Pro miminko

Pořizování výbavičky pro miminko je pro novopečené rodiče krásným úkolem. Proto také většina miminek nedostatkem oblečení, hraček a dalších věcí rozhodně netrpí. Výběr je skutečně velký, u některých záležitostí se ale vyplatí vybírat obzvlášť pečlivě, zejména v případě kočárku a autosedačky. Více...

Kojenecké BIO mléko

V současné době uvádí společnost HiPP na trh novou generaci mléčné kojenecké výživy HiPP BIO Combiotic s jedinečnou kombinací prebiotik, probiotik a cenných omega-3 mastných kyselin po vzoru mateřského mléka.  Celý článek »

Kočárek, který roste s dítětem

Hledáte kočárek, který se vám zcela přizpůsobí a nebudete se muset přizpůsobovat vy jemu? Možná vám padne do oka zajímavá kočárková sada, která je inspirována něčím velmi překvapivým - plachetnicemi. Celý článek »

Linola jde s dermatology pod kůži

Svědění, olupování, bledost nebo naopak zarudnutí obličeje a vznik drobných puchýřků. To jsou nejběžnější projevy atopického ekzému, kožního onemocnění, kterým trpí až 16 % dětí malých dětí. Onemocnění je nepříjemné nejen po tělesné stránce, ale... Celý článek »

Atopický ekzém u dětí

Atopický ekzém je v současné době poměrně rozšířené kožní onemocnění. Život sice neohrožuje, ale dokáže ho pěkně znepříjemnit nejen děťátku, ale i vám… Naštěstí existují prostředky, které mohou tomuto trápení ulevit. Vyzkoušejte Eucerin 12% OMEGA! Celý článek »

Hamánek Svačinka

Společnost Hamé s.r.o. právě uvádí na trh novou řadu ovocných přesnídávek v praktických plastových miskách s označením Svačinka. Tento typ obalu zcela jistě odpovídá aktuálním trendům, které rodiče od moderního výrobku očekávají. Svačinka obsahuje... Celý článek »

Voda pro děti? Ne z kohoutku, ale ze skla!

Přestože souboj mezi zastánci kohoutkové vody a příznivci vody balené stále zuří a zatím nemá jasného vítěze, u vody pro malé děti jsou názory mnohem jednotnější. Málokterý rodič by kojenci dal nepřevařenou vodu z kohoutku nebo dokonce ze studny. Celý článek »

Masáže kojenců

Dopřejte svým malým dětem kouzlo masáže a příjemného doteku. Naučíme vás ty správné techniky a pomocí 80 názorných fotografií si osvojíte vlastní postup a provedení. Tuto celobarevnou publikaci jistě ocení nejen rodiče, ale i profesionální... Celý článek »

Pohyb s říkadly pro nejmenší

Již v prenatálním období můžeme u dětí pozorovat pohybové aktivity, které se po narození dále rozvíjejí. Přinášíme vám proto knihu plnou námětů, říkanek a praktických ukázek, jak vést své ratolesti zajímavou formou k pohybu již od útlého věku.... Celý článek »

Hrajeme si s básničkou

Všichni, kteří vychovávali nebo ještě vychovávají děti jistě potvrdí, že jedním z nejnádhernějších okamžiků jejich života bylo, když jejich děťátko vyloudilo první zvuk. A co teprve, když použilo první slovo s významem! Vždyť šlo o první pokus o... Celý článek »

Nosní sprej z mořské vody

Rýma je jedno z nejčastějších infekčních onemocnění dětského věku a její průběh a celkový vliv na organizmus je mnohem větší a komplikovanější než u dospělého. Rýma obvykle začíná virovou infekcí nosní sliznice, která oslabí její obranné... Celý článek »

Krém proti chladu a větru

Chystáte se s dětmi na hory? Potom nezapomeňte na ochranu jejich pokožky! Dětská pokožka má v zimě kvůli povětrnostním vlivům velký sklon k přesušenosti a podráždění. Proto je vhodné používat krémy určené speciálně pro zimní období, které citlivou... Celý článek »

Otisky a odlitky rukou a nohou

První roky vašeho děťátka jsou něčím jedinečným. Proto si na ně určitě budete chtít uchovat co nejvěrohodnější vzpomínky, a to nejen v podobě fotografií. Schovat si můžete první vlásky (později výkresy a zoubky) či otisky nebo odlitky ručiček a... Celý článek »

Opět aktuální průzkum : Kam pro plenky ?

Odpověď přináší náš unikátní průzkum trhu.Jednu z nejvyšších položek v celkových nákladech na „provoz“ miminka zaujímají papírové pleny. Stejná značka však nutně nemusí znamenat i stejnou cenu.To potvrdil i náš unikátní průzkum trhu, který jsme... Celý článek »

Pleny bez škodlivých látek

Ekologické jednorázové pleny MOLTEX EKO ocení všechny maminky, které hledí na zdraví svého miminka i na životní prostředí. Plenky jsou vyrobené z nejkvalitnější buničiny nebělené chlórem. Jejich povrch tvoří netkaná textilie, která je nejen jemná... Celý článek »

Pomoc proti kojeneckým kolikám

Kojenecké koliky jsou jedním z nejčastějších problémů během prvních třech měsíců života dítěte. Vyznačují se většinou večerním neutišitelným pláčem až záchvaty neklidu miminka. Pokud pronikavý pláč trvá déle než tři hodiny denně a více než tři dny... Celý článek »

Láhev se lžičkou

Láhev se lžičkou je ideální pro první seznámení dítěte se lžičkou bez použití talířku či misky. Je výbornou pomůckou k podávání prvních příkrmů (kaší, polévek atd.), aniž by bylo upatlané dítě, vy a vše kolem.  Celý článek »

Na suchou pokožku kojenců

Větší sklon k suché pokožce je u kojenců a malých dětí zcela normální. Dlouho bylo podceňováno, že relativně vysoké procento kojenců a batolat má větší sklon mít suchou pokožku. Program NIVEA Baby proto vyvinul NIVEA Baby NUTRI SENSITIVE:... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené