Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,366. až 1,380. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859624
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Májo,já právě někde četla,že by se čičiny měly „připravit“ na příchod…ale v té knížce to bylo trochu přehnané….že bys měla do postýlky dát přehrávač a pouštět jim dětský poláč a smích a zvuky miminka,aby si zvykly..to už mi přijde trochu moc,ale takhle když jim to budu lehce dávkivat,tak to snad zvládnou….hlavně ta naše malá hysterka….je hrozná,tak s ní to bude těžké,ale myslím,že to zvládneme 🙂

    Holky,já závidím všem,co jdou na cukrovku před Vánocema,já už bych chtěla taky to mít za sebou.Abych se vám přiznala,tak jsem na kosmetice nikdy nebyla 🙁 Zase na druhé straně nevím,co mám závidět…jinak pleť se mi trochu zhoršila až teď,jinak jsem ji měla super a nehty se mi začaly taky lámat až teď…tak je to buď ročním obdobím nebo Karolínkou 🙂

    #859625
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj,
    Rybízku, děkuju za optání, dneska už je to v pohodě…tak nevím jestli jsem jen něco blbýho snědla nebo jen nějaká lehčí forma střevní chřipky…??? Koukám, že ani Veverikovi nebylo včera nejlíp, už taky dobrý, Veru? Nebo stále +o( ??
    Tak už mám také kočárek…mám ooobrovskou radost, dneska jsme pro něj byla, cena 1500Kč, což je super!! Hned jsem si aspon vyzkoušela jak jezdí ve sněhu a nemá to chybu, fakt teréňák! 🙂
    Já na kosmetiku také chodím, né že bych to až tolika potřebovala, ale je to příjemnej relax a chci se ještě rozmazlovat dokud můžu :-). Ve čtvrtek se jdu nechat znova ostříhat, tak uvidíme s jakým nápadem přijde Evik(to je má kadeřnice) tentokrát – je to holka šikovná a nápaditá, většinou to nechávám na ní, ještě mě nezklamala…
    Beátka neni špatný, jmenuje se tak dcera mojí sestry, mají dvě holčičky – Agátu a Beátu, jediný, co mi na tom trošku vadí, že má každý tendenci jí říkat Bety nebo Betynko a to mi příde jak na čokla u boudy…ale určitě by mi nevadilo, že kolegyně jí má taky…jestli se Vám líbí, tak proč ne?
    Petspi, to máme s tim UTZ skoro nastejno, já jsem objednaná na pátek ve 13:45 v Budějovicích, prý je to dokonce 4D, ale já stejně nevím jaký je mezi tim rozdíl…taky se moc těším, doufám, že se mimísek bude chtít trošku fotit a nebude dělat stydlivku 🙂 , jede se mnou mamka, tak si zajdem na obídek do indický restaurace, čeká nás hezkej den…:)
    Baruško, dík! 🙂 My jsme totiž spíš březňátka než dubňátka 🙂 . S těma věcičkama máš asi nejspíš pravdu, každá maminka chce pro miminko to nejlepší, ale je pravda, že ve velký spooustě případů nejdražší neznamená nejlepší, že?
    Holky, neblbněte a nesnažte se makat do konce za každou cenu, já vim, že ty korunky jsou potřeba, ale…..ty šéfové za to někdy opravdu nestojej, a v tomhle počasí je možná skoro lepší bejt doma, však ono to utíká docela rychle…já jsem doma od konce července a vůbec toho nelituju, v týhle zimě to v tom kravíně stojí pěkně za h…o!!!
    Verunko, já přebalovací pultík také podědím od své sestřičky jako většinu věcí, asi je to něco jak píše Cuca a Maja, protože ho má také z ikey a bude to něco takového podle toho, co říkala…
    Schválně holky, jdu se zvážit…:) …

    #859626
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Tak já mám nahoře 5 kg, to je dobrý, ne? 🙂
    Jo a ještě jsem chtěla, nemáte některá nějakej šikovnej seznámek té výbavičky, co je třeba do začátku pro miminko…já pořád přemýšlím, co je třeba aco ne…a taky abych třeba něco nezapomněla…zkušený maminky, poraďte…:)

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27115.png

    #859627
    Anonym
    Host

    Haňulko, 5 kg je super. Já jsem asi na 11 – 12 kg, ale jsem spokojená. Dala jsem si limit 25 kg, tak snad se do toho vejdu:-) Ale bůhví co s tím udělají vánoce:-)

    #859628
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Jé, Májo, děkuju!!! Tak to si alespoň o vánocích dopřeju co se do mě vejde….
    Já měla vždycky nějakej rychlejší meabolismus….a taky je to tim, že jsem za těch prvnch 13 týdnů zhubla….
    Ale taková Šárka nebo Veverik ještě nepřibrali skoro nic….holky, motto letošních vánoc:
    „Serte na zlatý prasata a koukejte se pořádně futrovat, ať jsou radši prasata z nás…!!!“ 😀

    #859629
    Anonym
    Host

    Haňulko, na to já snad ani to motto nepotřebuju:-) Už se těším až to všechno budu po porodu schazovat:-)

    #859630
    Anonym
    Host

    Haňulko,
    tak jsi mě hezky rozesmála … já bych ráda přibrala … ale nevím jak se to dělá, nejde mi to … jím normálně a pořád nic … a to jsem doma též jako ty, dělám jen běžné práce + obchody, nelítám, necvičím – odpočívám, ležím, relaxuji … a steně nepřiberu … to dělá ta princezna ve mě – asi mě chce šetřit, nejsem žádný střízlík, tak má z čeho brát … ale jak tak čtu po netu, teď to teprve začne lítat ty kila nahoru – tak uvidíme. Jinak samozřejmě na zlaté prasátko opravdu kašlu 😀 … :D:D:D
    Haničko, ještě ti sem přikládám odkázek, jak vypadjí fotky ze 4D ultrazvuku …
    http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://nd01.jxs.cz/779/734/b95c33ba90_36496068_o2.jpg&imgrefurl=http://stlaskany.blog.cz/0808&h=560&w=700&sz=39&tbnid=HPQr6fKYztEKVM:&tbnh=112&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3D23.%2Bt%25C3%25BDden%2Bt%25C4%259Bhotenstv%25C3%25AD%2Bfoto&zoom=1&q=23.+t%C3%BDden+t%C4%9Bhotenstv%C3%AD+foto&hl=cs&usg=__xktVTpJVKfHCJ3cg0GTF1cgd8Nw=&sa=X&ei=Vb8HTY6AF5S08QOXkp03&ved=0CCMQ9QEwAQ
    ehm trošku delší ale vypadají takhle … ty 3D jsi viděla u mě na profilu … tak ať máš představu :o))))

    #859631
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Šárko, To jsem ráda, že jsem tě rozveselila…:)
    Jj, já taky začala přibírat až dýl.
    Díky za obrázky! SUPER!!! Jsou mooc hezký!! Co na ně řikáš?? Už se mooc těšim…

    #859632
    Anonym
    Host

    Haňulko,
    jj obrázky jsou krásné .. měla jsem na výběr mezi 3D a 4D … ale je to skorem to samé … jen trochen plastičtější … a dávat 900,- za 3D a 900,- za 4D … no nejsem blázen a na doporučení DR. jsem přistoupila na 3D obrázky … a na každé má ta moje Princezna ruku v pusince … takže skorem jedna jak druhá 😀 ale je to krásná vzpomínka, ráda na ně koukám … a mám též koupený deníček miminka + těhotenský deník … a je tam plno místa na lepení obrázků a zaznamenávání událostí – škoda že toto nebylo za mého dětství 🙂 bych se pokochala 😀 … tak bude mít Natálka aspoň jednou hezkou vzpomínku :o)

    #859633
    Anonym
    Host

    Haňulko, to je fajn, že už je Ti líp!
    Já dnes jen musela vydržet pálení žáhy, jinak se cítím vcelku fajn.
    A máš se, že přibíráš tak decentně.
    Moc se mi líbí Tvé motto na vánoce s futrováním. Já se taky žinýrovat nebudu:D , ale každopádně taky podle toho co mi řekne zítra večer Dr. v poradně:^) .
    Gratuluju ke kočárku!
    Majo, kamarádka přibrala za těhotenství 25 kilo a teď má ještě míň než měla před těhotenstvím. Tak se neboj, že to neshodíš.
    Já si dala strop 16 kil (to jsem přibrala u Danči) už teď jsem v půlce, mám nahoře 8 kileček a teď začne to přibývání nejrychlejc tak jsem zvědavá na sebe. Ale nepřejídám se, spíš si dopřeju co jsem si odříkala než jsem otěhotněla…vánočku, cukroví, čokoládičku a tak. Teď mi zachutnal banánový koktejl, mixuju to s plnotučným mlékém a lžící medu, to je dobrůtka. Ať mám taky nějaký vápník pro mimíska.

    Verunko, to je hezký to zvykání kočičáků, tak jako my co už máme dítko tak zvykáme na to, že přijde nový člen rodiny – tak zase vy co máte domácího mazlíčka tak to taky musí nějaká příprava být to je pochopitelné.
    My máme jen kočku přistěhovalkyni, je na zahradě, krmíme jí a ona se schovává pod přístřešek má tam takový pelech. Teď se jí udělal takový kožich hustý, jak je přizpůsobená na život venku.
    Loni opelichala a zase jí srst pěkně dorostla. TO už jí všichni z rodiny pomalu viděli, že asi umře, když začala tak ztrácet srst nakonec nás všechny převezla a má kožich hustší jak minulou zimu:D .
    Tak se opatrujte, přeji hezký večer všem a já asi půjdu chrupat.

    #859634
    Anonym
    Host

    Šárko, pokračuju dál se čtením, držím ti palce. Už jsem si všimla na FB, že se něco děje. Hodně štěstí.
    Děvčata, co máte kočárky a jste na FB, vyfoťte je. Já se na to ráda dívám. 🙂 Veveríku, určitě to musí souviset s tím vstáváním. Mně je taky ráno blbě, vstávám před šestou. Už teda nezvracím, pouze se dávím a když vstávám o víkendu později, tak nic. Ale nevím, čím to.
    Veru1, zkusím tam čučnout na tu Unimodu. Ale pro mimčo už mám dost. My byli na Svoboďáku v neděli, ale byla sviňská zima. 😀 Měla jsem povolený jeden svařák. 😀 Nick měl v neděli vánoční koncert se sborem, tak to bylo takový hezký všechno.
    Cuco, ten tvůj kočárek vypadá taky fajn. Hlavně ten sporťák vypadá velký a pohodlný.
    Přebalovací pult my vyrobí Tom. To jsem moc ráda. Udělá nějakou komodu a na to tu nástavbu, ještě vymýšlím, jak tam poličky nebo šuplíky. Něco jako poslala Šárka. Ten prostor volný tam chci taky, dají se tam uložit košíky s věcma, plínkama. S tou přebalovací velkou podložkou je ten pultík moc útulný. U prvního jsem měla jakejsi Chicco drahej s vaničkou, to bylo úplně na prd. No člověk se furt učí. 😀
    U zubaře good. Po mé asi 28. návštěvě mě konečně propustila a mám přijít před porodem na kontrolu. 🙂 Uloupla se mi plomba za 400,-, naštěstí to dotvořila a nechtěla zaplatit. Uf. Penízky se nějak kutálejí.
    Veru, právě to CD poslouchám. Je fakt dobrý. 🙂
    Holky, jak se teda používá ten kojící polštář?
    Hani, seznam si sestavuju sama z různých po netu. Prostě dáš dohromady ze všech do kupy, co se hodí tobě.
    Teď koukám, že to tady zase jaksi blbne to zobrazování. :S
    Děcka, když chodím, tak mě bolí a píchá v břiše. Máte to někdo? Doktorka říkala, že teda miminko je ok. Dnes jsme byli s miláčkem na Harry Potterovi. Bylo to fajn. Mám ty filmy ráda. Ale mám takový různý problémy. Třeba si něco naplánuju a potom se mi chce tak strašně spát, nebo jsem unavená, že jsem úplně nepoužitelná na cokoliv. :-/ Tak jsem si před kinem chvíli pospala, jinak bych usnula tam.
    Mějte se všichni krásně a buďte zdraví.

    #859635
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Cucaracho, tak to já právě mám po pleti ho*** 😀 a po všem ostatním taky, připadnu si jak do starýho železa!!! Jestli já toho dám do konce v pohybu a ve zdraví, tak ať visím! :S Já myslela, že jsem na tom bledě, páč a Karolínkou jsem měla do 28 tt. tak šest nahoře a pak celkem 16 kg! Tak teď si myslím, že to bude aspoň 20 kg.! :^)
    Šárko, zkus polštář na MMB, taky mám starší a chodí to kolem dvou stovek 🙂 A jen papej, ať má Natálka z čeho brát! 🙂
    Hani, parádní moto 😀 Nevkládá se nám to zase nějak blbě ty texty?? 5 kg je super! Gratuluji ke kočárku 🙂
    Májo, nic si zotho nedělej, tchýně přibarla pokaždé 25 kg a holčina, od které kupuju korbičku s autosedačkou,tak přibrala 30 kg a má to skoro dole a malej má teprve čtyři měsíce! Je drobek, bys ji musela vidět!
    Baru, já mám zatím zaplacenou zálohu na korbičku s autosedačkou, tak až v lednu 🙂 To je dobře, že půjdeš k zubaři až před porodem. Já jdu teď v pátek a pak nevím, jestli ještě jdnou.. Myslíš že jo? Na polštář už jsem se ptala dvakrát a nikdo mi nereagoval, tak třeba budeš mít větší štěstí 🙂 , taky bych to chtěla vědět.
    Tak dobrou všem a pohodovou středu. Nám přijde mechanik čistit kotel, tak snad se to objede bez dalších dílů a dalších peněz, ale bude to pouze servis!

    #859636
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Zkouším vložit jinak, snad to přčtete vššechno….

    Cucaracho, tak to já právě mám po pleti ho*** 😀 a po všem ostatním taky,
    připadnu si jak do starýho železa!!! Jestli já toho dám do konce v pohybu a ve zdraví,
    tak ať visím! :S Já myslela, že jsem na tom bledě, páč a Karolínkou jsem měla
    do 28 tt. tak šest nahoře a pak celkem 16 kg! Tak teď si myslím, že to bude
    aspoň 20 kg.! :^)
    Šárko, zkus polštář na MMB, taky mám starší a chodí to kolem dvou stovek 🙂
    A jen papej, ať má Natálka z čeho brát! 🙂
    Hani, parádní moto 😀 Nevkládá se nám to zase nějak blbě ty texty?? No richtg! Tak to zkouším entrovat!
    5 kg je super! Gratuluji ke kočárku 🙂
    Májo, nic si zotho nedělej, tchýně přibarla pokaždé 25 kg a holčina, od které kupuju
    korbičku s autosedačkou,tak přibrala 30 kg a má to skoro dole a malej má teprve
    čtyři měsíce! Je drobek, bys ji musela vidět!
    Baru, já mám zatím zaplacenou zálohu na korbičku s autosedačkou, tak až v lednu 🙂
    To je dobře, že půjdeš k zubaři až před porodem. Já jdu teď v pátek a pak nevím,
    jestli ještě jdnou.. Myslíš že jo? Na polštář už jsem se ptala dvakrát a nikdo mi nereagoval,
    tak třeba budeš mít větší štěstí 🙂 , taky bych to chtěla vědět.
    Tak dobrou všem a pohodovou středu. Nám přijde mechanik čistit kotel, tak snad se
    to objede bez dalších dílů a dalších peněz, ale bude to pouze servis!

    #859637
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    No pěkně na prd zase!!! :@ S tím entrováním to jde ale aspoň přečíst všechno.

    #859638
    Anonym
    Host

    Šárko, pokračuju dál se čtením, držím ti palce. Už jsem si všimla na FB, že se něco děje. Hodně štěstí.
    Děvčata, co máte kočárky a jste na FB, vyfoťte je. Já se na to ráda dívám. Veveríku, určitě to musí
    souviset s tím vstáváním. Mně je taky ráno blbě, vstávám před šestou. Už teda nezvracím, pouze se
    dávím a když vstávám o víkendu později, tak nic. Ale nevím, čím to.
    Veru1, zkusím tam čučnout na tu Unimodu. Ale pro mimčo už mám dost. My byli na Svoboďáku
    v neděli, ale byla sviňská zima. Měla jsem povolený jeden svařák. Nick měl v neděli vánoční
    koncert se sborem, tak to bylo takový hezký všechno.
    Cuco, ten tvůj kočárek vypadá taky fajn. Hlavně ten sporťák vypadá velký a pohodlný.
    Přebalovací pult my vyrobí Tom. To jsem moc ráda. Udělá nějakou komodu a na to tu nástavbu,
    ještě vymýšlím, jak tam poličky nebo šuplíky. Něco jako poslala Šárka. Ten prostor volný tam chci taky,
    dají se tam uložit košíky s věcma, plínkama. S tou přebalovací velkou podložkou je ten pultík moc
    útulný. U prvního jsem měla jakejsi Chicco drahej s vaničkou, to bylo úplně na prd. No člověk se
    furt učí.
    U zubaře good. Po mé asi 28. návštěvě mě konečně propustila a mám přijít před porodem
    na kontrolu. 🙂 Uloupla se mi plomba za 400,-, naštěstí to dotvořila a nechtěla zaplatit. Uf. Penízky
    se nějak kutálejí.
    Veru, právě to CD poslouchám. Je fakt dobrý. 🙂
    Holky, jak se teda používá ten kojící polštář?
    Hani, seznam si sestavuju sama z různých po netu. Prostě dáš dohromady ze všech do kupy,
    co se hodí tobě.
    Teď koukám, že to tady zase jaksi blbne to zobrazování.
    Děcka, když chodím, tak mě bolí a píchá v břiše. Máte to někdo? Doktorka říkala, že teda miminko
    je ok. Dnes jsme byli s miláčkem na Harry Potterovi. Bylo to fajn. Mám ty filmy ráda. Ale mám takový
    různý problémy. Třeba si něco naplánuju a potom se mi chce tak strašně spát, nebo jsem unavená,
    že jsem úplně nepoužitelná na cokoliv. :-/ Tak jsem si před kinem chvíli pospala, jinak bych usnula tam.
    Mějte se všichni krásně a buďte zdraví.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,366. až 1,380. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist