Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,221. až 2,235. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860478
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Tak abych nebyla po zadu, take vitam nove prichozi.

    Kato, to je super, ze jsi delala tu „statistiku“ a mas vypsane i nase terminy? Tak je sem prihod, at vime kdo ma strihnout tu startovaci pasku 😀

    Jinak minule jsem se ptala a opravdu tady u nas prevazuji holcicky. Je to tak 80%holcicek/ 20% kluku. I kdyz jisti si budeme vsichni az na porodnim sale.

    My jsme si porizovali mycku taky pred vanoci, pro nas dva jsme ji drive nepotrebovali, obedy jsme meli v praci, takze na ty nase 4 hrnicky a 2 talire my prisla vzdy zbytecna a v sobotu, kdyz jsem varila jsem to vzdy nejako sfoukla a v nedeli jezdime na obed ke tchyni. Ted jsem doma, tak se sikne, clovek si musi vyrit, tak je toho nadobi podstatne vice…ne ze by mi vadilo myt nadobi, ale spise me z toho bolela jeste vic zada nez standartne, tak manzel zavelel a jela se koupit, ted ji zapinam tak obden…podle toho co narocneho varim 🙂

    Sarko, ja budu delat Lasagne o vikendu, uz se na ne taky tesim, rada varim neco jednoducheho a rychleho…teda tak rychleho, ze neco nacpu do pekace, dam to do trouby a pak uz jen hlidam vysledek:D

    Holky z Brna tak hezky poklaboste a hlavne se vsechny opatrujte. Sarko, my se treba nekdy uvidime v Teplicich v Olympii, ja jsem z Chomutova ty si psala, ze jsi nekde v Teplicich a ja s manzelem obcas do Olympie jezdime…tak treba nekdy v lete to vyjde a prijedem si ukazat to nase stesti v kocarkach.

    Jinak manzel uz chytnul tu chripku od kolegyne :'( , tak mu delam osetrovatelku…jezdi teda do prace, ale vzdy kdyz prijede…tak zalehne…no uvidime. Chtela jsem ho poslat k jeho rodicum, ale jeho tatka byl v nemocnici na operaci zlucniku, uz ho pustili, ale asi by mu podekoval, kdyby ho hned nakazil…takze cekam az to prskne na me…jim teda vitaminky (jablicka a pomerance), tak uvidime jestli to ustojim.

    #860479
    Anonym
    Host

    card

    #860480
    Anonym
    Host

    Dobre dopoledne,
    rybizku, uz jsem si Te pridala, opravdu krasne tehu fotky! moc vam to tam slusi!
    ja momentalne bydlim v Bitesi, ale budem se stehovat o prazdninach, snad..
    jinak jsem cely zivot bydlela kousicek od Brna.
    tak at se srazik podari a snad se priste pridam…

    #860481
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Rybizku, tak jsi me vubec nepotesila s tema danema, ale je fakt co bych jeste chtela vid? Muzu byt rada, ze jeste nezrusili rodicovskou. Kamaradka zije v Anglii, tak ta ma jen „materskou“ a pak hura do prace:(

    Co se tyce strii, tak ja na brichu zatim zadnou nemam…ja se teda mazu uz od zacatku vsude, ale udelali se mi hrozne na nohou a na zadku:'( a mazu oboje stejne…no budu se s tim muset naucit zit.

    #860482
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka!

    Tak jsem z práce zpátky, nebylo by to ono, kdyby něco nechybělo:D . Paní účetní mi zapomněla říct o poslední výplatní pásku, prý jí na tu OSSZ potřebuje (jak se reorganizovala firma tak prý mají tyhle věci v databázi pouze od roku asi 2007) tak musím pohledat a dodat, aby to po neděli mohla vše odnést se žádostí na tu správu soc.zabezep. Ale je to hrozně milá paní, ještě že pod ní spadám.
    Dokonce budu mít nárok po mateřský ještě i na část dovolený – na proplacení, to bych už ani ve snu nedoufala! Samý pozitivní překvápka tento týden!

    Šárko, ten cementík je opravdu jen na krátkou dobu, ale ten poslední co mi lepila v srpnu vydržel až do ledna, takže to docela bylo trvanlivý. Uvidíme teď. Rozhodně se k zubařce nepoženu hned po porodu, až se nám usadí režim s mimčem, takže počítám že tak po šestinedělí nejdřív. Do tý doby doufám, že to prostě vydrží ta náplň.

    Verunko,
    no to jsi tedy měla sny:) ! Jinak já v noci moc nenaspala, Danča si než šla spát stěžovala na bříško, tak jsem jí ho mazala mastičkou od Justu, v noci ještě jednou, sice už si pak nestěžovala ale stejně spala tak divoce a já taky, při každým přetočení na druhý bok jsem se snad vzbudila a zdál se mi sen, že mám na stejhnech hrozný křečový žíly! To byl tak živý sen, no fuj. Asi taky už začínám mít noční můry.

    Rybízku tak ta látka v Excipialu je určitě ta močovina – Urea, která dělá paseku. Mě o tom říkal lékárník taky.
    Jinak mě bříško snad ani nesvědí, jen se mi nedávno začal dělat ten pruh – takový světle hnědý, měla jsem to i u Danulky a pak to po porodu zmizelo.

    Jo a co se mi dnes znovu ohlásilo jsou kyčle, šíleně rozbolely, už v noci a teď jak jsme se vrátily s Dančou z tý práce tak to znova cítím dost silně. A to jsem si libovala, že mám pokoj! Zítra kácim na sociálku dám si oddechový den a budu odpočívat! To vyřizování na sociálce počká na pondělek.

    Tak já jdu jíst, uvařila jsem rychle aspoň špagety co jsme se vrátily a už se na ně s Dančou těšíme:D .

    Přeji krásný odpoledne a zase přispívejte, ráda se později začtu!!!

    #860483
    Anonym
    Host

    card

    #860484
    Anonym
    Host
    #860485
    Anonym
    Host

    Tak já nevím, kterej se tam dává.

    #860486
    Anonym
    Host
    #860487
    Anonym
    Host

    Baru,já taky nikdy nevím,kterej to je….ale mám o jeden den méně než ty a mám to růžový :o)))

    #860488
    Anonym
    Host

    Já vím, že máš o jeden den míň, i Šárka. 🙂 Ale mně se líbílo modrý, já růžový nerada. Adélka taky nic růžovýho nemá. Jo, vlastně dudyna, tam jsou růžový broučci. 😀

    #860489
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj spolutěhulky,

    tak jsem si početla a překvapivě opět nevim na co jsem chtěla reagovat, už mi to přijde trochu trapné. Co si nenapíšu to nevím a to jsem měla vždycky celkem dobrou pamět:D

    Baruško: Mě se ty knížky šešly dvě, jednu mi Michal objednal z http://www.rebo.cz na Vánoce a druhou jsem dostala od segry. Těšila jsem se jak si ji budu vybírat v obchodě a oni to za mě takhle vyřešili, takže mám zákaz chodit do knihkupectví, určitě bych tam objevila hezčí. Píšu tu z Reba a druhou schovám pro druhé mimčo, pokud teda nějaké bude. přesně mám tuhle http://www.rebo.cz/muj-prvni-rok/d-70753/

    Holky to už není sranda, Vás Brňaček je tady nejvíce, proč se taky nepřidá nějaká pražačka, si tu pak připadám taková utiskovaná 😀

    rybízku: Přeseně vím o kterém povlečení mluvíš. Taky se mi hrozně líbí, myslela jsem, že ho koupíme pro Elinku, ale když jsem tam šli podruhé, už ho neměli v akci, tak ještě počkám, ted to vubec nehoří.

    Lenny: My taky čekáme holčičku, jméno stejně jako u rybízka je ve hvězdách, ale vypadá to čím dál tím vic na Beatku. Termín mám 16.4.

    Cuco: To jsou fantastické zprávy. To bych teda nečekala, že po takové době budeš mit na tohle všechno nárok.
    Jak je to vubec s tim, když po prvním ditěti navážeš hned druhým. Kdo Ti platí mateřskou, taky zaměstnavatel?
    Já zítra taky mířím do práce za učetní, budeme dělat daňové přiznání. Tak si ji ještě poptám na všechny věci abych pak náhodou něco nezapinkala.

    Michal jede zitra na hory, budu muset vstávat už v 5h abych ho hodila na skibus:P , hroooozně se těším, takže dneska mířím do lůžka už v 8h:P Ale zas na druhou starnu toho vic stihnu, navykla jsem si ted vstávat až kolem 10h, ne že by mi to nevyhovovalo, ale pak je celý den zabitý:D O pul 12 jdu na KO, tak jsem zvědavá, doufám, že se to zlepšilo, držte mi zitra palce.

    Dneska mi psali z tomi-trutnov, že mi zitra pošlou konečně povlečení pro malou. Tak už se nemůžu dočkat až hezky postýlku naaranžuju, potom hodím foto na FB 🙂
    Jo a nakonec, nechala jsem se inspirovat Vašim neustálým vyvářením a pečením a už mi tady krásně voní tvarohovo-meruňkový koláč. No a taky jsem chtěla zaplnit myčku:D

    Holky odkaz je to ten druhý, s tím URL

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27881.png

    #860490
    Anonym
    Host

    Ivet a Baru,bylo to fajn posezení….snad to stihneme ještě zopakovat a já přitom nebudu muset zpátky do práce :o)

    #860491
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Pěkný večer u Ordinace 🙂 holky:)

    Vítám novou těhulku!

    Já dneska byla za kolegyní v práci, tak jsme pokecaly…dojel ještě kolega,se kterým jsem hlavně pracovala, super odpoledne:)

    Svědění bříška – já s tím problémy nemám,ale mám hodně suché nohy, teda hlavně někdy… a co se týká drahých a různě propagovaných kosmetik, ty mě nikdy moc neoslovily. La Roche má být pro ekzematiky a mě teda vůbec neseděl a to je drahej jak mrcha.
    Mě stejně nejlíp dělá obyč modrá Nivea a asi před rokem jsem ojveila tu konopnou kosmetiku a ta je taky fajn – na ekzém jsem používala hlavně tu noční formu a zabíralo to. S kosmetikou to mám různě a co se dermatologů týká,tak jsem byla fakt spokojená jen v jednom sanatoriu blízko Václaváku,kde měli hodně nacpáno…ale mastičky tam i míchaly a hlavně zabíraly brzo. Atopiský ekzém mám od tří let,takže vyzkoušeno toho bylo hodně, ale oni s tím atopikem neumí moc dělat…

    Veveriku,já mám pořád schízu – před necelými dvěma roky jsem se z Prahy odstěhovala na západ,ale pořád se víc cítím Pražák než odněkud jinud. Ne že bych se tam chtěla vrátit, ale prostě tak…má svoje výhody:) …ale to jako každé velké město a je jedno,jestli to je Praha nebo Ostrava nebo něco jinýho.
    No už se těším za kamarádkama, od pondělí jsme na tři dny v Praze:)

    Knížku pro mimi jsme teď viděli s manželem krásnou a až se narodí,tak ji koupíme:)

    Teda Veru, ty máš sny…to je síla:D

    Jojoo…mě by taky zajímaly ty naše termíny,ale upřímně nemám na to to zpětně vyhledávat…to by mě kleplo:D
    My čekámě holčičku Julinku…i když překvapení se mlže stát vždycky,že jo:)

    Lenny,kdyby sis mě chtěla přidat na FB….Irena Targoszová

    No já se loučím, krásný večííír,dámy

    #860492
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    a nevite nahodou jak to je, kdyz budu mit ted druhy dite behem rodicaku, co beru na starsi, to musim, jit na socialku jeste pred porodem nebo staci az po porodu?
    ja asi na materskou nepujdu, kdyz mi ukoncili smlouvu z minuleho zamestnani a ted jsem nezamestnana – nemam se kam vratit po ukonceni rodicaku, kdybych necekala druhy, tak musim na pracak..nevite neco o teto situaci?
    dala jsem dnes Filipka pres noc k rodicum a uz se mi po nem styska…pripadam si ted jak krkavci matka, ale zas si potrebuju odpocnout, pripadam si ted takova strasne unavena..ale zitra si pro neho zase jedem, tak uz se tesim =)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,221. až 2,235. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist