Otázky a postřehy k 13.-21.tt

  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e eveline a poslední změna proběhla 13 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 114)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842067
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Teda holky povim Vam,ze jsem nesmirne rada,za vcerejsi fotku z UZ,ale bricho me z toho boli jeste ted… zacinam byt z toho vyplasena.. 😐

    #842007
    Anonym
    Host

    mne bolelo bricho taky u prvniho ultrazvuju,ale jen ten den…

    #842068
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    ale tohle nebyl muj prvni ultrazvuk ale asi 4.. tak jsem se rozhodla,ze si zaplatim na zjisteni pohlavi 4D UZ tady u nas v centru lékařské genetiky 🙂

    #842069
    Anonym
    Host

    No ja vim,ze to nebyl tvuj prvni,myslela sem to tak zalezi jak je miminko natocene,mne to tenkrta bolelo,ze sem nechapala,lae po druhe uplne v poho

    #842070
    Anonym
    Host

    Ahoj Eveline, ahoj holky:) Mě bolí břicho pořád i bez ultrazvuku, takže já už neplaším z ničeho:) Buď se napínají všechny ty svaly a děloha roste, nebo je něco špatně, ale to stejně neovlivníme:) Já začínám být čím dál víc klidná, jak čtu příspěvky i na jiných stránkách, tak zjišťuju, že stresovat se nemá cenu:) Ev neboj se, miminku se určitě nic nestalo:)

    #842071
    Anonym
    Host

    Ale tohle by vás mohlo zajímat:) Docela mě to nalákalo, tak mě zajímá váš názor:)
    http://www.holkanebokluk.cz/index.html

    #842072
    Anonym
    Host

    taky mi to prislo zajimave,ale kamoska test delala vysel ji kluk a na ultrazvuku pak 5*holka dela v nemocnici tak si to chtela pojistit tu holku…takze ultrazvuk je jistejsi a uz i tam se muze stat chyba hlavne zdravi…
    jinak ja sde citim skvele jen obcas zada,ale da se to,bylo to horsi na zacatku..utery bazen joga jupi

    #842073
    Anonym
    Host

    Už jsem si to rozmyslela:) Kašlu na test, nechám se překvapit:) Na bazén se těším taky, i na jógu budu chodit, ale řekla jsem si, že všechno až od 20.týdne, až budu mít jistotu, že je všechno ok:) Určitě je fajn mít zas nějaký pohyb:) Jogo, v kolikátém jsi týdnu?:)

    #842074
    Anonym
    Host

    Už jsem to našla:) Čeká Tě velký ultrazvuk ve 20.týdnu, že?:) Pak napiš, jaké to bylo:)

    #842075
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    ahoj terez jo vse s miminkem je v poradku,ale ja ne… dneska jsem absolvovala zubni pohotovost kde mi musela vytrhnout zub a jsem cela otekla a boli to jak nemuzu ani prasek no vypadam zubozene a mam toho plny kecky 🙁 :'( tohle bych nikomu neprala 🙁 snad se mi do par dnu udela lip

    #842076
    Anonym
    Host

    🙁 Ev, Paralen si vzít můžeš, třeba Ti malinko zabere, abys mohla usnout a ledovat to taky můžeš- obklady víš:) Zkus to:) Já jdu tento měsíc taky k zubařce, bo mi vypadla plomba, taky se netěším:( Tak se drž:) papa

    #842077
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    paralen se v nasi domacnosti nevede.. budu muset pred spanim si dat ibalgin 400. moc se mi necce,alee potrebuju se vyspat… jinak leduju cely odpoledne,ale je to uleva jen na par minut 🙁

    #842078
    Anonym
    Host

    Tak jak je dneska?:O

    #842079
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    ahoj terezko, dekuju za optani.. lepsi nez vcera… uz jsem se dneka mohla jaks taks najist,ale zadna slava to neni… 🙁 nechci trapit toho mrnouse.. pred spanim musim ibalgin 400 jinak neusnu,tak aspon,ze se vyspime… zitra me ceka zubarka,tak mam z toho vitr 😐 a jak se mas ty?

    #842080
    Anonym
    Host

    ahojky Eveline:D Tak to je fajn, že aspoň noc máš v pohodě:) Já tak nějak kouzelně v pohodě, jen mě trápí akné, čímž jsem předtím takhle netrpěla, pořád mě bolí prsa a neskutečně mě trápí nadýmání.Jakoby mi vadilo cokoliv sním:( Dokonce jsem si všimla, že mi žloutnou zuby, asi tím, jak mám teď větší tvorbu slin, jak popisují v knížkách:) No asi brzo začnu zase s bělením:( Celkově mi to vizuelně vůbec neprospívá, ale jinak mě nic netrápí:) 🙂 🙂 🙂 Prostě je to jasný, bude to holčička,nebo nádhernej klučík,protože berou mamince veškerou její zbývající krásu:) V úterý jdu konečně na ty odběry, panebože jak já už to chci mít za sebou, moc Ti závidím:) Jo ještě jsem zapomněla napsat, že večer špatně usínám.Usínám čím dál později, musím být naprosto hotová, jinak mi vadí, že vedle mě můj miláček chrápe.Nepomáhaj mi ani špunty do uší:( Zrovna přestal chrápat, tak to jdu zkusit:) Dobrou a ať už zítra máš po trápení:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 114)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist