KVĚTŇÁTKA 2011

  • Toto téma neobsahuje zatím 10žádnou odpověď. Do diskuze (19 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 100)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872419
    Anonym
    Host

    Ahojky tehulky.Jsem v 11tt.V lednu jsem o miminko prisla,tak ted doufam,ze bude vse v poradku a mimisek se narodi do teplicka.Termin mame 24.5.2011.Vsechny moc zdravim:)

    #872420
    Anonym
    Host

    Ahoj holky tak já se chtěla přidat, ale něja se mi sekla registrace zkusím to později. Já budu zítra v 10 týdnu a termín mám 31.5 2011. Na moje narozeniny 🙂 .
    Už mám 4 a půl letého syna. Mám to jako rizikové těhotenství neboť sem po transplantaci jater, ale vše je naštěstí v pořádku.
    Jak píše Markéta5 býva mi taky nevolno, ale nezvracím. Ze začátku sem nemohla ani pomalu jíst, ale už se to zlepšilo jen sem ještě pořád unavená.
    5.11 jdu na další kontrolu a 18.11 na . screening tak už se těším a doufám, že bude vše ok.
    Mějte se hezky a zdraví Petra

    #872421
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Zuziiiiiku.
    Chci se tě jen zeptat, taky jsem byla v pátek 29.10. na 1. screeningu a tudíž mi braly i krev, ultrazvuk nám taky vyšel v pořádku, ale krevní testy budu znát až do 14 dní, jak to, že ty už je víš tak brzy????

    #872422
    l lena.smolkova
    Registrovaný uživatel

    ahojda,
    pridavam se do Vasi diskuse, termin porudu mi zatim vychazi na 9.5.2011, ted jsem v 13+3.
    Za sebou uz mame s mimcem prvni screening na vyvojove vady – dopadl dobre. Jedine co mne trapi jsou stale nevolnosti, bolesti, slabosti.Jenou ucinkuje tohle, podruhy uz ne. Mam uz vyzkouseny snad vsechny moznosti ulevy. Snad me to brzy prejde. Kdyby se tu nasla nejaka mamce z okoli Hradce Kraloveho, tak at se ozve.
    Mej te se zatim.
    Lena

    #872423
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, dneska jsem byla na prvnim screeningu, jsem 12+3tt, vse vyslo v poradku:) Mela jsem trochu strach, je mi 33let a cekam prvni miminko.
    Opatrujte a pohladte svoje briska:)

    #872424
    p Peťulke
    Registrovaný uživatel

    Krásný den, holky,
    tak se taky přidávám, naše květňátko se má narodit podle PM 2.května, podle ultrazvuku je ale o 6 dni mladší,takže 8.5., no necháme se překvapit 🙂
    Je to taky naše první, je mi 27 a mooc se s přítelem těšíme:) Máme za sebou prvotrimestr.screening, vše ok, ještě skočíme na tripple test, abysme to potvrdili 🙂
    A s přibíráním kileček to je taky sranda, hned na začátku mi vyletěly tak tři kila nahoru, ale asi to bylo tou dovolenou a večeřema večer:) Minulý týden už jsem si konečně koupila těhotenské džíny, radím HaM, moje už fakt tlačily a v leginách bylo zima:)
    Tak pozdravujte miminka a těším se na to, že se tady budem potkávat:)

    #872425
    p petra mrzenová
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,tak mám dneska za sebou screening,jsem 13+2 tt.Teď už jen týden čekat zda bude vše v pořádku.Podle ultrazvuku je vše o.k a miminko má krásných 7 cm a čile se pohybuje,bylo vidět jak si cucá prstíky.Opravdu paráda.Zítra jdu na 3D ultr. i s manželem.Moc se těší až prcka uvidí.Dávejte na sebe a svá bříška pozor:-)))

    #872426
    l lucier
    Registrovaný uživatel

    Ahoj spolutěhulky,
    Petro, já jsem včera ( taky 13+2 tt) byla na utz a miminko se tak vrtělo, že když jsem chěla fotku, museli jsme 5 min. čekat, než zůstane chvíli na místě. Taky bych chtěla jít na 3D utz, ale nevím, jestli to není ještě brzo, aby bylo mimi krásně vidět. Tak dej vědět, jak to dopadlo, ať se kdyžtak můžu hned objednat 😀

    #872427
    Anonym
    Host

    Ahoj těhulky,
    chtěla jsem se zeptat, jestli tu nejste některá z Prahy. My jsme s manželem „horalé“, a tak tady v Praze moc známých nemáme. No a o těhotných známých už ani nemluvím:-) takže kdybyste se některá chtěla někdy potkat, nebo vyrazit na jaře s kočárem, tak budu moc a moc ráda.
    Opatrujte se, čauky

    #872428
    p petra mrzenová
    Registrovaný uživatel

    Ahojky.
    LucieR,3D ultr. dopadl skvěle.Je to ještě prcek,ale i to nám stačilo.Bylo super vidět prcka z takového pohledu.Doktor nám ukazoval bradičku,uši,chodidlo,atd.Nejvíc jsem ráda,že tam byl se mnou i manžel,který mimčo viděl poprvé v přímém přnosu:-)))Muj gynekolog dělá 3D ult. ve 12.16.20.a 24. týdnu a pak nám to vypálí na CD na památku.:) 🙂

    #872429
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    už vám některé doktor řekl pohlaví? 🙂

    #872430
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, jsem v 15tt. a doktor mi dnes řekl, že je na pohlaví miminka ještě brzy…

    #872431
    p petra mrzenová
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,chceme se nechat překvapit,tak se to dozvíme až v květnu:)

    #872432
    c Claire
    Registrovaný uživatel

    Ahoj všem těhulkám..termín mám 4. května a teď jsme v 15+5 tt…žijeme v Irsku a s péčí o maminky si tu nikdo velkou hlavu nedělá. Máme za sebou dvě návštěvy obvodního lékaře-pokaždé jiného a jednu návštěvu v nemocnici ve 13 tt, kde si vzali moč, krev a udělali 3 minutový scan..na vánoce jedeme k rodičům do Čr, jsem objednaná alespoň na ultrazvuk a vyšetření děložního čípku–jiné testy – jako např. tripletest propásneme…ale snad bude vše OK…
    Držím všem pěstičky a buďte rády, že jste v péči českých zdravotníků..pa:)

    #872433
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, tak to je mazec v těch cizích zemích, to můžu být opravdu ráda, že žiji zde. Do poradny chodím co 3 týdny a pokaždé mám ultrazvuk, tak se vždycky těším, že uvidím naše mimísko. Držím palušky, aby vše dobře dopadlo…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 100)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist