Zaujalo nás: Hubnutí bez diet a cvičení

Kdo by to nepoznal na vlastní kůži, či spíše žaludek… Moře nemá chybu, stejně jako hotel a jeho personál. Jenže, ze všeho nejvíc jsme stejně nažhavení na vydatně prostřené švédské stoly. Osvěžující nápoje a výborná kuchyně - to je spojení, ze kterého naskakují dekagramy váhy přímo bleskově.

Co si teď počít? Jak zabránit tomu, abychom neztratili linii? A přitom se neochudili o dojem z dovolené? Tak se ptá a následně nalézá odpovědi specialistka na výživu Mgr. Martina Králíčková.

Její nejnovější kniha Hubnutí bez diet a cvičení vychází jak ze sociologických průzkumů lidského chování, tak vlastních zkušeností.

Jedna z nich v knize praví: „Čím je člověk hubenější, tím je pravděpodobnější, že nejdříve prozkoumá všechna jídla, ze kterých si může vybrat. Nepustí se do jídla u prvního stolu, k němuž přijde.“

Prodejní cena: 225 - 265 Kč

Více o knize i její autorce naleznete na www.bezdiet.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Nikita1
Nikita1

Já teď teda nevím, ale osobně si myslím, že ke krásné postavě prostě cvičení patří, ať už ve formě pilates, kruhového treninku, aerobiku, čehokoli, ale přece jen tak samo od sebe to nejde ne? Soudím teda z vlastní zkušenosti, kdy jsem si vše náležitě vydřela no. Chodím do fitness pro ženy v Praze a super. Našla jsem je na netu, expresfit.cz.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené