Osobnosti

Každý den nám média podávají zpravodajství ze světa známých osobností. A my s oblibou informace o životě slavných přijímáme. Potřebujeme je. Ať už k tomu, abychom alespoň na chvíli unikli ze svých všedních dní a ponořili se do vzrušujícího pozlátkového světa celebrit, nebo abychom se přesvědčili o tom, že i hvězdné osobnosti jsou normální smrtelníci, jako jsme my. Vstup do rubriky […]

Každý den nám média podávají zpravodajství ze světa známých osobností. A my s oblibou informace o životě slavných přijímáme. Potřebujeme je. Ať už k tomu, abychom alespoň na chvíli unikli ze svých všedních dní a ponořili se do vzrušujícího pozlátkového světa celebrit, nebo abychom se přesvědčili o tom, že i hvězdné osobnosti jsou normální smrtelníci, jako jsme my.

Vstup do rubriky Osobnosti

V některých případech bychom se životu slavných rádi přiblížili. Jde zejména o tu pozlacenou stránku jejich životů. Drahé oblečení od předních módních návrhářů, luxusní kabelky, super rychlá auta, stylové bydlení v domech, které připomínají paláce. Tučná bankovní konta. Divoké večírky. Omdlévající fanynky.

Jenže celebrity často hovoří i o temných stránkách svého světa. Nulové soukromí, tvrdá kritika veřejnosti, pomíjivost slávy, divoká alkoholová a drogová období, skandály a pomluvy.

My vám na Babyweb.cz přinášíme témata z rodinného života celebrit. Dozvíte se o těhotenství slavných žen, o jejich porodech, o tom, jaká vybírají dětem jména i jaké jim kupují dárky, o jejich názorech na mateřství a rodinný život. I v tom můžeme najít inspiraci.

Vstup do rubriky Osobnosti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist