Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,506. až 2,520. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860763
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, taky mi to přijde zvláštní…asi spíš záleží na zvyku a názoru doktora, protože já byla v úetrý u doktra a počítali to tam právě se sestč´řičkou, že mě pošlou právě až 6 týdnů před termínem na mateřskou z neschopenky…

    Taaakže kdo ví,jak to je:)

    #860764
    Anonym
    Host
    #860765
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Včera zapoměla sem vám říct čím mě posledně rozesmál Peťa když sme tak doma diskutovali jaký to bude až se Matyášek narodí.Samozřejmě přišlo na řeč co a jak bude při porodu u kterýho chce bejt.Já mu říkam že se nemusí bát že když nebude něco vědět ať se zeptá.No a on na to že my ženy to máme jednoduchý protože na tohle všechno okolo porodu a péče o dítě máme od přírody tik.No málem sem se počůrala smíchy nad tim tikem.No a samozřejmě sem se ho hned ptala jestli náhodou nemyslel instinkt.On že jo ale že si nemohl vzpomenout jak se to říká.Včera si prozměnu psal na faceboku s kamarádkou která má čtyřměsíčního syna.Představte si že ten malej má ve čtyřech měsících osum a půl kyla .Takovej maličkej otesánek prej po císaři nemohla kojit tak je malej na umělím mlíku.Prej už sou u dupaček na osum a devět měsíců.Já na to že má doma malího obříka.Holky koukali ste na to video co sem sem dala ráno?Stojí to za to se na to kouknout.HAŇULKO sem ráda že ses zase zapojila.Gratuluji k další zkoušce.Jinak já mam od doktorky nakázanej přísnej klid na lůžku jinak špitál a kapačky.Otvíram se totiž.Na mateřskou nevím kdy nastoupim,musím se na to zeptat doktorky až tam zasde půjdu.Holky kde vy berete ty metry co sem dáváte o rozměrech vašich miminek?Já to nikde nemůžu najít.

    #860766
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj děvčátka!
    Tak jsem dneska dost unavená a dokonce jsem včera i dnes hodinku spala odpoledne a břicho trvdne a tvrdne, já už jsem z toho zoufalá a neumím si to těhotenství docela dobře ještě šest týdnů představit! Teď jdu mrknout o čem jste tady debatovaly, tak snad u toho neusnu… 🙂 Odpoledne jsem dostala injekci magnesia, pak beru ještě 6 tbl. denně, poslední před půl hodinou a efekt žádný! Jen mě bolí zadek od injekce!! :S
    Raduš, to jsem ráda, že se ti s mimískem daří, pěkně si to užívej! 🙂
    Hruštičko, úplně stejný vzorek jsme nenašli, ale je to podobný, moc pěkný, vedle sebe to úplně nebude, tak si myslím, že jeden odstín poznat ani nebude.. Už je to ve výrobě, tak teď rychle rychle, šup šup, aby už to bylo na dílně a doma! 🙂 Teď se stejně nejmíň týden ještě musím šetřit, takže snad to do týdne uříznou a Aleš s Davidem dají dohromady a můžu prát a žehlit konečně. Jinak buď ráda, že nemáš žádný problémy, já si to teď fatk nějak moc neužívám popravdě a to bych měla, jelikož je to s největší pravděpodobností naposledy!! Jak jste dopadli na Spořce? Snad o.k.!
    Šári, na to zvracení je mi v leže taky furt! A do toho žáha, takže se fakt nenudím :o(((( chjooo.. Rennie už mi taky docházelo, už jsem doplnila zásoby, ale teď jsem si nalila mlíko, abych to prostřídala.. No ani nemluv, někdy si říkám, že to prostě nevydržíííím, zavrtala bych se a na šest týdnů bych neraději usla a probudila se až na porod! 😀 Jinak moc neležím, dneska jsem zase sondovala jinou stránku s kočárkama, dám sem odkaz, kdyby jste některá měly čas a něco by se vám na nich nezdálo, tak bych byla ráda, za každý varování! Je to toiž e-shop z Krnova a zavání to Polskem, tak mám strach o původ… co myslíte??? http://www.levne-kocarky.eu Mají ho tam za 8.900,- s vložkou, nánožníkem a dopravou zdrama! Což vše dohromady bývá tak 2.000,- a tady jen 400,-, jelikož je kočárek levnější, takže v celkové ceně je to tak jen o ty 400,-. Tak to už bych obětovala, ikdyž to teď nebude potřeba. Na podzim zase budou potřeba dokoupit jiný věci a bude končit mateřská, tak už budu šetřit! 🙂
    Ad. poloha…takže hlavně pro Leničku a Barušku … jak teď chodím na injekce k té známé, tak se jí mimi přetočilo před porodem a por. váhu měla malá 3,6 kg, takže není všechno ztracený a budete doufat!!!! 🙂 Já toho císaře fakt nechcu, to radši bduu trpět. Měla jsem rozhovor se švagrovou a ta se přiznala, že vůbec neváhala, když jí to nabídli…
    Veveriku, odkaz na podprdu je tady.. Zaplatím si ji v pondělí a už se těším, až dorazí! Vypadá slibně, 100% bavlna, černá, bez kostic, snad se nám bude nosit pěkně! 🙂 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32789267 Neumím to sem dát tak pěkně jako Raduzka, tak třeba nám poradí ten sůvj fígl 🙂 Mimi už zase šťuká, včera celých 15 minut a několikrát za den, tak jsem si na tebe vzpomnlěa.. 😀
    Baru, ať vám ta půjička vyjde! To je děs, fakt!
    Agáta, to je p*** jako zvon, no comment!!! 😀 Ale to jsem teda nečetla, ale už pěknou dobu sleduju, že to nemá v hlavě v pořádku!!!
    Jity, koukám, že to taky nemáš jednoduchý s tím čekáním u dr.! Jako štěstí, že jsem byla po obědě a nešla na ranní odběry, to by mě tam taky mohli hnajít nataženou za hodinu! 😀

    #860767
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Odkaz na stranku neni slozitej jen ve zprave date prvni odkaz „Url“ a vlozite tu stranku, akorat pozor aby se tam neopakovalo 2X http, to pak nefunguje..musi tam byt jen jedno…jedno http je tam totiz uz nastaveny, tak ho bud hned vymazat a nebo pak ho domazat 🙂

    Pro priklad tehu podprsenka od rybizka.
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32789267

    #860768
    r rybízek
    Registrovaný uživatel
    #860769
    Anonym
    Host

    Raduzko … tak to jsem nepochopila … :S , ale nevaaaaaaaaaaaa 🙂

    #860770
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    aaa, tak mi to nevyšlo a ještě jsem si smazala komnetář, co jsem měla sem nachystaný pro vás… 🙁
    Takže jen tak v rychlosti…
    Hani, gratulka ke zkouškám.. jsi výborná!!! Jinak jsem doma. Zatím dobrý! Jen to tvrdnutí! A to mám injekce magnezko a 6 prášků denně k tomu magnezka! A ty už to máš za pár se koukám…
    Veveriku, neboj, snad nebude tak zle a když tak to rychlá jistí!!! A třeba to nebude dřív, tak se tě to nebude vůbec týkat.
    Rauzko, moc díky za napsání odkazů, ale nijak mi to nejde… :^)
    Jity, málem jsem si dala tu mátu, tak ještě že už to vím…
    Lennycko, to je náročný co? S prckem.. sama vím, špatně se mi oblíká Karolínka a navíc prochází změnama v chování, tak to není jednoduchý! Stydí se a uráží a hlavně nechce posouchat! :S
    Leni a Baru, teď jak mě pichá ta známá ty injekce, tak se jí mimi přetočilo před porodem a už byla docela velká, tak věřme, že to dobře dopadne! Zkuste ty kočičí hřeby, radila mi to jak por. asistentka tak gynekoložka.
    Ad. migrény.. ty naštěstí nemám!
    Holky, někdo tu sliboval, že udělá seznam termínů porodů, tak nemám to hodit na dubnový miminka, tam by to bylo přhlednější, kdyby se tam každej dopsal ne? 🙂
    Dneska mi dorazil balíček s overálkama a jsou úžasný , paráda, super kauf, jak by řekla Šárka :o))))
    Jity, Agáta je fakt pi**!! Chytrá jak rádio Jerevan, halvně že neví, co je to těhu, porod ani mateřství! A z těch jehlí (podpatků), aby nemlěa křečáky, chytrá s kytkou!!! Jak dopadla oslava??
    Veru, a ty jsi se nedávno léčila s močákem viď? A tak nemohlo to být taky od toho? Špatně přeléčený, nebo se ti to mohlo jen tak vrátit! Dávej na sebe pozor!!! Snad už to bude o.k!
    Tak dobrou všem… musím vám říct, že je mi s vámi dobře, hned lépe, když vím, že v tom nejsem sama… ještě šest týdnůůůů!!!

    #860771
    r rybízek
    Registrovaný uživatel
    #860772
    Anonym
    Host

    No já se zblázním :D:D:D:D 😀 😀 😀 😀 takhle jsem se dlouho nezasmála … díky Rybízku … reakce na tvůj příspěvek, taková smršť … moc hezky napsané … jsem se tu telila celou dobu jak jsem to četla a přesně jsem tě viděla jak to píšeš 😀 😀 😀 …
    No nic brouky noc též dávám, nějak se mi tam Natálka chruje, tak zaujmu její nejoblíbenější polohu na pravém boku … ona tím pádem hajá na zádíčkách :o)))

    Papa

    #860773
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Je, tak to jsem ráda, že Rybízek je doma, nicméně holka koukám, že toho fakt musíš mít plný zuby – já taky brala šest těch tablet, ale na injekce sem nemusela, břicho mi netvrdlo, jen jsem se otevírala…..no ale hořčík sme už vysadili 🙂 .
    Jo a v pondělí jdu už do porodnice na první monitor, tak jsem zvědavá – samozřejmě dám vědět.
    Cuco, tak jsem se hrozně divila tomu sněhu a u nás už jsou tak 2cm…a zatím stále padá – svinstvo jedno bílý – FUJ!
    Hruštičko, děkuju moc…no zbývá mi rok a půl, pokud pak nebudu chtít jít ještě dál, ale to snad už asi ani ne, tak nějak mi to stačí 🙂
    Veveriku, řešila jsem podobný problém – chtěla jsem rodit v Pelhřimově….jenže tam v porodnici dali všický doktoři výpověď :S , tak to pak zas vypadalo na Tábor…..no ale nakonec to vypadá stejně na Pelhřimov – prý se tam snad nějak domluví, tak budu doufat….no je to hrozný s nima….
    Šári, jojo, blíží…dneska jsem si dokoupila zbytek věciček do výbavičky, tak zítra to začnu všechno prát a třídit at se můžu kochat…:) . A taky už bych si skorem měla taky nachystat nějaké to zavazadlo do porodnice, ať to zas nejni na poslední chvíli jak je mým dobrým zvykem.
    Evíku, taky dík. Co se týká těch metříků, tak stačí na něj kliknout – ono už tě to na ty stránky navede, hm?
    Hééj, co je s Hanychovou? Já ty celebrity moc nesleduju, tak nevim…ale tohle zní zajímavě…tak mi to taky řekněte, ať si s Váma můžu zanadávat 🙂

    #860774
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.U nás zase do rána nasněžilo.Fuj,fuj hnus studenej.Hlavně aby už v dubnu bylo jaro a všechno pučelo.Jaký období máte nejradši?Já zrovna to jaro.Když všechno začíná pučit,kvést a zelenat se.Když se to všechno začíná po šediví zimě probouzet.HAŇULKO s tim metrem sem to zkoušela,otevřeli se mi ty stránky ale když sem se chtěla kouknout na můj metr tak se ukázala chyba při načítání:S .No nic zkusím to později.MAJO kde jsi?Už rodíš?Myslim na tebe a držím palce.No a potichoučku závidim že už to bude za Tebou.

    #860775
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka!

    Tak jsem dočetla vaše večerní a noční příspěvky a taky se nasmála. Rybízek to s tou Agátou vždy tak trefně pojmenuje (chytrá jak rádio Jerevan apod.:D ).

    My jsme teď balily s Danulkou batůžek k babičce a dědovi, za chvíli manžel odveze malou na víkend.
    Já jsem včera vytáhla z mrazáku špatný maso(místo pečeně naporcovaný vepř.řízky, tak manžel ještě stejně jede do obchodu tak koupí pečeni znovu). A to bylo maso označený, ale já ho vyndávala rozespalá, když Danča usnula já zabrala taky a a jen jsem pak šla vyndat to maso a ráno bylo překvápko.

    Rybízku, oslava bude až dnes odpo, někdo bere i děti, kdo neměl hlídání, tak bude veselo.
    Ale pár lidiček nedorazí, protože se léčí. NO já jdu dělat ty šneky z listového těsta, pak budu po obědě chvilku odpočívat a po 14.hodině to u nás propukne! Bude to asi poslední sešlost před porodem, pak se všichni sejdou kromě mě až budou zapíjet miminko. Já jsem nebyla asi na 3 posledních, buď nebylo hlídání pro DAnču, nebo jsem už byla těhotná. Dneska si připiju s přáteli asi náprstkem červenýho vína, už jsem neměla ani nepamatuji.

    Tak děvčátka přeji všem pohodový víkendík, miminka ať jsou v bříškách hodná.
    A kdo může ať vyřídí tam nahoře, že už si ty sněhový přeháňky má nechat na příští zejmu jo….už toho bylo dost!!!

    #860776
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Rybízku s močákem jsem nikdy v životě problémy neměla.Ale na začátku těhu mi našli v moči nějaké breberky,ale při druhém odběru to bylo o.k.,takže jsem se tehdy jen nějak špatně vyčůrala do lahvičky :o)
    Chlap šel dneska uklízet beze mě..prý už mě k tomu nepustí..tak aspoň něco poklidím doma,jen zlehka,v rámci možností :o)))
    Jinak se nám vede dobře,akorát jak hodně piju,tak v noci jsem skoro co hodinu na záchodě,tak jsem potom unavená 🙁 Ale proplachovat ledviny musím…

    Mějte se krásně :o)

    #860777
    Anonym
    Host

    Evíku, neboj, nerodím….jen poslední dobou moc nestíhám. Pořád někde lítám a následně se večer doma svíjím s poslíčkama:-) Takže si to užívám. Ale od včerejška mám radost, trochu mi slezlo břicho dolů, takže mě už tak příšerně nepálí žáha ani když si dám třeba čokoládu, tak už mi to těhotenství zase až tak moc nevadí:-)
    Dnes mám manžela na celý den pryč, tak se budu flákat:-)Chudák je ve stresu, že když odjede, tak že porodím:-) Já si právě říkám, že Murphyho zákony platí a že když bude pryč, tak se to rozjede a posílám ho úmyslně pryč, abysme to měli brzo za sebou:-) Ale musím vydržet do příštího týdne. Nechceme vodnáře:-)
    Včera jsme objednali chůvičku, tak doufám, že jsme vybrali dobře…http://www.mall.cz/detske-chuvicky/avent-detska-chuvicka-scd-525-00

    Holky, máte některá zkušenosti s tou tvarovanou vaničkou se stojanem? Doma máme jednu obyč, ale nevím jestli nemám koupit ještě tu s tím stojanem, jelikož máme malou koupelnu a budu se s tím muset někam tahat a u těhlech van se mi líbí, že mají výpusť a vodu tam můžu nosit ve kbelíku a stejným způsobem ji vylévat.

    No nic, jdu dočítat, co všechno jste napsaly. Přeju krásnou neděli.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,506. až 2,520. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist