Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881918
    Anonym
    Host

    Zelený se mi líbil víc než ten modrozelený. Zdála se mi malinko sytější zelená v reálu než na obrázku. Moc na tu zelenou nejsem, ale i tak se mi líbil….
    Mám slíbenou ještě 1 exkurzi po kočárkách i s přítelem, tak pak definitivně vyberem. Zatím bojujem, přítel preferuje izacoo a já canu…ale stejně to asi vyhraju spíš já :). V obchodu mě potěšili, že všechny typy, co jsem si vybrala, jsou u nich na krámě do 2-3týdnů, takže zatím není spěch… prý jedině, kdyby náhodou nebyla látka….

    #881919
    Anonym
    Host

    Kačko, budeš brát i autosedačku? Já původně chtěla Maxi Cosi, ale ta na Canu nejde nasadit … O téhle nemám žádné reference …

    #881920
    Anonym
    Host

    Jj, Leni, brala bych i autosedačku – moc nevím, co na ní řešit, proč chtějí všichni tu maxi-cosi. Určitě nemíním s miminkem jezdit stovky kilometrů a na běžné užívání musí stačit prakticky jakákoliv, takže proč nevzít tu, co mi pasuje na kočárek. Jen jsem četla, že v ní někdo menšímu miminku musel podkládat zadek, aby tam nebylo tak zapadlé, ale to se asi může stát v jakékoliv sedačce…

    Jinak přeju pěkné velikonoce:D

    #881921
    Anonym
    Host

    No maxi cosi chce většina z jednoho důležitého důvodu, tedy alespoň pro mě, a to je bezpečnost apod. byla vyhodnocena jako nej autosedačka pro miminka v té nejměnší velikosti tedy od narození. Jinak jsem byli na romantickém víkendu v Liberci a při procházce do ZOO jsem naživo zkoukla ten kočárek co se Vám tak líbí a v té zelené barvě a musím říct, že ta barva je naprosto super hrozně se nám líbila a i celkový kočárek byl moc hezký

    #881922
    Anonym
    Host

    Ted jsem byla na víkendu u mamky a ukazovala jsem jí vybrané kočárky … tak té se víc líbil ten Izacoo, co chce i přítel. V zásadě jí na Canu vadil ten „kapesník“ na boudičce :). Z těch Canu by vybrala ten celočervený, pak asi šedočerný a ten tmavě modrý. Nicméně, stejně říkala, at si vyberu, co se mi samotné líbí nejvíc, že to záleží čistě na mě. Určitě mě od něj nezrazovala.
    Ještě jsem jí ukazovala I`coo, tak tam se jí moc líbila safari barva a pak tmavě modrá …. Ty se mi oba taky líbí …

    U té autosedačky Canu mi v krámě říkal, že špatná určitě není, akorát se snad nedávala do žádných těch testů, takže na ní žádné ofiko reference nejsou. Pro nás je bezpečnost v autě docela důležitá. Přítel mi ted dokonce pořídil sám od sebe takový záchytný pás, který přidržuje ten běžný, co je v autě. Kdyby se něco šuplo, tak že bez toho zařízení spodní část pásu pod břichem může poškodit mimi.

    #881923
    Anonym
    Host

    U nás byl taky romantický víkend, v sobotu jsme byli na procházce v Šárce. Začlo to docela nevinně, po chodníku dole v údolí. Jenže jak jsme se dostali mezi skalky, tak přítel začal pokukovat po vrškách, takže při první příležitosti odbočil z chodníku po cestičce ke skále a během chvíle už jsem šplhala jak kamzík :). Je pravda, že po cestičce, ale ta byla tak strmá, že jsem ji chvílema lezla i po čtyřech. Nahoře jsem pak funěla jak lokomotiva a říkala si, co budu dělat za 2 měsíce 🙁 …..
    Ted pojedeme v týdnu na 2 dny do Vídně, tak tam mě snad nic podobného nepotká :).

    #881924
    Anonym
    Host

    Určitě jsi vyber kočárek,aby se ti líbil a dobře se ti sním jezdilo. My měli koupený poukaz do Liberce do hotelu na dvě noci a po procházkách a těch hodech v hotelové restauraci (byla k tomu 4-chodová večeře, dle výběru) tak jsem také pěkně funěla a dnes k večeři „dietka“ jsem tak plná, že nemám na jídlo ani pomyšlení a teď nás o víkend čeká prozměnu špindlerův mlýn, něco podobného aby nám ty poukazy nepropadli 🙂

    #881925
    Anonym
    Host

    Ros.lenko, já mám ten těhotenský pás do auta už několik měsíců, kupovali jsme ho snad hned po velkém UZ ve třetím měsíci. Byla to první věci do mé těhotenské výbavy. Od té doby ho používám pořád i na krátké vzdálenosti, jezdím hodně a nechci riskovat byť i nějakou malou nehodu. Kámoška mi líčila, jak s absolvovala cestu přes 2000 km a celou dobu si držela rukou pás dole, to je šílenost. Já si s tím pásem lebedím, jen sukně si musím hodně vykasat. Nejsem líná ho přehodit z jednoho auta do druhého, nebo od řidiče na spolujezdce a naopak. Kolikrát vyšlu dopředu manžela, ať ho přehodí do druhého auta a on bez řečí jde, kolikrát i večer, když ví, že druhý den brzy ráno někam pojedu. Jsem ráda, že bezpečnost našeho miminka bere tak zodpovědně a nenechává to jen na mě.

    #881926
    Anonym
    Host

    Máno naprostý souhlas, mě s tím pásem přítel taky potěšil. Já ani netušila, že to existuje. Mám ho asi měsíc. Taky ted přehazujeme z jednoho auta do druhého a zapínám ho pokaždé. Je na něm super, jak to zajistí, aby pás netlačil dole na bříško.

    #881927
    Anonym
    Host

    No asi jsem v tomhle lajdák – pás v autě stáhnu pod bříško – je už takové, že mi pod bříškem drží sám a nijak netlačí, takže ten těhotenský asi kupovat nebudem. Co se týče té autosedačky, předpokládám, že je to jako se všemi bezpečnostními opatřeními v autě – v menších rychlostech zabere všechno, při vyšších rychlostech nepomůže nic…Mimi budu muset vozit vzadu, protože nám vpředu nejde vypnout airbag, takže nárazy zepředu a zezadu zachytí auto, proti prdě z boku asi nepomůže ani maxi-cosi:( Radši nemyslet, jezdit opatrně a doufat, že nenarazíte na debila, respektive debil na vás…
    Misho, to mě s tím zeleným kočárkem teda lámete:D Zkusím to navrhnout doma, ale manžela ze mě asi klepne, protože už mám v novém bytě naplánovanou zelenou výmalbu obýváku, zelenou kuchyň (se žlutou výmalbou), zelené doplňky do dětského pokoje, zelené vibrační sedolehátko…:)

    #881928
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Kačko, zelená má myslím uklidňovat a klidné miminko je ta nejúžasnější věc oproti řvounovi.
    K těm autosedačkám, každá autosedačka by měla splňovat normy EU, některé splňují jen tu povinnost některé mají nějaké to procento na vrh. Je fakt že když vás smete kamion tak i autosedačka je na prd. My budeme kupovat novou autosedačku pro mimčo protože tu první nám dcera použiva jako křeslo na koukání na krtka a je na ní fixovaná, sice se do ní nevejde ale to je jí fuk. Teď máme vybranou od něm.značky Storchenmuhle, která je dělá i pro Recaro, které si tam našívá jen své logo, mají super testy od Adacu, už máme o nich sedačku od 9kg nebo od kolika to bylo pro dceru a je fakt dobrá, hlavně se v ní dcera nepotí, to ve vajíčku od boldru byla zpocená hned. A mají i moc hezké potahy ( asi poslední věc podle které můj muž vybírá autosedačky, to je jeho právo, do toho já kecat nesmím)
    Muž chtěl abych si ten pás taky koupila, ale furt mi přišel drahej a já tak často v autě nesedím, řidičák nemám, i když mi všichni říkají že je nejvyšší čas, a na vejlety ted tak moc nejezdíme

    #881929
    Anonym
    Host

    Kačko, my máme zelené doplňky v obýváku s kuchyní + spousta zelených kytek ….. a ted tam chci ještě zelený koberec k sedačce … přítel už začíná pěkně prskat :). A sedátko na mimi mám vybrané taky do zelena 🙂 … to víš, bude převážně v tom obýváku :). My ted máme obývák v kombinaci lískového oříšku s vanilkou a ty zelené doplňky jsou k tomu paráda….
    Zajímavé je, že jinak zelenou nikde nemám, u těch kočárků mě lákají úplně jiné barvy. Možná proto, že ted zelených kočárků potkávám spoustu.

    #881930
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    zelená je …. super barva 🙂
    Jinak u nás je to zase modrá vybrala jsem si modrý kočárek fasádu budeme mít taky modrou takovou tmavší s béžovou …. a oblečení na drobka mám hlavně modré 🙂
    …taky nemám ten pás do auta no i když pár blbců se našlo co mě nedali přednost a jeden kamion mě dokonce vytlačil ze silnice … zrovna včera jsem šílela jak jsem řídila no jo velikonoce 🙂

    #881931
    Anonym
    Host

    Tak díky za zelenou podporu:) Mně ten zelený kočárek láká, protože s růžovou dečkou pro holčičku, nebo žlutou pro chlapečka bude krásný.. Jako je jich dost, ale většinou nějak kytičkovaných a tak, ne takto elegantně jednoduchých. No uvidíme. Mně se líbí ještě calipso, ale to je prý takový vyblitý, pak ten modrý, ale to se bojím, že bych zas byla nařknuta, že prozrazuju pohlaví miminka (asi by argument, že se mi i holčičky v tmavě modrých kočárcích líbí, neobstál – jsem teď objednávala ty látkové pleny a od jedné velikosti tam měli jen křiklavě růžovou, manžel hrozně protestoval, že je teda jasný, co to bude – argument, že je to jen plena a že jsem schopná do ní narvat i kluka, nepomáhal – no už jste někdy viděly vyvádět takhle chlapa kvůli barvám?:D ) No a ještě ten fialovomodrý – no je to děs, jak jsem se od technických věcí kočárku dostala už jen k barvám, že?:)

    #881932
    Anonym
    Host

    Musím říct, že mě ta zelená zaujala na první pohled, je to hrozně zajímavý odstín až chvilkama taková svítící, ale ideální jak pro holčičku tak pro chlapečka, škoda, že náš maxi coxi nemá takové barvičky 🙁 . My máme v plánu vymalovat malému pokojíček jednu tu dlouhou zeď do modra (tyrkysovou) a malou vedle dveří tedy za šatní skříní a kousek u okna nějaký odstín žluté a doplňky má většinou také v té tyrkysové modré. My byt barevný moc nemáme, zdi zatím nemalujeme, pořád si ten barák sedá a spíš než malbu pak pořídím nějkaé ty samolepky na zeď, jinak náš obývák praktický pro mimčo moc není, máme bílou koženou sedačku a valstné vše bílé s wengem a jen v kuchyně podkled kde jsou bodová světla máme rudý a lampičky červené, jinak polštářky apod do hněda apdo. Jinak bezpečnostní pás do auta, no my ho jedeme vyzvednout dnes do krámu, ze začátku jsem to neřešila když to bříčško nebylo, teď si ten spodní stáhnu více a chytnu si ho trochu pod stejnem a přidržžuji rukou, ale na delší cesty apod je to nepohodlné a teď budu i jezdit sama a jako řidič si ho těžko budu držet tak přítel včera řekli, že tu tisícovku do něj investujeme, náhoda je blbec a pak ho prodám dále, je pravda, že já jezdím každý den, možná jsme ho měli koupit už dříve

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist