Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,551. až 2,565. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #883688
    Anonym
    Host

    Kačko, ten návrh jsem samozřejmě dala, že bych nerozsvěcela, že nakrmím v obýváku nebo případně v leže, kdy pak malá ani nepípne. Ale nepomohlo. Já ho prostě nechápu, spí v pokoji 7m od nás, všechny dveře jsou otevřené. Když malá pár vteřin pláče než vyndám prso, jak je nedočkavá a že je to slušný randál, tak ho to vůbec neprobudí. Ted už to řešit nebudu, až bude chtít sám, tak přijde.
    Fotečku dodám :). Ted má modré pyžámko a při lampičce se ty modrý srdíčka tak krásně lesknou, no to nám to krásně ladí :).

    Misho, v šátku na snídani a večeři … podělím se o zkušenost, jak mě to teda nefungovalo. Za prvé se s uvázaným šátkem blbě sedí, tlačí to na žaludek. Tedy se i špatně jí a navíc jsem řešila, abych malé nenalila polívku na hlavu, protože se nemůžeš naklonit nad talíř :). Viděla bych to spíš na autosedačku.
    V šátku jsem tady po Praze pobíhala v úterý. Malá je pěkná zvědavka. Dřív po pár krocích stočila hlavičku a usnula. No a ted mi půl hodiny natahovala krček, co to šlo, aby viděla kam se jde.

    Jinak my jsme to ted taky nějak přetáhli. Ani nechtěla únavou večeřu po koupání. To bude zase hladová noc.

    #883689
    Anonym
    Host

    Vidíš Leni to mě nenapadlo, no budeme to muset nějak nacvičit a vyzkoušet, praávě se mi nechce po hotelu jezdit s kočárkem a autosedačkou, no ale možná to tak dopadne uvidíme třeba tam najdeme nějaký šikovný úvaz kde to trochu půjde.
    Tak u nás bylo dlabání v 7 po koupání, ale předtím už skoro 3 hodinky nespal tak že unavený a protivnej no cucnul 70 ml a vytuhnul, ale jen na 5 min tak ho příel uspal než půjde a sotva ho dal do košíku tak se probudil a začal mi tady mlaskat a vrtet, tak si říkám zkusím prso on vytuhne a pořádně se prospí a ono jejda byl to hlad a dal teď 105 a spinkáme tak snad vydržíme na půlnoc, jen si neodkrknul tak ho mám tady v obýváku u sebe tak snad se probudí než půjdu spát jinak nevím jak ten koš přestěhuju no když tak dám šlofíka na sedačce v obýváku….
    Mě dneska přišli ty věci z nextu no koupila jsme Sebovi na léto sandálky jsou super, pak plátěné kalhoty co jsou dole ohrnuté a chycené knoflíčky a sadu 3 triček s dlouhým rukávem ty nám chybí a docela je užijeme, ale žádné pyžámko nic to co jsme chtěla už nebylo tak o víkend vytvořím další objednávku ty nám chybí a v HM je maj bez nožiček pár jich máme ale nechci mu na noc dávat ponožky když je má přes den aby neměl nožky otlačené

    #883690
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Kačko já koupila bundu na babynositka.cz, já je mám za barákem, takže sem mohla vyzkoušet, ale ted sem koukala že v tom časopise maminka, jak se tady nebo ve snažilkách probíraly jsou kupony na 20% slevu. Má to moc příjemná paní takže sem spokojená, a mám jí v černé, je ke kolenům a můžu pak nosit i na zádech. Ta paní má i http://www.nepromokneme.cz a to je fakt super, šahala sem na to a budem Viky kupovat na to sou v mamince taky kuponky 🙂
    Leni to je fajn že jste to zvládly my taky prolejváme lihem a mažem a snad to bude dobrý, u Viky nám to hnisalo protože sem to chytře nechala udělat v létě když bylo vedro. Takže neflákat to a fakt mažte, pak se to totiž neuvěřitelně blbě hojí když to zhnisá.
    Dnes tu byla tchýně s tchánem a světe div se žádná hrůza se nekonala a dokonce prvně uznali že mít děti v našem věku je správné protože pak sou děti nedonošený a nemocný a blablabla….. Není úplněk nebo tak něco, normálně by to snad neřekli

    #883691
    Anonym
    Host

    Leni, doufám, že jsem Tě otázkou nějak nerozmrzela…Jen mi to přišlo nefér vůči Tobě, Vám, no že Ti tam musí být prostě smutno a navíc když je Eli tak hodná. Taky to nějak nechápu, víš jak kdyby řvala jako tur, tak bych „pochopila“, že se chce chlap vyspat do práce. A přeci je roztomilý, když je malá slyšet, jak si „povídá“, chrochtá anebo jen jak dýchá ze spaní o to se ochuzuje…říkám si, jak Ti to asi zdůvodinil. Nechci tím nějak zesmutňovat…Leni, kam dáš fotečku Eli, já ji taky ještě neviděla, viděla jsem akorát Martínka od Kačky…Jojojo, já vím, že je máte píchaný, jen jsem to blbě napsala:o(
    Misho, to je jasný, že teď nemáš myšlenky na „dalšího nejedlíčka“, ale třeba Vás Sebík přemluví:) , já jsem jedináček a vím co to je 😐 Jejda holky, to jsem teda zabrousila do témat:$
    Kači,ty budny jsou správňácký, ale jsou tak drahý!

    Chtěla jsem se Vás zeptat, už jste se čachtaly s miminkama ve společný vaně?Já po tom toužím, tak si říkám, jestli do toho půjdete nebo jste se už koupaly?A jestli jste doma náhodou už neměly instruktorku na plavání?Já bych si jí pozvala, ale mému chlapovi to přijde zbytečný…mnooo, ale já když vidím, že se jí koupání moc líbí….co vy na to?

    #883692
    Anonym
    Host

    Radunko, já jedináček jsem a musím říct, že mi to nikdy moc nevadilo. U nás se první společné koupání ve velké vaně plánuje na tento víkend, asi ho tam šoupnu k tatínkovi, at ho také drží on ve vodě a naučí se to…. Já také nad tou instrukorkoup přemýšlela, ale nevím jediné co by mě naučila jak s malým správně manipulovat a učí i masáž bříška uvidím jak se mu bude líbit ve velké vaně, u nás zatím nějaké velké nadšení není tedy lepší se to, ale žádná bomba

    #883693
    Anonym
    Host

    opravuji se Martínka od Raduš, mám ten zamlíkovanej mozek:) a Raduš tímto děkuji za odkaz!
    Misho, týjo ty jsi taky jedináček – je tu ještě někdo jedináček?Mě teda to je líto, že jsem sama, v dětství – že jsem si musela hrát sama teď i kvůli malé, že nebude mít strejdu ani tetu z naší strany a můj chlap, že nemá švagra ani švagrovou, prostě mi sourozenec chybí…určitě chci mít ještě minimálně jedno mimi, už máme i 12ti letýho z 1. mamželství…mějte klidný den s mrňouskama-mě malá sedí na klíně a papa pěstičky a nebrečí-huráááá ale pšt pšt a ‚ťuk ťuk:D

    #883694
    Anonym
    Host

    To partner je ze 3 dětí a jeho brácha má dva kluky 11 let a 2 roky a máme mraky kamarádů co mají děti v rozmezí 1-5 let, ale nikdy neříkej nikdy… kdybych měla někdy ještě jedno mimčo tak ale asi až později třeba tak po 5 letech, ale zatím mi moje nedlabací mímo stačí. Normálně už poslední 2-3 dny jsme se dostali přes 700 ml tak že sjem to skoro o 100 navýšili, ale zato ted si cucnul 50 ml, no ale ještě dnes a pak zase přestávám vážit, už mě to ani moc nebaví

    #883695
    Anonym
    Host

    dávám odkaz na fotky
    http://misa22v.rajce.idnes.cz/

    #883696
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Radu my už se dlouho koupeme společně ve velké vaně, vaničku sem nechtěla, vadila mi u Viky a teď hrozně rychle vyrostla z umyvadla. Takže nebylo na výběr, jí se to líbí a nám taky, už se koupala i se ségrou a vypadá to že až bude sedět tak budou spolu řádit ve vaně:-)
    Já mám sice bráchu a ségru, ale o 10 a 9 let starší takže sem taky vyrůstala sama a nic moc to nebylo, hlavně v tom jak mi byly úspěchy mých sourozenců předkládány a já jako těžkej dyslektik, dysgrafik a dyskalkulik jsem nebyla zrovna dobrý studijní typ. Teď jsem fakt ráda že se holky povedly takhle za sebou, snad budou parťačky.
    NOrmálně můj muž se asi zbláznil nebo nevím co se mu stalo, furt mi říká jak mě má rád, ráno když odchází tak za mnou vleze do postele, dá mi pusu a řekne že mě miluje, když přijde z práce tak každou chvíli slyším nějakou lichotku, normálně jsem z toho nesvá, je to hezký že se tak chová ale je toho najednou nějak moc…..Asi sem divná co?

    #883697
    Anonym
    Host

    Radunko, nerozesmutnila … už jsem si na tu ložnici zvykla. Ono se to zase vrátí. Jen jsem si tu aspon pěkně postěžovala, že ho nechápu 🙂
    My teda sourozence plánujeme. Přítel chce 3 děti, nejlíp hned (oparvadu hned) za sebou. Aby prý mohli hlasovat :). No a já chci jen 2 a radši trochu pauzu, tak 3-4roky. Ale ono se to dobře plánuje. Pak začnu plašit, že nám to zase nepůjde jako u Elly, začneme se snažit radši dřív a ono se to povede hned. Znám tyhle schválnosti přírody. V současném okamžiku si 2. dítě představit nedovedu. Jedno štěstí mi úplně stačí 🙂
    Jo, a u nás se doslova projedla noc. Ani nejem schopná říct v kolik se krmilo. Od půl 5té jsem to už po 3. krmení vzdala, vzala si jí do postele a přistrkovala průběžně prsa a snažila se při tom spát. Ted ta napapaná beruška spí (stále v mojí posteli) jak andílek. Tak doufám, že to bylo jen stresem z píchání oušek a že dnešek už bude zase lepší. Podobnou noc jsem měla po očkování.

    Misho, ten malý se krásně vyloupnul. Moc pěkný fotky. Já časem upravím rajče a taky něco dodám 🙂

    #883698
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Radunko nemáš za co 🙂 mám takovou malou otázku jestli můžu, jak se jmenuješ já jsem Radmila 🙂
    Já mám segru o dva roky mladší a bylo to super a rozumíme ssi ted má dva kluky 4roky a 9 měsíců tak máme ksobě ještě blíž dětma 🙂 já chtěla tři děti …dvě hned po sobě jak jsme byli mi se ségrou no ale po druhém jsem řekla že dvě stačí protožejsme pak stavili peněz nebylo apod. no ale po třicítce mě touha po ntřetím zas chytla a 3 roky jsem mojeho uikecávala takže třetí mám ve svých 36 a super…tak to asi bude taky jak jedináček 🙂
    Misho první syn byl na kojení děsný a dcera druhá super tak uvidíš jestli někdy druhé tak třeba by to bylo jiné 🙂 te´d je to v pohodě jen večer někdy vztekání ale zase mi spí celou noc ti starší tak brzo nespali celou noc.

    #883699
    Anonym
    Host

    Jo tak to já jsem zvědavá kdy se dočkám celé noci nebo alespoň 5-6 hodin, nějak sjem ted ztratili i krmící řád přes den, kolikrát teď krmím za 24 hod 8-9x což je hrůza,ano nepomáhá nechat ho dýl bez jídla aby se víc nadlábnul. ted mi ráno tka hltal že se po chvilce unavil a odpadnul, no ale dnes to řešit nebudu přijde mi že máme napito pijeme teď více jak obvykle tak je třeba zásoba 🙂

    #883700
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    ….Misho Sebík je moc krásný … šikula jak roste 🙂

    #883701
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Misho…jo a máte pěkný byteček sice sem vyděla na fotkách trochu ale moc se mi to líbí 😀 … já bych si to ted taky zařídila jinak ted jsme trochu předělali obyvák tak s tím jsem spokojená ale kuchyn mám přes 9 roků tu jsme si přestěhovali jak jsme bydleli u našich tu bych chtěla jinak …ale počkám až malý vyroste a snad budou pak penízky na novou 😀

    #883702
    Anonym
    Host

    Misho, já se na fotky nemůžu podívat, antivirus Kaspersky mi hlásí, že tam je virus a fotky neotevře :S
    Já jsem se vrátila od kadeřnice a spokojená jsem tak napůl. Vzadu to vystříhala opravdu pořádně, to mi neva, ale nahoře to nechala na můj vkus delší. I když jsem jí říkala, že to chci vepředu ostříhat do rovna, ale že to pak nosím sčesané na jednu stranu (na patku), tak mi na hlavě vyfoukala Travoltu :S Naštěstí venku prší 😀 Crcala se s tím celkem dlouho a nakonec si řekla 40,50 Euro. Asi proto že to byl přechod z dlouhých na krátké. Maxínek byl celou dobu hodný v kočárku, nejdřív sice něco vykřikoval, ale pak ztichnul ale nespal.
    Já jsem ze tří sourozenců a jsem za to ráda. Mám jen jednoho bratrance, se kterým se stýkáme, zbylí dva jsou od strejdy, ale vdova po něm přerušila s rodinou kontakty. Takže bych chtěla mít aspoň 2 děti a raději blíž za sebou. Ségra je ode mě o 8 let starší, brácha jen o rok a čtvrt a je to daleko lepší. Manželova rodina je zase rozvětvetná až až 🙂 Tatínek byl ze 4 dětí a maminka dokonce z 8 (poslední dvě jsou dvojčata). S většinou se neviděl už roky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,551. až 2,565. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist