Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859013
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    no super tak už jsme tři 😀

    #859014
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    to jooo:D ….máme to pěkně v polovině měsíce. Já mám starší dceru 11.4 a můj přítel je také 11.4, takže kdybych si třeba pospíšila ,tak by jsme měli v naší rodině troje narozky v jeden den…a to už je dobrý,ne:D

    #859015
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    No to jo, zfouknete to hezky všechno najednou 😀 Hezky jste si to naplánovali 🙂

    #859016
    l lůcca
    Registrovaný uživatel
    #859017
    Anonym
    Host

    Holky, můj malej je 9.4. :-)))) Fakt mazec!

    #859018
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    holky já jsem taky s vámi, já mám termín 21.4.:) . Teď v pátek mě čeká další kontrola – konec 12.t. , s ultrazvukem a fotečkou 🙂 , na tu se moc těším.
    Hlavně se dozvím, jak se vše vyvíjí, bohužel jsem na neschopence a všichni mi říkají, že už na ní nejspíš zůstanu a do práce se nevrátím, tak uvidíme, co pan doktor v pátek poví. Nejdůležitější pro mě ale je, abychom byli já i mimi v pořádku a jestli půjdu do práce nebo ne, to neovlivím a lámat přes koleno to určitě nebudu!
    určitě vám tady v pátek napíšu, jak to všechno dopadlo – jakou máme fotečku a jaké zprávičky jsem se dozvěděla 😀
    pozdravujte mimisky a mějte se fajn!

    #859019
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    zřídila jsem nám na Facebooku novou skupinu “ Dubnová miminka 🙂 “ …tak se přidejte 🙂 ….
    co vás mám na FB, tak jsem vám zaslala pozvánky a co vás nemám, najdete mě podle iveta.kk@centrum.cz Těším se na vás 🙂

    #859020
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    rybízku: Koukám, že nezahálíš. Už jsem se přidala 😀

    Tak jsem se asi předčasně začínala radovat, že už mi přestává být špatně a konečně si to budu moct užívat. A vypadá to, že začínám nanovo:( Prozměnu teď zvracím každý večer:| Kdy už to skončí?…

    #859021
    Anonym
    Host

    Ahoj všichni,
    já jsem zatím přibrala 0,5 kg, ale ono se to tak sune nahoru dolů, podle toho, jak vyleze břicho. 🙂 Ladule, no jo, tt je na houby. To NT má větší vypovídací hodnotu. Proto taky tak přemýšlím, co dělat. 🙂 Lůcco, já byla včera 13+1, takže je to podobný. 🙂 Jéé a já chci taky ten pregnant kalendář. Udělala jsem si to, ale nevím, jak to sem vložit. Andy, mě taky nikdo nepoučil. 🙂 Tak jsem se tomu smála. Veveríku, já se taky ještě dávím. Sice to není už tak často, ale kolikrát se mi teda pěkně zvedne žaludek. Jdu se přidat do skupiny.

    #859022
    Anonym
    Host

    Rybízku:
    Tak jsem se taky už přidala na FCB:) . Já tedy navštěvuji i diskuzi na rodině.cz, ale během dne vždy juknu nejdřív sem, kdo co připsal, pak na FCB a nakonec i na rodinu.
    Já asi přibrala z nás tady nejvíc – 3 kila. Ani se tělu nedivím, že nabírá poněvadž jsem ho docela do léta dost obelhávala, takže teď si dopřeju sem tam i štráfek čokoládky (úplně mi přestala chutnat dříve oblíbená hořká s vysokým podílem kakaa) – takže teď mi chutná mléčná třeba s karamelovými kousky, těstoviny bych mohla pořád, do toho taky bílé pečivo, které mi zachutnalo – předtím jsem jedla nejvíc žitný chléb, no prostě tělo ukládá kalorie seč může.
    Dnes jsem měla takové divné sny, až jsem se z jednoho probudila, pak mě začaly bolet kyčle a už jsem toho moc ráno nenaspala. Naštěstí jsem šla spát hodně brzy, tak nejsem ani tak unavená.
    Dnes ráno jsem projížděla kalendář a všimla si, že zubařku mám už za necelé 2 týdny, já původně myslela, že jdu až v listopadu.
    V pondělí jedu do Gennetu na triple testy, až budu vědět výsledky tak napíšu. Pak se budu muset objednat na ten podrobný UTZ o kterém psala Eva. Docela mě zaujalo to natáčení na DVD, že bych to manželovi nechala nahrát, když už s ním nesouhlasím s tím 3D UTZ.
    Váhám, zda vzít dcerku taky na ten podrobný UTZ – chtěla by miminko už moc vidět jak jí říkáme na televizce. Asi to tak provedeme, je to lepší obrazovka, než tu co má můj obvodní gynekolog ve své ordinaci. Aspoň z toho bude něco mít:) .
    Přeji všem hezký den bez nevolností a těším se na další příspěvky, buď tady, nebo na FCB!

    #859023
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    Je holky ja vám závidím,vy vůbec nepřibíráte…já už mám teda 4 kilča nahoře a každý den ,když lezu na váhu tak mám strach o kolik tam bude zase víc :'(
    Cuco nemáš z nás přibráno nejvíc 😀 Já jsem začínala ze 48 kg a teď už mám 52 kg takže jedu 😀
    Je fakt,že jsem za celé těhotenství nezvracela zatím ani jednou a chutná mi snad vše co najdu v ledničce i mimo ní 🙂 Takže si vůbec nedovedu představit ,co některé prožíváte s těma nevolnostma a že do sebe nic nedostanete 🙁 Jinak 4D UTZ si nechám určitě udělat,myslím ,že bude mít mičo hezkou památku.Koukala jsem na různé obrázky na netu a nepříjde mi ,že by to bylo něco ošklivého.Stojí to sice 800 kč,ale myslím ,že to za to stojí.

    #859024
    Anonym
    Host

    No jo, Lůcco, ty jsi měla podváhu za netěhotna. 🙂 Ty klidně přibírej. Ale třeba já nejsem žádná lesní žínka. 🙂 Před těhotenstvím 71,5.

    #859025
    l lůcca
    Registrovaný uživatel

    Baruško…žádná podváha,já jsem malá 160 cm,tak myslím,že jsem byla tak akorát.
    Cucaracho ,když jsem byla v útery na NT ,tak kdy bych si tak mohla zavolat o vysledky???Co myslíš?Děkuju za odp.

    #859026
    Anonym
    Host

    Andy- nevim zda ta cena je tak silena kvuli vysledkum tentyz den, ale kdyz ja byla na AMC pred vic jak 2 lety, bylo to zdarma. NEnech ze sebe delat vola a neplat co nemusis. Asi bych klidne i ten tyden ci jak dlouho jsem cekala pockala. Penez jeste vydame dost a dost, takze proc je vyhazovat zbytecne….
    cucaracha – rika se, ze v tehu jsou hodne zive a barevne sny. Pamatuju se, ze jsem u druhyho tehu mela sen jak rodim a rano jsem se probudila uplne zpocena a vydesena :-D. Abys videla, ze jsem partak, tak te v tech kilech nenecham. Pokud mas nahore 3kg, prevzala jsem pomyslnou stafetu a vedu. I kdyz, neni o co stat *-)
    A asi jsem tady jedina, kdo nema ucet na FB. Ale tohle je neco, co me fakt nelaka. Uz ted jsem rada, ze stiham vas, deti, praci a ostatni aktivity 🙂

    #859027
    Anonym
    Host

    Lůcco:
    zkusila bych to už dneska, být Tebou. V nejhorším případku Ti sestra řekne, že to tam ještě není a výsl. budou v pondělí.
    Já tam byla na NT ve čtvrtek a volat jsem měla v úterý, to jsou 2 prac. dny (určitě o víkendu nepracují, si tedy myslím). Tak přeji ať se dozvíš dobrou zprávičku:o)!
    Ladule: třeba nabíráme teď fofrem a pak se to zasekne:D a půjde to velmi pozvolna, budeme tomu věřit jo? Já bych nerada přibrala víc jak u Danči to bylo 16 kilo a už mě pak bolely kyčle, záda tak vím jak to vypadá. Akorát jsem měla tedy startovací váhu minule o 5 kilo vyšší, ale to už je skoro jedno.
    Včera jsme nakoupili, dnes ještě něco málo v Liberci, chci mrknout v Nise na nějaký svetr, mám jen mikiny a nebo hodně teplé svetry a nevím, jestli se do nich v zimě vůbec vlezu. Tak bych chtěla jako propínací vestu, mrknu do C&A a do ostatních krámečků, snad něco seženu.
    Přeji pěkný pátek a pozdravujte miminka v bříšku:) .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist