Pro předškoláky

V tomto období nejspíše začnete shánět první lyže či kolo. S tím, jak dítě poroste, bude nutné koupit autosedačku, která zajistí bezpečí. Jako rodiče uvítáte také příručky a návody, které se snaží poradit, jak vychovávat svého předškoláka. Více...

Jak vybrat správnou autosedačku

Dětská autosedačka je jedinou účinnou ochranou dětí při autonehodě. Při jejím výběru by proto neměla být hlavním kritériem pouhá snaha vyhovět dopravním předpisům nebo nízká cena. Za svou šetrnost bychom mohli zaplatit cenu nejvyšší.  Celý článek »

7 stolních her pro předškoláky

Také si lámete hlavu s tím, co už by vaše „školkové“ děti mohly hrát? Otestovala jsem řadu her, na mnohé jsou ještě malé, jiné už si zamilovaly a nosíme je všude s sebou. Oba testeři (Jáchym: 3 roky, Berta: 6 let) ještě chodí do školky, neumí číst... Celý článek »

Pozvání na sraz dvojčat a vícerčat!

Největší setkání dvojčat a vícerčat v ČR proběhne 13. června 2015 v Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. Dvojčata a vícerčata mají vstup zdarma a kromě celodenního programu nabitého zábavou je pro ně připraven i přípitek a malý dárek. Celý článek »

Pro předškoláka

Pro svého předškoláka budete potřebovat první sportovní vybavení, ať už odrážedlo, lyže, nebo míč na fotbal. Pro klidné domácí aktivity se vám bude hodit výtvarné vybavení i knížky plné pohádek. Nezapomeňte se také poohlédnout po bezpečné... Celý článek »

Moje panenka je máma

Všechny děti se jednoho dne zeptají, jakým způsobem přišly na svět. Někteří rodiče se uchylují k pohádkám o čápech nebo o zelí. Druzí se lopotně snaží přiblížit skutečnost. Jak to vysvětlit? Jaká zvolit slova? Zkuste na to jít jinak a pořiďte svým... Celý článek »

Linola jde s dermatology pod kůži

Svědění, olupování, bledost nebo naopak zarudnutí obličeje a vznik drobných puchýřků. To jsou nejběžnější projevy atopického ekzému, kožního onemocnění, kterým trpí až 16 % dětí malých dětí. Onemocnění je nepříjemné nejen po tělesné stránce, ale... Celý článek »

Fenomén Alenky v Říši divů

Kdo by neznal příběh dívky jménem Alenka, která se rozhodne následovat bílého králíčka do králičí nory, kde ji pak čeká zážitek, na který se hned tak nezapomíná! Fantastický svět plný pozoruhodných postav, jakými jsou Bílá královna a Kloboučník...... Celý článek »

Když dítě lže

Se lhaním u svého dítěte se setkal snad každý rodič. Lhaní dítěte je pro rodiče vždy zátěžovou situací. Dochází ke ztrátě důvěry v dítě, kazí se vztah mezi dítětem a rodičem. Každá lež nemusí být však tak strašná, jak na první pohled může vypadat. Celý článek »

Velký zpěvník lidových písniček

Výběr těch nejznámějších lidových písniček a koled vám přináší bohatě ilustrovaná knížka se známými a překrásnými ilustracemi Josefa Lady, která potěší nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Celý článek »

Malované čtení pro děti

Nejoblíbenější krátké pohádky, které prověřil čas. První zážitky malých čtenářů umocňují obrázky, které zjednodušují a zpestřují jednotlivé příběhy. Celý článek »

Vodítko na dítě Farlin

Dítěti vodítko nijak nepřekáží, má obě ruce volné, zato vy ho máte pod naprostou kontrolou. Vodítko jde jednoduše nasazovat a zapínat díky suchému zipu, neškrtí, a přitom je pevné a bezpečné. Úžasná "vychytávka" pro první dětské pokusy na lyžích -... Celý článek »

Sedačky od 9 měsíců do cca 4 let

Už nemáte malé miminko a potřebujete koupit autosedačku pro vaše batolátko? Jak ten čas letí, vždyť jste kupovali první autosedačku teprve nedávno? Nezoufejte, pro lepší orientaci vám přinášíme tento přehled: Celý článek »

Naposledy navštívené