Horoskopy pro těhulky i maminky na týden od 28. dubna do 4. května 2020

Berani se usmívají, Býci pocítí štěstí, Blížence rozzáří láska. Jak na tom bude vaše znamení v tomto týdnu, si můžete přečíst právě teď v našich nových horoskopech pro maminky a těhulky.

horoskopy-babyweb-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Změny, po kterých jste delší dobu toužily, jsou nyní nastartované tím správným směrem. Zjistíte, že není zapotřebí vyhýbat se jakýmkoliv řešením, i když nejsou právě příjemná. Teď je všechno jinak a zvládnete nemožné, štěstí přeje všem nastávajícím i budoucím maminkám. Usmějte se na sebe a vykročte vpřed.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce sklízíte sladké plody ovoce, od pondělí až do neděle se můžete těšit na kouzelné dny v radosti a lásce. Pokud jste snad samy a nemáte vedle sebe milujícího partnera, rozhodně vyrazte do přírody, kde je šance na seznámení se spřízněnou duší. Maminkám i nastávajícím maminkám přináší nové dny harmonii a štěstí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jste samy, toužíte po lásce nebo jste snad zadané a máte pocit, že se pomalu z vašeho vztahu vytrácí láska? Opak je pravdou, s jarem do vašich životů vstupuje silná moc lásky, radosti a štěstí. Bez ohledu, co se u vás právě nyní děje či dělo, si konečně začnete užívat láskyplné chvíle ve dvou. Děti, partneři i nastávající maminky pocítí sílu lásky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechny vztahy, které právě nyní stojí na začátku a prožívají chvíle seznamování, mají velkou šanci na dlouhodobý vztah zakončený sňatkem. Pokud vás snad partner zatím nepožádal o ruku, s velkou pravděpodobností vás velmi mile překvapí. Maminky i nastávající maminky, těšte se na radostné a pohodové dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Srdce je sídlem emocí a lásky. Vaše srdce pocítí velký příliv lásky, citů a pochopení, ať již od partnera, dětí či rodiny. Všechny ženy prožijí nádherné dny, partner vás bude rozmazlovat a hýčkat. Děti budou nadšené, a dokonce všem připraví velmi milé překvapení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Následující dny jsou zcela ve vaší režii. Touha po změnách vás povede tím správným směrem, a pokud nevíte, jak zareaguje partner, můžete se spolehnout na podporu a pomoc. Od stěhování nábytku, přes rekonstrukci bytu až po přípravu dětského pokojíčku bude nadšeně plnit vaše přání. Nastávající maminky s láskou přenechají těžší práci ostatním, kdy jindy odpočívat než teď?

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy a rodina jsou u vás vždy na prvním místě. Milující partner přichází se skvělým nápadem, který vám vykouzlí na tváři slzy dojetí. Nezapomeňte pochválit muže za jeho snahu udělat vás šťastnou, úsměv, objetí a láska je přesně to, po čem touží.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Všechny překážky, které vás v minulosti trápily, odchází pryč, každý problém, který vás trápil ve vztahu se podaří zharmonizovat a vyřešit. Pocit úlevy bude tak silný a krásný, že prozáří každý den světlem a láskou. Vztahy naplní vášeň a hluboké uspokojení.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Na chvíli se u vás zastaví čas, pocit, že se nemůžete pohnout z místa, může vyvolat obavy. Není důvod k obavám ani strachu, naopak je to velmi příznivé znamení, kdy je potřeba se zastavit a nic neřešit. Nechejte starosti o výbavičku pro miminko na chvíli být a věnujte se jen sama sobě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nastal čas k udobření a podání ruky ke smíru. Pokud vás trápily neshody a nejasnosti ve vztahu, kdy nebylo možné domluvit se na ničem, vše pomalu ale jistě odchází pryč. Nadechněte se a zhluboka dýchejte, přijměte smířlivé gesto od partnera a užívejte si společné chvíle. Nic není důležitějšího než rodina a láska.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, které procházely drobnými zkouškami, které samozřejmě vnášely do rodiny nejistotu a mírné obavy, jsou pryč. Stačí, když zhodnotíte společně stávající situaci a učiníte patřičné kroky k dořešení. Partner stojí na vaší straně a pomůže vyřešit také finanční potíže. Vyřeší se také mateřská dovolená a veškeré finanční starosti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Úspěch, štěstí, radost i láska – to jsou následující dny. Rodiny s dětmi i nastávající maminky prožijí nádherné chvíle plné radosti, vášně i lásky. Úspěch se projeví také ve finanční oblasti, práci i vztazích obecně. Nechejte se rozmazlovat a přijímejte lásku ze všech stran, zasloužíte si ji.

28.4.2020 7:00 | autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist