Horoskopy pro těhulky i maminky na týden od 19. do 25. května 2020

Berani, vyrazte na výlet. Býci, není potřeba se vždy zavděčit. Blíženci, plánujte a zařizujte. Co nového čeká na vás v tomto týdnu, vám právě teď prozradí naše nové horoskopy.

horoskopy-babyweb-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud se chystáte na společný výlet s přáteli, vyberte trasu podle věku dětí, mohlo by se totiž stát, že menší nebudou stíhat větším a vás by to zbytečně rozladilo. Těhulky, procházka či výlet do přírody vám také prospěje. Pozor na výměnu názorů, ne vždy se musíte s každým shodnout, dovolte, ať má každý svou pravdu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemusíte se vždy za každou cenu každému zavděčit, je jedno, jestli jsou to přátelé nebo rodina. Je dobré naslouchat pocitům a tělu, pokud cítíte potřebu být sama, zařiďte si alespoň na chvílí hlídání dětí a udělejte si krásnou chvilku jen sama se sebou. Děti ocení, když bude maminka veselá a odpočatá, stejně jako partner. Těhulky, klidně si dejte nožky na stůl a nechejte se rozmazlovat.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Plánujte, zařizujte a nakupujte. Ať se již v minulosti dělo cokoliv a vaše plány se nedařilo zrealizovat, tak teď je všechno jinak. Štěstí přeje stěhování, rekonstrukci dětského pokoje či zařizování svatby. Pusťte se do toho, výsledek předčí vaše očekávání. Těhulky, pozor na velkou námahu, nezapomínejte odpočívat a těžší práci přenechejte mužům.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Neztrácejte důvěru, ať se děje cokoliv, někdy přijdou těžší časy, ale je to jen proto, abychom si víc vážili života a darů lásky. Možná je partner příliš zaneprázdněn a vám se stýská po jeho objetí, až se vrátí domů, připravte dobrou večeři a přitulte se do jeho náruče, nečekejte, až to udělá sám. Těhulky, které touží lásce, naleznou pochopení a probudí v sobě mnoho radostných pocitů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Děti budou jako aprílové počasí, chvíli smích, chvíli pláč, což vám na náladě moc nepřidá. Někdy to tak prostě je, zachovejte klid, zapojte také partnera, prarodiče a společně naplánujte volný čas a zapojte do plánů také děti. Těhulky, pro vás je klid prioritou číslo jedna, nerozčilujte se tam, kde víte, že se stejně nic nezmění.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Radujte se, máte před sebou nádherné dny naplněné radostí a štěstím. Všechny trable jsou pryč a nyní svítí sluníčko, na nebi není vidět ani jeden mráček. Konečně přichází nová životní kapitola a vnáší do životů mnoho radosti. Těhulky, také vy pocítíte mocnou sílu lásky a romantické chvíle.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nejkrásnější dny jsou tady jen pro vás. Štěstí, radost, láska a také nádherné pocity vás budou provázat po celý týden. Dařit se bude nejen ve vztazích, ale také oblast financí se výrazně změní. Pokud plánujete miminko, s velkou pravděpodobností otěhotníte velmi rychle. Těhulky, užívejte života a sdílejte radost s ostatními, vaše sny a touhy se naplňují.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Je dobré zbavit se zbytečností a udělat pořádek nejen v mysli, ale také doma. Pokud jste nestihla udělat jarní úklid, tak nyní je ten správný čas. Děti se mohou také zapojit a zbavit se tak hraček, se kterými si již nehrají a udělat radost potřebnějším. Těhulky mohou s láskou rozdat oblečení, které již nenosí a udělat místo na nové. Energie těchto dnů jsou velmi očistné a láskyplné.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Udržujte si dobrou náladu a úsměv, protože na vás čeká velmi příznivý týden. Dařit se vám bude nejen v osobním životě, ale také v práci. Cokoliv potřebujete dořešit, zařídit nebo urovnat, se podaří. Těhulky, nebojte se dokončit, co jste v minulosti nestihly, osud je vám nakloněn a získáte vše, oč usilujete.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pochybnosti má občas každá máma, není to nic, za co byste se měla stydět. Zkuste otevřeně promluvit s partnerem o svých pocitech, budete dojatá jeho přístupem, poskytne otevřenou náruč a oporu. Těhulky, neposlouchejte rady kamarádek či známých, každé těhotenství je jiné, to, co prožívaly ony, se vás netýká.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V duši pocítíte klid, harmonii a mír. Obavy, které jste v minulosti měla, se rozplynou jako pára nad hrncem a zůstává pouze obláček lásky, vášně a štěstí. Těhulky, partner vás překvapí romantickou večeří při svíčkách, ve vzduchu visí také žádost o ruku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zbytečně se nestresujte, zatím se nic neděje, důležité je připomínat si přítomnost a nevytvářet zbytečně problémy, které zatím nenastaly. Někdy nejdou věci hladce, ale potřebují nechat uležet a dozrát, využijte čas jen pro sebe a neztrácejte naději, všechno nakonec dopadne na výbornou. Těhulky, každá má občas obavy z budoucnosti, ale jsou to jen myšlenky a ty můžete změnit.

19.5.2020 6:00 | autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist