Horoskopy pro těhulky i maminky na týden od 21. do 27. dubna 2020

Komu by se mohlo podařit otěhotnět, kdo bude mít skvělé vztahy a pocítí příliv lásky a kdy je ideální čas vyřešit všechny problémy? Jak je na tom vaše znamení? To se dozvíte v nových horoskopech na celý týden.

horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pro lásku jste ochotná žít a také dýchat. Přesně v rytmu energie lásky se bude odvíjet každý den. Směle se můžete pustit do plánů, do nákupu kočárku, výbavičky pro miminko nebo pro již narozené děťátko. Partner stojí věrně po vašem boku a touží vám pomáhat. Jen pozor, ať nedáváte energii tam, kde není potřeba, buďte spravedlivá ke všem stejně a pak se můžete těšit na báječný týden.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází velmi krásné dny, které vybízí k nastolení rovnováhy a usmíření sporů. Všechno se obrací v dobré a najednou pochopíte, jaké banality jste neustále řešila. Štěstí přeje nejen maminkám, nastávajícím maminkám, ale také těm, které se o těhotenství snaží.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dobrá zpráva je již na cestě k vám a to, že vyvolá mnoho radosti, je jisté. Láska se blíží a bude štědrá opravdu ke každé. Nebojte se využít její kouzelnou moc a sílu k seberealizaci. Pokud se bojíte samoty, můžete se volně nadechnout, také vy dostanete pořádný kus porce lásky, romantiky a zamilovanosti. Dokonce i děti budou nezvykle tiché a klidné.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Očekáváte důležitou zprávu a nevíte, jak dopadne? Rozhodně se začněte těšit, protože na cestě k vám je velmi příznivá novinka. Nečekaný zvrat v události, o které jste si myslela, že je beznadějná, se změní v dobré. Pokud řešíte problém s dětmi či v rodině, rozhodně nic neodkládejte a pusťte se do narovnání sporů, dokážete nemožné.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přestaňte se bát a vykročte vstříc změnám, které na vás čekají. Touha opírat se o berličky vám znemožňuje vidět na celé situaci to lepší. Díky tomu se i partner drží stranou, protože netuší, co vlastně přesně chcete. Ujasněte si své požadavky a vydejte se vstříc změnám, které se vám rozhodně budou líbit. Zlobí vás děti? Také ony potřebují vidět, že víte, co přesně chcete.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nadechnout se a zhluboka vydechnout, je to nutné, abyste znovu pocítila harmonii a vnitřní svobodu. Jestli vás v posledních dnech trápí žárlivost a jste těhotná, zkuste víc sobě i partnerovi důvěřovat. Hormony se občas zblázní a pak přichází zmatek i nejistota. Nemusíte se bát, všechno je v nejlepším pořádku. Šťastné chvíle a radostné okamžiky pocítí také maminky pečující o své ratolesti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocit, že vás život zkouší, vyvolává mnoho rozporuplných pocitů. Máme pro vás skvělou zprávu, ať jste již v minulosti prožívala jakkoliv náročné chvíle, přichází světlo a vnáší do vašeho života radost, lásku a něhu. Mějte se ráda a poděkujte za to, co máte, tím otevřete dveře novému. Harmonie, klid a láska je tady pro těhotné i maminky, vezměte si, kolik potřebujete a pošlete štěstí dál.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztazích očekávejte spokojenost a hlubokou partnerskou lásku bez ohledu, jestli jste těhotná nebo již rodinu máte. Dařit se vám bude nejen v osobním životě, ale také v pracovním a vztazích obecně. Pokud miminko teprve plánujete, může se stát, že otěhotníte ve chvíli, kdy to vůbec nečekáte.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Uvědomíte si, jak důležitý je pro vás partner a rodina. Pokud plánujete miminko nebo již rodinu máte, můžete se spolehnout na to, že všechno půjde téměř samo. To, co nyní společně naplánujete, velmi rychle uvedete do reality. Radujte se, máte před sebou báječné dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které někdo úmyslně naboural a vměšoval se do nich, konečně pocítí harmonii a velkou úlevu. Díky uvědomění si, že život si řídíte s partnerem sami, přijde řešení, které váš společný život změní od základu. Nemusíte se bát, tímto zlomem se všem uleví. Děti pocítí klid a nastávající maminky se mohou těšit na radostné chvíle s rodinou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

S odvahou a odhodláním se můžete pustit do urovnání starých problémů. Můžete se spolehnout, že budete úspěšná a kámen, který vám spadne ze srdce, bude obrovský. Díky tomu pochopíte, že je zcela zbytečné trápit se minulostí. Vše se odrazí také ve vztahu a partner vás velmi mile překvapí. Pokud plánujete miminko, může se opravdu podařit a otěhotníte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud jste se rozhodla opustit starý a vyhořelý vztah, můžete se spolehnout na to, že přijde zlepšení. Tím, že se oprostíte od problémů, přestanete na partnera naléhat, aby se změnil, dosáhnete vnitřního klidu a tím otevřete cestu k novému životu. Pokud jste zůstala sama, spolehněte se, že nová láska na vás již čeká. Nastávající maminky pocítí velkou úlevu a radost ze života. Děti budou ze změn nadšené.

21.4.2020 6:00 | autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist