Milování v těhotenství: 4 sexuální polohy, díky kterým si ho užijete i s bříškem

Jak si slasti milování užívat i s velkým bříškem? Jaké polohy jsou nejvhodnější? Na to se dnes podíváme zblízka.

9-shutterstock_626540615-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Sex v těhotenství ano, či ne?

Téměř každá nastávající maminka řeší, jak a jestli vůbec smí vést stejný sexuální život jako před otěhotněním. Jednak se bojí o své děťátko a později navíc řeší i změny své postavy, které jí nedovolují praktikovat sex tak, jak byla doposud zvyklá. A ačkoliv ji neopouští milostné touhy, mnohdy se začne sexu vyhýbat. A to je velká škoda.

Miminku totiž v případě normálního průběhu těhotenství žádné nebezpečí nehrozí a ani jisté pohybové omezení není důvod k tomu, aby se připravila o velmi vzrušující erotické zážitky.

Věděla jste, že během těhotenství se zvýší objem krve asi o 40 procent? To má za následek větší citlivost pohlavních orgánů i ostatních erotogenních zón a tím pádem se můžete těšit na intenzivnější sexuální prožitky a silnější i vícenásobné orgasmy. Sex v těhotenství je zkrátka úžasný a my se dnes podíváme na to, jak si ho užívat až do porodu.

Jelikož během prvního trimestru se vaše tělo po fyzické stránce zatím moc nemění, a tudíž nejste omezená v pohybu, za předpokladu, že vše probíhá hladce, můžete ve svých dosavadních sexuálních hrátkách bez obav pokračovat. Dál můžete praktikovat všechny své oblíbené polohy, dál se můžete naplno vášnivě milovat.

I ve druhém trimestru, i když už se začínáte zakulacovat, vám ještě pravděpodobně zvětšené tělesné proporce nebrání v provozování sexuálních hrátek tak, jak je máte s partnerem rádi, jak jste zvyklí. Změny ale pocítíte co nevidět. Jen co se vaše těhotenství přehoupne do trimestru třetího, už si některé oblíbené polohy budete nuceni nejspíš odepřít.

Ale nezoufejte, pořád vám ještě pár úžasných zbývá a díky nim bude vaše milování pořád stejně krásné. A jaké že to jsou?

Intimní lžička

Velice něžná a příjemná poloha. Lehnete si na bok a stočíte se tak, jak vám to rostoucí bříško dovoluje. Partner si lehne na bok za vás, přitiskne se k vašemu tělu a zezadu do vás vstoupí. Může si vás přidržovat za boky nebo vám hladit zadeček, líbat záda, šíji, šeptat vám do ucha něžnosti i chlípná slůvka, zkrátka vás maximálně rozmazlovat.

Skvělý přístup má i k vašim ňadrům, která jsou teď velice citlivá, takže jemné pomačkávání, hnětení a laskání bradavek vám přivodí nevídanou rozkoš.

Příjemně vkleče

Zbožňujete, když jste na všech čtyřech a partner si vás zezadu pěkně divoce bere? Tato poloha je velmi oblíbená. A není divu. Ženě nabízí hlubokou penetraci a muži parádní výhled na její zadeček a na to všechno, co se tam dole děje. Z toho muži zkrátka šílí. Jenže ve vyšším stupni těhotenství to takto až tak příjemné není. Jednak může být hluboký průnik trošku bolestivý a potom ženu v této pozici může bříško pnout a tížit.

Vzdát se této polohy ale úplně nemusíte. S malou úpravou se vám bude líbit. Stačí jen nechat přizvednutou horní část těla. Takže se neopřete lokty o postel či podlahu, ale třeba o pelest nebo stěnu, maličko vysunete zadeček a jízda může začít. A i v tomto případě má váš partner vynikající přístup k vašim ňadrům a to znamená, že se máte na co těšit.

Pohodlně na kraji postele

Lehnete si na záda tak, aby váš zadeček kopíroval okraj postele a rozevřete nohy. Jestli je necháte spuštěné na zem nebo vám je partner bude přidržovat pokrčené nahoře, záleží jen na vás. Uvidíte, jak vám to bude příjemnější. Partner si mezi vaše nohy přiklekne a hladce zasune penis. A jak už bylo řečeno, buď vás bude během milostného aktu držet za boky nebo přidržovat nožky. Pokud ale ani jedno a bude mít volné ruce, může vám opět laskat prsa. Úžasné!

Čtěte také:

Na koníčka ve vlastní režii

Další z oblíbených poloh, které se nemusíte vzdát. Je výhodná i tím, že si sama regulujete hloubku průniku. Pokud ji i s bříškem zvládnete provádět klasicky, máte vyhráno. Jestli vám to ale činí potíže, zkuste to trochu jinak. Tentokrát nechte na kraj postele usednout partnera. Otočte se k němu zády a nasedněte na jeho penis.

Tím, že vlastně stojíte, netlačíte si bříško tak, jako kdybyste na partnerovi seděla. Sama si volíte intenzitu pohybů i hloubku průniku. V těhotenství ideální. A jestli váš milý zvládne takto sedět, aniž by se opíral o ruce, může se naplno věnovat vašim ňadrům a dráždivě vás při tom kousat do ramene. Hmm… Co tomu říkáte?

Jak vidíte, plnohodnotného milování se nemusíte vzdávat ani během těhotenství. A když se vám náhodou stane, že zrovna nebudete mít chuť na sex jako takový, pořád jsou tu ještě další možnosti, jak si užívat slastných okamžiků. Můžete se vzájemně uspokojovat orálně, vzájemně masturbovat, mazlit se a hladit se…

Blízkost někoho, koho milujeme a společné intimní chvilky jsou pro nás velmi důležité, a pokud jde o těhotnou ženu, platí to dvojnásob. Její tělesnou i duševní spokojenost totiž vnímá i její ještě nenarozené děťátko a to přece stojí za to! Nemáme pravdu?

2.11.2018 11:45 | autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist