Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881483
    Anonym
    Host

    Já byla včera na večeři v naší oblíbené restauraci, kde mají strašně dobré červené lambrusco. Ale nedala jsem si :(, ale chuť jsem měla vééélikánskou. O to hůř, že byla s námi přítelův otec, ktarý ještě o miminku neví a pořád mě přesvědčoval, ať si s ním dám skleničku…. To vymlouvání, že dnes ne, bylo strašně nepříjemné …

    #881484
    Anonym
    Host

    Tak u nás tedy fakt nesněžím máme tu 4 st nad nulou a je zataženo. Já si na začátku těhu párkrát dala lambrusko, ale vždy to šlo ven…, nějak mi to prostě asi nesedlo, ale chuť na víno ani nic jiného fakt nemám, zat teď mám doma 4 zákusky z cukrárny a pořádám je postupně 🙂

    #881485
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    tak my máme dnes za sebou poradnu a odběr krve na tripple test. Prcek je úplně v pořádku, já taky, dokonce jsem dostala pochvalu, že jsem zatím přibrala jen 1kg a to jsem dnes už 15+6. No a už víme, že pod srdcem nosím chlapečka 🙂 .

    #881486
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Tak to závidim, že víš, že máš „chlapečka“ v pořádku. Fakt už to teď dokážou říct? Já jsem naposledy byla na kontrole na konci ledna a další mi čeká až 28.2., což je až za 14 dní. Je to strašně dlouhý to měsíční čekání. Vyhovovalo mi jak jsem chodila ze začátku jednou za 14 dní. Toho 28.2. mě čekají i odběry na genetice. Dnes jsem 13+6tt. Já nemám žádný problémy od začátku, tak si to max. užívá…jen občas mě popadne takový ten stav, že vůbec ještě nemám bříško (jen večer se mi vyvalí) a nepřibírám, zda je vše v pořádku. Asi jsem blázen, no!!
    Jo, holky chtěla bych se vás zeptat, zda budete kupovat to vibrační nebo obyč lehátko? Já pořád nevím, zda ho koupit nebo jen tu hrací deku s hrazdičkou.

    #881487
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Peťulko,
    já tam dneska ty varlátka viděla…je to kluk jako buk 😀 . Takže říct se to už určitě dá.
    Jinak k tomu lehátku…my jsme předloni kupovali našemu synovci jako dárek k narození to vibrační lehátko a jelikož trpěl prdíkama, tak to vibrování mu od prdíků vždycky trošku ulevilo a tolik neplakal…ale záleží na každém co chce.
    My lehátko dostanem od prarodičů, takže neřešíme jestli bude vibrační nebo ne 🙂 .

    #881488
    Anonym
    Host

    Ahojky, Marky, gratuluju ke kontrole:) Mně v této době už taky doktorka dala první tip:) Jinak já určitě budu chtít to vibrační lehátko, slyšela jsem na něj samou chválu – i co se týče prdiků, i že se na něm někomu lépe usínalo, když nešel uspat jinak. Myslím, že se to vyplatí…ale ještě jsem se po nich nedívala, takže ani nevím ceny:|

    #881489
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Markét taky gratulace a super další klučík tu je zatím teda žádná holčina tak se ještě uvidí. Já už bych taky chtěla vědět co mám v bříšku ale na kontrolu jdu za 14 dnů a posledně se nám prcek nechtěl ukázat snad nechce zůstat jako překvapení 🙂 Jinak ségra má tu deku a malý byl nadšený a spokojený hodně si tam vyhrál. A to lehátko je taky fajn já ho měla před 13 lety a moc jsem s ním byla spokojená dcera když nechtěla usnout tak jsme ji tam uhopali to ještě vibrační nebylo:P Já teda osobně chci deku i lehátko, ale asi koupím použité už jsem koukala na aukro a ceny super.

    #881490
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, Markét velká gratulace ke klučinovi a k dobrým výsledkům :-), jsme zvědavá kdo přijde první z info že čeká holčičku :-). Já mám kontrolu 1.3. ty měsíční rozestupy mezi kontrolami jsou někdy nekonečné. Já nad lehátek ještě neuvažovala, nevím zda ho budeme vubec kupovat, nebo později až tu dečku. Budeme kupovat židličku od bloom a ta je od narození až do 36 Kg je to jako lehátko a později židližka na hraní a krmení, vzhledem k zařízení bytu jí potřebujeme, kamarádi ji mají a nemohou si ji vynachválit, tak nevím zda kupovat další lehátko nebo až dečku. Někdo mi zase říkal, že není moc dobré učit dítě na houpání apod., že pak bez toho nechce usínat v postýlce apod., tak nevím jeden říká to druhý to, ale asi uvidíme podle našho drobka

    #881491
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Připojuji se ke gratulacím, tak to se nám ten babinec začíná pěkně zaplňovat testosteronem :-D(já doufám že při další kontrole to nebude zas holka, to by mě ranilo 🙂 )
    My měli dvě křesílka (jedno manžel dostal od kluků z práce) a jedno jsme koupili sami, bylo vibrační a nemělo chybu, později jsme dokoupili deku s hrazdičkou, všechno jsme využili úplně maximálně. Dcera byla nespavec a bolebřich a bez toho křesílka bych asi vyskočila z okna a rozhodně neměla problém s pozdějším usínáním. lepší křesílko a na chvíli klid než permanentně nosit a nebejt schopná se ani umejt. Kdyby nebyla tak těžká tak se válí v křesílku ještě teď. Kupovali jsme to převážně od Fisher price, protože jiné značky byli hodně málo barevné a já jsem asi postižená z dob mého dětství kdy měli všechno nebarevný a nábytek obyč. tak i pojíček má barevnej.

    #881492
    Anonym
    Host

    Markét, taky gratuluju k výsledkům.
    Já mám tu samou kontrolu ve čtvrtek, tak snad to rychle uteče. Ráno odběry a odpoledne zubní, takže jestli nebude UTZ, tak to bude výživné – nemusím odběry ani zubaře, i když posledně odběry vůbec nebolely a zubařka mi 15 let nic nedělala, stejně bych to radši vynechala :).
    Jo a já bych si přála holčičku :). Snad nebudu muset čekat na odhalení až do 20tt, kdy bude UTZ na genetice.

    #881493
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Holky moc děkuji za gratulace, já jsem si odjakživa přála klučinu a teď když jsem těhotná, jsem to podvědomě začala přehodnocovat na holčičku, ale jsem ráda, že je to ten chlapeček…hlavně přítel je naprosto nadšený. Úplně se dnes rozzářil 🙂 .

    Já myslím, že to lehátko je v pořádku jak vibrační tak bez vibrací…a myslím, že na to houpání se děťáko jen tak nenaučí…to se nemusíš bát Misho 🙂 . Určitě Ti bude k pomoci, když bude drobek k neutišení a Ty se o sebe budeš potřebovat „postarat“…švagrová měla první 3 měsíce malýho ve dne v noci uplakanýho…trápily ho prdíky a nestíhala si ani dojít na wc, takže byla za to lehátko fakt vdečná 🙂

    #881494
    Anonym
    Host

    Díky moc za radu na lehátko, asi se tedy po nějakém modýlku kouknu, ale vím, že nejvíce jsou chváleny jak tady někdo uváděl od fischer price. Já jen abych toho neměla moc, budeme kupovat postýlku do pokojíčku, do ložnice pojízdný koš tam velkou postýlku nedám tedy dám ale nedostanu se pak do skříně a tu židličku co je jako lehátko a teď když tak toto, abych pak nebyla matka co musí mít vše 🙂 , ale co myslím že to užijeme. Já také ždy chtěla kluka pak když jsem s přítelem začali plánovat tak jsem najednou chtěla holku aby v rodině byla změna a nakonec je to stejně klučina takže také to co jsem vždy chtěla , a přítel také zářil když doktor řekl, že to bude nejspíše kluk, tak nám to snad toho 1.3 potvrdí to už budeme v 17tt podle UTZ

    #881495
    Anonym
    Host

    Když jsme už u těch lehátek, neporadíte mi některá s chůvičkami, které mají dobrý dosah, potřebuji i na chatu když budeme venku na zahradě, nejsou tam žádné stavby tak tomu nic nebude bránit, ale vím, že kamarádky co některé chůvičky mají tak ani od jedné jsme ještě neslšela jako že fakt dobrý, buď nevydrží, nebo mají špatný dosah apod., to je věc s kterou si sama neporadím. Tak budu ráda za všechny poznatky a zkušensoti

    #881496
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Misho, tak chůvička bych řekla že je docela problém, u těch extrémně drahých nevím, ale první jsme koupili jednu která stála 2500(takže žádná levná číňanská) ze začátku byla super, no a do roka jsme jí šli reklamovat a dokonce jsme dostali peníze zpět, teď sme koupili obyč.od Aventu a zdá se že drží, máme jí už půl roku ale doma jí moc nepoužíváme, ale bydlíme kousek od letiště a teď jak opravovali přistávací dráhy tak lítali přes nás a ty letadla jí rušily.
    Jinak dnes mě manžel registroval v porodnici. Malá ve 4vstávala tak vstal taky a jel, byl tam po pul páty a už byl 4, v 6 už bylo plno a po sedmý když tam přišli nějaký lidi tak se divili, že je poslali pryč…..Fakt mazec

    #881497
    Anonym
    Host

    Také jsou koukala na chůvičky od Avantu ta zančka je dobrá, no uvidím, nepotřebuji žádně oboustrané ani s těpoloměrem apod, jen by se mi líbila ta kde lze postit i hudba mimču myslím, že podobné má švagrová od philipsu tak uvidíme. Registrace je fakt mazec, jo o letadlech mi povídej já jsem z Řep takže jsem si to užívali dost dlouho než jsme se přestěhovali do Vysočan, tam zase v létě slyším brzdit vlak na nádraží libeń a to to máme jednu stanici MHD od domu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist