Horoskopy pro těhulky i maminky na týden od 5. do 11. května 2020

Beránci dostanou skvělou zprávu, Rybky září štěstím a Váhy plánují svatbu. Jak je na tom vaše znamení v tomto týdnu, se dozvíte právě teď.

horoskopy-babyweb-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Netrpělivě čekáte na zprávu, která se týká těhotenství nebo jiné důležité záležitosti? Vydržte a buďte v klidu, ještě chvíli se pozdrží, za to výsledek vás velmi mile překvapí, nadchne a vykouzlí úsměv na rtech. Pokud potřebujete dořešit nepříjemné záležitosti v rodině, pusťte se do nich, tady na vás čeká úspěch a vzájemné porozumění.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ať potřebujete vyřešit jakýkoliv problém na úřadě či s lékařem, nemusíte se bát, každý má strach, když se chystá na vyšetření a čekání na výsledky se zdá být nekonečné. Hlavně klid, pozitivní přístup a neleknout se zdržení, které je velmi pravděpodobné, vše nakonec dopadne na výbornou. Partner vás s láskou utěší a podrží.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přesně víte, co od života i rodiny očekávat a s láskou jdete za svým cílem. Rodina je vždy na prvním místě, nyní jako byste lásku a city potřebovala opětovat častěji. Všichni nyní pocítí příval lásky, harmonie a souznění, pokud jste těhotná, bude o vás pečováno jako o královnu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Chystáte se na svatbu nebo snad očekáváte, že vás partner požádá o ruku? Ano! Teď je všechno možné a to, co nyní společně naplánujete, se také velmi rychle zrealizuje. Nádherné energie jsou také s příbuznými, přáteli a kolegy v práci. Jestli snad partnera hledáte, tak je dost možné, že potkáte muže svého života.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jste snad zklamaná a máte pocit, že se na vás štěstí již neusměje? Opak je pravdou, ať se ve vašem životě dělo cokoliv, nyní přichází láska, vášeň a znovu rozžehnutá jiskra. Partnerství se prohloubí nebo se společně domluvíte na vzájemných kompromisech, přichází k vám svěží a nová láska, začněte se těšit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V těchto dnech pocítíte silné mužské energie, což znamená, že vás partner kdykoliv povzbudí, podpoří a obejme. Stejně tak budete mít dostatek síly a energie zrealizovat vše, co v minulosti nešlo. Něha, cit a porozumění je tady jen pro vás.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Harmonie, mír, láska a souznění je tady jen pro vás. Je jedno, co se v minulosti dělo nebo co jste s partnerem řešili, teď přichází nádherné období, které stojí za to si užít a vychutnat. Plánujte svatbu, rodinu a domov, vše se podaří na výbornou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ještě chvíli vydržte, naberte nový dech a vykročte vstříc novému životu. Ne vždy je obloha modrá, ale co je jisté, že mráčky, které vás trápily v minulosti, odchází a vystřídá je zářivé sluníčko. Co bylo, je pryč, teď přichází zlepšení ve všech směrech a také láska. Rodina se opět semkne a pocítíte léčivou sílu, kterou umí dávat jen bezpodmínečná láska.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Harmonie, souznění, láska a krásné vztahy, kam se jen podíváte. Klidně buďte aktivní víc, než je u vás obvyklé, dařit se vám bude opravdu ve všem. Důležité zprávy vás potěší a zkrátka nepřijdou ani děti, se kterými budete společně tvořit a objevíte nečekané umělecké nadání.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Je důležité nespěchat a nejednat zbrkle. Teď je ten správný čas k odpočinku, zamyšlení se nad životem. Plány nikam neutečou, naopak, když vše pustíte a necháte volně plynout, přijde nápad, který strhne lavinu úspěchu. Pokud jste snad sama, nezoufejte, není všem dnům konec, láska je připravená také pro vás.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Za náročnějšími dny je schovaná sladká odměna. Nebojte se řešit také nepříjemné záležitosti z minula, které se mohou nečekaně objevit, je to jen proto, že nyní již víte, jak vše zharmonizovat a ukončit. Překážky hravě zvládnete a je tady láska, pohoda a úspěch nejen ve vztazích, ale také v práci.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, kam se jen podíváte, partner by vám snesl nejraději modré z nebe a jiskřičky, které vám svítí z očí, jsou pro něho tou nejlepší odměnou. Všechno šlape podle vašich plánů a nic vás nedokáže zastavit. Renovace bytu, koupě pozemku či vysněného domečku je tady, podělte se o svou radost s nejbližšími, máte důvod k radosti.

5.5.2020 6:00 | autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist