Horoskopy pro těhulky i maminky na týden od 26. května do 1. června 2020

Berani, nechejte se rozmazlovat. Býci, pomoc je na dosah. Blíženci, obavy hoďte za hlavu. Co nového přináší horoskopy pro maminky i těhulky, vám prozradíme právě teď.

horoskopy-babyweb-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Není nutné se zavděčit každému, díky vaší láskyplné povaze a touze pomáhat vám chybí čas pro sebe i děti, což může vyvolávat psychickou nepohodu. V klidu se postavte proti návrhům rodiny či přátel, nakonec vše ocení a začnou si vás také víc vážit. Těhulky by měly víc myslet na sebe a miminko, nechejte se rozmazlovat a hýčkat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte vedle sebe velmi razantní ženu, která vás může nechtěně tlačit za hranici vašich možností. Tchyně, maminka či babička to sice myslí dobře, ale vy máte již svůj život, proto jim nedovolte příliš zasahovat do rodiny a záležitostí, které řešíte s partnerem. Těhulky, nedbejte na dobře míněné rady babičky, doba, ve které žila, byla zcela odlišná, a proto není důvod znepokojovat se její nevyžádanou radou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Obavy z návštěvy lékaře či jiného odborníka jsou zcela zbytečné. Naopak, starší a moudrý muž vám velmi pomůže, důležité je, nezatajit žádnou informaci a sdělit věci tak, jak je cítíte. Nadechněte se, uklidněte mysl a věřte, že na vás čekají jen samé dobré zprávy. Těhulky, není důvod obávat se návštěvy lékaře, pomůže, vysvětlí a objasní vše, čemu nerozumíte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Silné a dynamické dny umožní dořešit a zrealizovat veškeré resty z minulosti. Pokud se chystáte stěhovat, tak vše proběhne na výbornou a nové místo vás nadchne. Partner pomůže v „chlapských“ záležitostech a vy se nebojte nabízenou pomoc přijmout i od tatínka či dědečka. Těhulky, máte odvahu změnit jisté záležitosti ve svém životě, pusťte se do toho a věřte, že budete úspěšné i nadšené.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Život se na chvíli v těchto dnech zastaví, přijměte vše s klidem bez obav, že se děje něco zásadního. Naopak, někdy je zapotřebí na chvíli vypnout a dovolit životu, ať se o sebe postará sám. Těhulky, pokud vám někdo říká, co máte udělat a vám se do toho nechce, rozhodně nedovolte, aby vám ostatní řídili život, pokud cítíte únavu, odpočívejte a počkejte, až budete opět v plné síle.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nádherné dny plné tvořivosti a dobrých nápadů jsou tady jen pro vás. Kreativita vám nebudu chybět ani s dětmi, které budou nadšené a ochotné udělat cokoliv, aby zahnaly nudu a stereotyp. Těhulky, pokud máte touhu tvořit, šít, plést, háčkovat nebo malovat, s chutí do toho, budete nadšené výsledkem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nechejte se hýčkat, rozmazlovat a nosit na rukou, partner je rozhodnutý pro vás opravdu udělat cokoliv. Svou něhou, láskou a citem ve vás probudí mnoho krásných vzpomínek a radosti, což platí také pro těhulky. Dovolte si být na chvíli opečovávanou princeznou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Žena, kterou máte ve své blízkosti, je vždy ochotná vám pomoci a svou pomoc myslí opravdu upřímně a nezištně. Nebojte se sama požádat o hlídání dětí nebo jinou činnost, kterou v tuto chvíli nestíháte. Není důvod se stydět a mít výčitky, čas občas chybí každému. Těhulky, nespěchejte, nemusíte strhnout rekordy v úklidu či přípravě dětského pokojíčku, počkejte na pomoc a nepřepínejte síly.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Do vašeho života vstoupí svěží energie, která přináší chuť a touhu změnit nejen jisté zaběhnuté věci, ale také chuť vylepšit a změnit domov. Nadšené budou dokonce také děti, proto jim dovolte zrealizovat některé nápady, vaši pomoc ocení a všichni budete mít skvělý pocit z dobře vykonané práce. Těhulky, malujte obrázky na stěnu, vybírejte výbavičku a nechejte proudit vaše skvělé nápady.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Maminky i těhulky stojí pod svou šťastnou hvězdou, zastavte se na chvíli, zvedněte oči k nebi a poděkujte za přízeň a podporu, která k vám přichází. Dařit se bude opravdu ve všem a je vidět také hmotné zlepšení. Radujte se a oslavujte, máte důvod.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Slunce svítí na cestu nejen maminkám, ale také těhulkám. Radostné dny plné štěstí a pohody jsou tady opravdu pro všechny. Pocítíte velkou touhu sdílet společné chvíle se svými blízkými či příbuznými. Neexistuje žádný problém ani překážka, která by vám bránila ve štěstí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Maminky i těhulky pocítí velké štěstí a radost. Opět můžete svobodně a volně dýchat, překážky, které vám byly kladeny do cesty, jsou pryč a přichází zasloužené štěstí, radujte se, užívejte života a milujte, budete velmi šťastné.

26.5.2020 6:03 | autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist