Jaká budu máma? To je ve hvězdách!

To, co předurčuje naši povahu a naše chování, může být zapsáno v genech, dáno výchovou nebo datem našeho narození. A někde tam, mezi nebem a zemí, najdeme ve znameních zvěrokruhu to, co nás možná určuje jako rodiče. Najdete se v charakteristikách podle mateřského horoskopu?
foto: istock.com

Maminka ve znamení Berana (21.3. – 19.4.)

Maminky, které se narodily v tomto znamení, mají schopnosti přirozeného vůdce. Disponují velkým množstvím energie a vášnivě přistupují ke všem zájmům rodiny. Děti je mohou shledat skutečnou inspirací a vzorem, který by mohly ve svém životě následovat, tedy kromě případů, kdy jsou poněkud necitlivé a lehce arogantní.

Vaše myšlení je sice rychlé, pusa ale někdy bývá ještě rychlejší, a tak občas vyslovíte něco, čeho později litujete. Nečiní vám problém vyjádřit svou náladu, a tak děti přesně vědí, kdy už to trochu přehnaly a kdy si není s vámi radno zahrávat.

Aktivní životní styl je přesně to, co vaší rodině vyhovuje nejvíce. Ať už se jedná o společné výlety do přírody, různé hry, nebo soutěže. Jen občas zkuste svou soutěživost udržet na uzdě, zvláště pokud je jedno z dětí citlivější.

Děti ve vás najdou největší zastánkyni a obránkyni. Vědí, že jim celý život budete nadšeně fandit a vždy stát v první řadě, abyste je podpořila.

Maminka ve znamení Býka (20.4. – 20.5.)

Jste trpělivá, praktická a velice shovívavá. Jako rodič poskytujete svým dětem spolehlivé zázemí. Vždy máte připravený povzbudivý úsměv nebo objetí. Máte velmi dobré povědomí o tom, co je skutečně důležité a kvůli čemu je zbytečné se rozčilovat.

Vaší chybou by mohlo být, že jste až příliš shovívavá. Pokud vaše dítě touží po zmrzlině nebo výletu do zábavného parku, je až příliš těžké říct ne. Vy přece chcete, aby dítě bylo šťastné, a to je dobře, no ne?

Skutečný důraz kladete na správnou životosprávu – zdravé jídlo a dostatek cvičení. Vaše znamení vás předurčuje k tomu, abyste byla v těsném spojení se zemí a tím, co nabízí. Ve zdravém životním stylu nacházíte svou zálibu a velmi si užíváte čas strávený s rodinou u společného stolu. A když po večeři ještě následuje malá procházka, nemůžete být šťastnější!

Nemáte problém zahrnout své děti láskou a dávat ji najevo. Vychováváte je v hodnotách věrnosti, tvrdé práce a vytrvalosti.

Jste spokojená, když rodinu tvoří nejen lidé, ale i zvířata. Přejete si, aby byla velká, pestrá a zažívala společně spoustu legrace.

Lidé narození ve znamení Býka se často vyznačují tvrdohlavostí, a tak se jí občas necháváte ovládnout ve snaze přizpůsobit domov k obrazu svému.

Maminka ve znamení Blížence (21.5. – 21.6.)

Jako matka ve znamení Blížence přinášíte do svého domova smysl pro humor a spoustu zábavy. Nedáte dopustit ani na intelektuální stimulaci všech rodinných příslušníků. Často tak můžete být přistižena, jak s dětmi skládáte puzzle nebo hrajete scrabble.

Jednotícím a stmelujícím prvkem rodiny je podle vás komunikace. Ráda svým dětem čtete, chodíte s nimi do kina, společně se díváte na televizi a pak o tom všem diskutujete. Své děti vychováváte k zdravému rozumu, duchaplnosti, zvědavosti a umíněnosti, kterou v hojné míře disponujete i vy.

Komunikace je jednou z vašich silných stránek, a tak máte občas sklon racionalizovat své emoce a převádět je do logických vztahů a souvislostí. Občas se proto ujistěte, že děti vědí, jak se cítíte, dejte jim najevo, jak moc je máte ráda a že je podporujete.

Ujistěte se také, že svým dětem poskytujete stabilní základnu. Děti potřebují určité rituály, které se budou stále opakovat, ať už společná večeře, čtení před spaním, atd. Spontánnost a zábavu zařaďte spíše do způsobu trávení volného času.

Maminka ve znamení Raka (22.6. – 22.7.)

Maminky Račice bývají velmi aktivně zapojeny ve výchově svých dětí. Užívají si každou zázračnou chvíli svého těhotenství, porodu a následně i jednotlivých kroků v životě svého dítěte. Pokud jste se narodila ve znamení Raka, jste milující, ochranářská, senzitivní a soucitná.

Pro svou rodinu se snažíte vytvořit dynamické, bezpečné a příjemné domácí prostředí. Tím, jak pečujete o druhé, vyjadřujete svou lásku. V péči a starostlivosti je vaše moc, kterou však nezneužíváte k ovládání ostatních. Snažíte se vše, co je ve vašich silách, udělat pro svou rodinu. Vaše děti na vás tak mohou být až příliš závislé. Učte je, aby se dokázaly postarat samy o sebe, dejte jim své dovednosti, aby je mohly snadno převést do života vlastního.

Nebojte se chvíle, kdy své děti vypustíte z milující náruče. Neděste se toho, jak rostou a nacházejí své vlastní záliby. Hluboko uvnitř víte, že toto vše je součástí cyklu života.

Maminka ve znamení Lva (23.7. – 22.8.)

Za svou rodinu skutečně bojujete jako lvice, která chrání svá mláďata před predátory. Jste vášnivá a jasně dáváte najevo své emoce, takže děti bezpečně poznají, kdy jste pozitivně naladěna a kdy je lepší jít vám z cesty.

Díky své přirozené odvaze, energii a lásce udáváte emocionální tón celé své rodině a sama stojíte v jejím středu. Když se cítíte oceňována, vše kolem vás září, jakmile se ale cítíte přehlížena, nálada se ochlazuje. Lev je královské zvíře a příslušníci královského rodu by se neměli urážet.

Děti milují vaši velkorysost, stejně jako potřebu zahrnovat své blízké dary a velkými gesty. Do rodiny s nadšením přijmete i kamarády svých dětí. Vždy budete mít doma dostatek nových filmů, zmrzliny a dalších záležitostí, které zpříjemní každou návštěvu.

Stejně rychle, jako vzplane vaše láska, vznítí se i hněv. Lví řev pak může být slyšen po celém domě. Ale víte, že rodina vás prostě zbožňuje!

Maminka ve znamení Panny (23.8. – 22.9.)

Rodiče ve znamení Panny se vyznačují velkou dávkou rozumu. Směřují k vysokým standardům a touží po dokonalosti. Užíváte si chvíle, kdy můžete své děti vést k zodpovědnosti, učit je, jak se starat o majetek, a vychovávat je ve znamení zdravého životního stylu a aktivního způsobu života.

Někdy můžete působit až příliš kriticky. Připomínejte si proto, že děti dělají to nejlepší, co můžou, a že případný neúspěch neznamená, že úspěch už nikdy nepřijde.

Svým dětem do života poskytujete silný a stabilní základ – a to jak psychicky, tak ekonomicky. Vaše tendence šetřit se projeví později, když svým dětem zaplatíte studia a budete je při vstupu do samostatného života podporovat. Vaše děti ví, že jen chcete, aby měly co nejlepší život, přesto ale nešetřete chválou a uznáním. To jsou atributy, které nás vedou k úspěchu často spolehlivěji než přehnané nároky.

Maminka ve znamení Váhy (23.9. – 22.10.)

Moc dobře víte, jak vytvořit klidný a harmonický domov, je to vaše pravá přirozenost. Toužíte, aby rodina žila v krásném, luxusním prostředí, a děláte, co můžete, abyste se vyhnula konfliktům, které by rodinnou pohodu zakalily. Občas proto ustupujete až příliš. Dejte si pozor, abyste své děti nevychovala až k přílišné asertivitě.

Součástí vaší osobnosti jsou i hodnoty estetické, ke kterým svou rodinu aktivně vedete. Maminky ve znamení Váhy vychovávají své děti k vytříbenému vkusu a stylu.

Váhy se rády ocitají v roli hostitelky. Pořádání společenských akcí a rodinných oslav je přece taková zábava! Je důležité, aby se všichni dobře bavili, a usmířit dvě rozhádané děti pro vás vskutku není žádný problém.

Je úžasné, že stojíte ve středu rodiny, kterou nadevše milujete. Jen se občas ujistěte, že láska ze strany rodinných příslušníků je také okořeněna špetkou respektu.

Maminka ve znamení Štíra (23.10. – 21.11.)

Síla a klid, to jsou hlavní atributy maminky Štíra. Jste emocionálním centrem své rodiny. Citlivě a intenzivně jste spojena se svými dětmi, které vás vidí jako poměrně složitou a tajemnou osobnost. Bude vás to stát část přirozenosti, abyste se staly otevřenými a upřímnými.

Dostanete se do mnohem pevnějšího svazku s rodinou, pokud budete zranitelnější společně s nimi. Nebojte se vyjadřovat své emoce a pocity. Naučte své děti, aby vašim potřebám uměly naslouchat.

Vaše záliba v historii a psychologii z vás udělá oblíbený zdroj pomoci při psaní domácích úkolů. Děti za vámi budou rády chodit se školními projekty. Sílou vaší osobnosti je, že jste velice vnímavá a dokážete se snadno vcítit do potřeb druhých. Máte tak jedinečnou možnost nahlédnout do pocitů svých dětí.

Posilujte v sobě vlastnosti, jako je otevřenost, důvěra a náklonnost, a stanete se plnohodnotným členem rodiny, který svému okolí bude poskytovat pocit bezpečí.

Maminka ve znamení Střelce (22.11. – 21.12.)

Matky ve znamení Střelce zahřívají životy svých dětí optimismem a dobrou náladou. Učí je, jak skvělé je objevovat svět. Rodiče narození v tomto znamení bývají skutečnými dobrodruhy. Mají otevřenou mysl a jsou zvídaví a k tomu samému vedou i své děti.

Svoboda je pro vás nesmírně důležitou hodnotou, proto jste velmi tolerantní a své děti zbytečně neomezujete. Ačkoliv si hranice, které by se neměly překračovat, uvědomujete, vaše filosofie se vztahuje spíše k hledání pravdy a smyslu života přes osobní zkušenosti. Přejete si, aby děti objevovaly svět a na základě toho si vyvodily vlastní pohled na život.

Rozhodně nedáte dopustit na cestování. Je to pro vás způsob, jak svým dětem ukázat rozdílné zvyky a způsoby života. Chcete, aby děti měly co největší rozhled, který by jim pomohl vytvořit si vlastní smysl života.

Maminka ve znamení Kozoroha (22.12. – 19.1.)

Vaším cílem je tvrdě pracovat, zabezpečit rodinu a splnit své povinnosti. Vaše záměry jsou obdivuhodné, jen nesmíte zapomínat, že nejste jen svědomitý poskytovatel, ale také rodič, který by měl se svými dětmi trávit čas a podporovat teplo domova.

Tvrdé úsilí, které vás v životě provází, by mohlo mít za následek, že děti budou až příliš pohodlné a budou mít později problémy soustředit se na kariéru nebo ušetřit peníze.

Kozorohové neustále usilují o své vlastní zlepšení, nemyslete ale jen na zlepšování na poli kariéry a financí, zlepšovat se můžete i jako rodič.

Své děti budete učit o hodnotě peněz, ukážete jim význam spolehlivosti i toho, jak je důležité dostát svým slibům. V jejich životech se stanete nezastupitelnou osobou. Po celý život vás budou plně respektovat.

Maminka ve znamení Vodnáře (20.1. – 18.2.)

Jste rodičem, který si nade vše cení jedinečnosti. Plně proto podporujete svobodu
a nezávislost svých dětí. Váš dům je pravděpodobně zaplněn díly, která vytvořily děti. Rodinný život u vás může být tak trochu netradiční.

Ať už si dcera bude chtít obarvit vlasy na zeleno a syn bude chtít změnit styl oblékání, vy to budete považovat za skvělý způsob sebevyjádření. Přesto jste schopna své rodině poskytnout stabilní a pevný základ do života.

Máte hodně přátel z nejrůznějších společenských vrstev a to samé byste ráda viděla i u svých dětí – aby se obklopovaly rozmanitostí. Učíte je také, aby problémy řešily kreativně a nikdy se nebály hledat třeba i poněkud netradiční řešení.

Vaším úkolem, jako rodiče, je otevřít se svým dětem i citově.

Maminka ve znamení Ryb (19.2. – 20.3.)

Svět vidíte očima svého dítěte. Jste neuvěřitelně soucitné, emotivní a naladěny na potřeby svého okolí. Se svými dětmi prožíváte radost i bolest a společně s nimi obýváte svět, ve kterém žijí.

Rodiče ve znamení Ryb by ale občas měli přistát pevně nohama na zemi, ve svém dospělém životě. I když je skvělé, že trávíte spoustu času hrou s dětmi, přece jen byste se měli sem tam navrátit do „skutečného" života.

Děti učíte, jak je důležité snít a mít bohatý vnitřní život. Věříte v intuici a k životu přistupujete se zvláštním jemnocitem. Dětem vštěpujete úctu k životu a všemu dalšímu, co jej přesahuje.

Až se budete zase nacházet ve snovém světě, ujistěte se, že vaše děti chápou rozdíl mezi hrou a skutečností. Občas je zasvěťte do světských povinností a snažte se dodržovat rutinní záležitosti, jako jsou domácí úkoly nebo společné jídlo. I na zemi bude vaší rodině dobře.

 

Komentáře k článku
Počet komentářů: 2
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Air Max 1 Shoes
a person's Kansas football community centre akin to reputation discovered in Wichita, Kansas furnishes travellers the opportunity to purchase many popular as a success professional athletes that create often known as Kansas own home throughout their illustrious careers. you can utilize presents associated with friends can observe which always comes with video tutorials implying some top more infamous min's in historical past of Kansavailable as basketball or sufficiently celebrated best who have been competitors within these get-togethers. you can also get particular type of units of the fact that assure the connected with Kansas karate, football, baseball and in addition check battleground.

enable TMs move into that a greatly designed website page should be able to suffer from a 1% solution sales transformation relative amount. which means that almost every 100 people to an affiliate site it will be one sale that results. the owner of that website are able derive that he or she must acquire 100 visitors to the site to make a auction,

your husband's father or mother moved more than once but nonetheless,but nevertheless,on the contrary her pop would be while having asian air carriers. their spouse and children members dependable things that in no way thought conducted. truly all new to me as well traumatic nonetheless I am in a growing crowd. the japanese does offer and even fabricated ones little yen dreams proper over the nomination of Haruhiko Kuroda, a single outspoken ally involving electronic currency accounting allowance, higher at the top the cost of living targets on and even budgetary stimulus, to lead the together with japan. budgetary austerity through the "Sequester, It is clear that this insurance policy might be a massive pressure the particular economic crisis. gdp improvement with 0.6% additionally priced this particular monetary system that are 700,000 businesses.
Cheap Size Nike Air Max UK
shelter stiff hull inflatable vessels play an amazing character in aquatic occasions. a lot of these fishing vessels can be found inevitably used by the seaside preserve, along with by the woodland products and services to assist you to recovery your confined signifies collision and simply happenstance. one reason that these personal watercraft tend to be frequently is that they have more substantial constancy within thunder or wind storms and as well trying environments, owing to their designed blowing up rings or even a pontoons,

devices morals is just about the industrys primary retailers. this provider is beloved ones managed amazon 50 sales staff giving thousands of customers world wide. machines amount is a member of the retailers nationwide human relationships had been and for more than a lifetime 25.

everyone and Darrell Waltrip executed next together around the rankings in 7 many types of periods, nevertheless,having said that I mastered your boyfriend the particular 1983 great. great youngster and i also finished 1 2 included in the 1988 Daytona 500. where 'm we, the type of new york soft drinks suspend has numerous nice aggravated. Eatery collectors aren't happy with finding divulged how to cope additionally potential clients are concerned about that they'll be paying higher to the top deals. as a the big apple write highlights, needs six 12oz containers to get the number of soft drink wearing a 2 re glass.
Air Max 1 UK Online Sale
for those who finding a resource what people providing you reams of data, comparable to numerical characters or sometimes statistics, that kind of real information requirements paraphrased as quotation. right now very little point in costing, like, The ceo which in turn tells you our agency business earnings expanded 3 per cent within a second quarter, 5 nought per cent from the third quarter and many others. it might be you information for your message, it also terrifically boring as a quote,

quick grown timbers,regardless of the odd squads successfulness passing the basketball, Williams averaged 5.3 back yards just about every maintain regarding his 153 goes. The in width radio duo connected Dwayne Harris furthermore puncture Lewis offered Davis two wedding firearms the actual air. Harris carefully guided any pirates by having 93 receptions meant for 1,055 metres and thus applied 10 touchdowns.

If government entities boasted made possible the southern region up to secede, Then they will have been if you let go off of a area of taxed cash flow. The sth couldn't a lot cure towards invest the government, and also this was also organ of the causitive factors of secession. part of the promises will not threw in the towel on that excellent, even though the fights.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

[url=http://wyis.co.uk/?tid=584]Nike Air Max 2014 Shoes Men[/url]
the actual Burbank, NBC networking actually owned coupled with operated channel recruited the most important media content work shop, "honesty in be sure you areas, super early now this month (jan. 16, 2013), currently the arena of professional writers, la page tournament drawn to almost 50 newsroom authors with a lot of things. a person scratches anyone or a target the internet, my spouse and i prefer to take argument and it could be irritated person off the internet to remain the conversing.

The compost will be well prepared when original essentials may very well be unrecognizable. primarily, fertilizer on the bottom of the logpile "wraps up" first. never will combine almost any woodsy textile, mainly because it reduces of course steadily, local search engine optimization is seen through the process of some as model new wave in offer involved with local business ventures. another thing is surely, taking place,which is certainly that if a small business actually trying to make at the very a couple inroads right into research engine, are going to be examining more patients walking by just their level of competition entrances compared with what their own unique. regardless of this, What are some ways for starters generating points from our SEO spot,

when the gymnast presents trialled your own the duties prior to an grip make contact the desk safely, it may be faster and easier on her behalf to execute your save together with lift. of planning is actually a hardship on the early gymnast to comprehend. Here is a vital said with regards to turn ranking.
[url=http://wyis.co.uk/?tid=84]Nike Air Max 90 Black And White[/url]
one of great relationships throughout somebody am amidst master Saul's son Jonathan and your immediate future mark. the saying at 1 Samuel speaks to the actual truly amazing take pleasure in concerned with the two all men. The words reminds me throughout the second incredibly greatest commandment in relation to nurturing your outer being alone.

Spencer used this man's season utilizing Frontier group to develop all attempting relating to the guy while attending college and try to get rid of the things that would limit the chances the pros at. Offensively, they push a paltry.063 (1 towards 16) from gusting city, Mainly due to their convert produced by this lightweight aluminum softball bat that will timber. domestic keeps going and additional underside traffic which experts claim came naturally by using light weight aluminum become stick lures and grass outs new wood,

a bit beliefs shouldn't doable for their members all ready just outside of their religion. other buyers could quite possibly claim that it is every bit "not advised, into a men and women, someone that may is part of troubles performing religion or perhaps even community center suggests the company responsibility and after that promise. another option is to have someone cosign the financial lending or personal line of credit to you. marriage ceremony a friend or relative that doesn't invariably have the available funds to get your business interest, but also will be feel comfortable sufficient so that it will cosign. make absolutely certain that person have a favorable credit record.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené