Horoskopy pro těhulky i maminky na týden od 12. do 18. května 2020

Berani naplánují svatbu, Býci pocítí úlevu a Blíženci se učí říkat ne. Co nového přináší horoskopy pro maminky i těhulky, vám prozradíme právě teď.

horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nádherné a klidné dny jsou tady pro všechny maminky. Těhulky si uvědomí, jak velký dar dostaly a pocítí mocnou sílu lásky. Vztahy, které nejsou zatím zpečetěné manželským slibem, společně naplánují svatbu a novou budoucnost. Láska, harmonie, souznění a štěstí je tady pro všechny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ve vztazích se blýská na lepší časy, pokud jste v minulosti cítily napětí a touhu po změně, tak teď je správný čas na plánování nového života. Ukažte partnerovi, že za to opravdu stojíte a dejte mu najevo lásku. Vztah se začne rozvíjet a stereotyp, který vás trápil, zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Těhulky by měly nejen odpočívat, ale také se zdravě hýbat.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztazích je právě teď vhodná chvíle naučit se říkat NE. Pokud nesouzníte s návrhem ostatních a děláte vše jen proto, že musíte, je to znamení, abyste s láskou odmítla a sdělila ostatním své pocity. Ne vždy je potřeba se zavděčit, je důležité nenechat se ovlivnit okolím, což platí také pro těhulky, které by mohly podlehnout tlaku kamarádek a přijmout jejich pravdy za své.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nebojujte a nesnažte se mít za každou cenu pravdu. Když žena ustoupí stranou a dovolí partnerovi, aby se také projevil, začnou se dít opravdové zázraky. Nenechejte se vyprovokovat od tchyně, která může mít pocit, že ví všechno nejlépe. Vy jste ta, která s láskou řídí a určuje pravidla. Těhulky, nezapomeňte, že doba, ve které žily babičky a jiné ženy, je zcela jiná, v klidu jim sdělte, že váš život je již teď dokonalý, stačí mít nadhled, humor a nebrat jejich dobře míněné rady za své.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nastává období, které přeje nejen rodinám a lásce, ale také se konečně zvýší materiální příjem. Všechno vychází pro váš prospěch. Plánování nového domova, koupě kočárku či zařízení dětského pokojíčku vychází zcela podle vašich snů a představ. Těhulky, nezapomínejte se mít rády, miminko přijímá každou vibraci a láska je tou nejsilnější emocí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

U vás na sto procent platí – přes překážky ke hvězdám. Ať byl váš život jakkoliv náročný, tak teď přichází štěstí, láska a prosperita. Dařit se bude opravdu ve všem, stresující období odchází a přichází rozkvetlé jaro s mnoha vůněmi, dýchejte zhluboka a poděkujte za nádherný život. Těhulky, zkuste trošku polevit ve svých nárocích, není potřeba dokazovat ostatním, že jste dokonalá, odpočívejte a hodně se smějte.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Sny, představy a touhy se stávají skutečností, jako když se odhrne závoj a vysvitne zářivé slunce, které přináší radost ze života, štěstí a naplněný vztah. Partner je nadšený a také vám to dává najevo. Těhulky, netrapte se, když nevíte, jakou výbavičku vybrat pro miminko, kamarádka vám ráda poradí a ukáže, kde se dají sehnat krásné kousky za skvělou cenu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud vám někdo v minulosti ublížil, hoďte vše za hlavu. Nemá význam se trápit pro to, co se již stalo. Teď je důležitý váš vnitřní klid a harmonie. Jděte dopředu a neohlížejte se zpět, přítomnost přináší lásku, štěstí a krásné chvíle. Těhulky, nic není takové, jak v první chvíli vypadá, pokud vás sužují negativní myšlenky, nechejte je proběhnout a nedávejte jim sílu. Hormony se za chvíli opět zklidní a vy se tomu zasmějete.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nepodceňujte se, vypadá to, jako byste najednou ztratila sebedůvěru a sebeúctu, to, co říkají ostatní, není důležité, ale vy důležitá jste. V klidu se postavte nohama na zem a zakažte si přijímat negativní zprávy z okolí, pak se můžete těšit na krásné chvíle, pohodu i lásku. Těhulky, není nic horšího než disharmonie, když máte pocit, že jste vyvedené z rovnováhy, usmějte se na sebe do zrcadla, pochvalte se, pohlaďte bříško a řekněte si, to nic není, protože se opravdu neděje nic zásadního a vše velmi rychle odezní.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Prožijete nádherné chvíle s rodinou a pocítíte velkou sílu lásky, díky tomu projevíte vděčnost za život a dary, které k vám neustále proudí. Oslavujte a nestyďte se dát průchod radosti, není nic krásnějšího než šťastná a usměvavá žena, což platí také pro těhulky, které mohou mít pocit, že nejsou atraktivní, opak je však pravdou – jste jedním slovem okouzlující.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Váš partner je tím největším pokladem, rodina a zázemí je pro vás prioritou, od toho se také odvíjí váš společný život, který je nádherný. Silné city, láska, souznění a harmonie jsou tady jen a jen pro vás. Ocenění přichází také v pracovní oblasti, sdílejte svou radost s ostatními. Těhulky, těšte se na krásné dny, na účet by vám mohly dorazit penízky, se kterými jste již nepočítala.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Očekávejte štěstí, lásku, radost a harmonii ve všech směrech. Stojíte pod šťastnou hvězdou a cokoliv nyní uděláte, bude mít dlouhodobý úspěch. Partner je těsně vedle vás a je ochotný vám vždy pomoci. Plány, které v minulosti nešly uskutečnit, se konečně s úspěchem pohnou vpřed. Těhulky, které pociťují napětí, se mohou uvolnit ve vaně či sprše, voda má velkou očistnou moc a odplaví veškeré obavy či strach, není důvod se bát, všechno je v naprostém pořádku.

12.5.2020 6:00 | autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist