29. tt – Pohyby nebo škytavka? Už to poznám!

Ahoj všichni, zdravím vás opět po týdnu. Tento týden jsem si musela vzpomenout, co se vlastně dělo, jelikož se mi ty dny začínají slévat dohromady.

fotoprome.cz-11882_5647-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


V pondělí mě popadla uklízecí nálada. Celý den jsem uklízela. Je to takový ten hloubkový úklid a pomalu instinktivně připravuji náš domov na příchod malé.

V úterý dopoledne jsem byla opět v A centru na posledním setkání s Natálkou Sedlickou. Tento kurz mi byl přínosem a utvrdila jsem se tam ve svých názorech. Hned poté jsem jela do práce. Tam už je to pro mě čím dál náročnější, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Navíc mi zbývají asi poslední čtyři šichty, takže to už nějak vydržím.

Čtěte také:

Zbytek týdne u mě vypadají ty dny zhruba tak nějak stejně. Ráno, když se probudím, tak si udělám snídani. Poté začnu takový klasický provozní úklid jako praní, vaření, vysávání atd. Někdy mám den, kdy jsem produktivnější a někdy zase více odpočívám. Vše nechávám na pocitu těla. Každý den se snažím zařadit alespoň krátkou procházku.

Tento týden jsem začala cítit pohyby miminka opravdu intenzivně – ani jsem netušila, že tak malé miminko dokáže vyvinout tolik síly. Také poznám, když má malá škytavku. Chození na záchod je čím dál častější. Dnes ráno jsem stoupla na váhu a můj váhový přírůstek je nyní přesně 5 kilogramů. Cítím se moc dobře. Bříško pravidelně mažu a strie zatím nemám, tak doufám, že to tak i zůstane.

Co se týče výbavy pro miminko, tak jelikož mám takovou práci, kdy mám dost volného času, tak mám v podstatě vše připravené. Ještě nám chybí dokoupit přebalovací pult. V říjnu pomalu začnu chystat věci do porodnice a určitě vám o tom také natočím nějaké video.

To by bylo pro tento týden vše. Mějte se krásně a za týden ahoj!

Iva


Iva má za sebou 29. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

2.10.2018 6:59 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist