho děťátka se stane jeho kouzelným pelíškem, jako ve snu. Dopřejte svým dětem to nejlepší!

Více informací naleznete na www.kouzelnypelisek.cz.

11.11.2011 2:23 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist