Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872139
    Anonym
    Host

    veruska je verca no jsme nemocni moc tu bylo dnes info bezim do samosky a doufam ze uz nebude zadna 4ci 5h posledni dva vecery ale jsme nemocni zase ze ,tak doufam ze ne dlouho muj joga vykend se blizi mne klepne pokad budu nemocna je to pristi vykend…dost cviceni

    #872140
    Anonym
    Host

    TAK CO lENIKU CVICENI UZ JSI BYLA TUSIM ZE sKUBINA PSALA ZE MALY JE NOMECNY JE UZ OK
    HOLKY JA TO CHTLA OD MALEHO,hned po ranu sem zvracela,pak odpo,boli mne bricho,maly to mel 2dny jen lezel,mazlil se neplazil se nemel silu,dnes uz oblbuje ale je moc hodny,hraje si a ja se valim nemuzu nic delat ted sem zapla pocitac driv to neslo,zira mam jit do prace v sobotu mela byt oslava kde byli decka a maly si mel s nimi hrat tak uvidime,uprimne mne ty nemoci nebavi to je stale neco………..

    #872141
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Jogo,přeju brzké uzdravení. Nemoci jsou k otrávení. Tak snad se z toho oba brzy vyloupnete a skočíte do bazénku 🙂
    Dnes se ochladilo a konečně taky sprchlo. nepršelo tu strašně dlouho a zahrada začínala vysychat. Ani mi to zhoršení počasí moc nevadí,zítra dáme Aquacentrum v Olomouci a nějaký výlet a od pondělí už se to má zase zlepšovat.
    Hlásím,že dvě včerejší zkoušky jsem zvládla na dvojky,tak jsem šťastná jak blecha. Už jen šest zkoušek a mám padla. Jogo,školu mám pak od září až do června. Prostě dva semestry. Ale to už je třetí závěrečný rok,tak už to snad dobojuju.
    Leni,malýmu se na kole líbilo,ale helma letěla tak po 500 ti metrech dolů 😀 My helmy nemáme,tak budeme muset asi pořídit a jít příkladem .
    Přeju hezký víkend,ať jste zdraví a vyspinkaní 🙂 Ahoooj

    #872142
    škubina
    Registrovaný uživatel

    ještě jedna věc. jak jsem avízovala,že se začnu trochu víc hýbat,tak jsem se na pondělí objednala na Powerplate a pak na středu na Alpinning – snad se to takhle jmenuje. máte s tím holky nějaké zkušenosti?

    #872143
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, ať se brzy uzdravíš! Napiš, jak ti je.

    Škubino, s tou helmičkou to je dobré 🙂 . A hlavně blahopřeji ke dvěma zkouškám! Přeji hodně sil do těch dalších (máš můj obdiv). Alpinning je super – ale docela makačka 🙂 Jsem zvědavá, jak se ti oboje bude líbit. Déšť jsem také uvítala – ale už by se zase mohlo oteplit, abychom si užívali zahradu a ten napuštěný bazén 🙂

    Ve čtvrtek jsem byla na pilates. V neděli se chystám na zumbu. Uvidím, jestli v Po budu mít hlídání na spinning. Dnes jsem vzala A. ke kadeřnici – moc se jí to líbilo 🙂 Na vyfoukané vlasy dostala třpytivý lesk.

    Dcery jsou do So u babičky. S J. budeme zítra připravovat závěrečnou prezentaci (až 20 stran textu a 15 minut na přestavení před třídou). Odpoledne byl vybrán na pomáhání při zítřejším ragby zápase mužů. V neděli má ragby turnaj. Holky si vyzvedneme v So večer a v neděli, když bude brácha pryč, si ony budou dělat své závěrečné prezentace. Tak doufám, že to klapne 🙂

    A na tu oslavu se nakonec přihlásili všichni (tchýně ještě váhá 🙂 ).

    Krásný víkend.

    #872144
    Anonym
    Host

    JA POSILOVNU NEMUSIM,POWER PLATE a takove veci nejsou pro mne,pilatte je super!!!!
    Pilatte je na hubnuti i na zpevneni
    Leniku takze oslava bude ve vetsim poctu super
    U nas je dnes 13Cmne asi klepne nemusim mit vedra muze byt i zatazeno,ale aspon 20C,dnes mame zahradni party u znamych no pujdem jen na chvili mel tam byt bazen a ten muj ma prujem,zvracel v utery,streda,prujem od cvrtka a nejhorsi je ze on mi proste bez mlika neusne rve a rve,ze ho proste dostal,rady nedavejte sou super,ale kdyz budi celou ulici a proste je to moc hodny kluk,ale mliko proste pred spanim mit musi,vubec sem mu ho nedala pres den
    Skubino jak to resiis s jidlem kdyz mela maly prujem ci i ty Leniku naky napad?
    Vsechno davam suche zadne omacky
    mne uz je fajn,nastesti to u mne bylo jen jeden den,tak doufam ze mam vybrano,zitra jdu do prace,vcera sem nesla a uklizela barak maly mne potreboval s plenami holky at mate slunicko u nas ho nehlasi na cely dalsi tyden max 18C jo a Skubino at si vezme syn teplou mikino bude tu jen 13C hodne spani a slunce

    #872145
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, ať se u vás rychle oteplí! Tady vykukuje sluníčko a je to na kraťasy, ale studeně fouká. Prý od středy u nás bude lépe 🙂

    Jsem ráda, že jsi se už uzdravila a můžeš jít na zahradní party. Mrzí mne, že malého se potíže stále drží… Moje zkušenost je, že člověk musí být hodně důsledný a jen pomalu rozšiřovat jídelníček. MM je super při zvlacení i průjmu, tak nevím jak to řešit s UM…

    Jako lék dávám SMECTU. Funguje skvěla na průjem. Při zvracení – sladký studený černý čaj po lžičkách (nejprve jedna, po 1/2 hodině 2 a postupně přidávat – hlavně, aby se žaludek uklidnil). U starších dětí je výborná ledová cola (doporučení o naší lékařky). Fungovala 100% – postup jako u čaje.

    U starších dětí nám doporučila slané tyčinky (sůl jsem sundavala) – také rychle zabíraly. Pak banán, suchý chleba. Iontové nápoje. Co ti radila dětská doktorka?

    Tak doufám, že už je malému lépe… Přeci jen se ho to drží už docela dlouho…

    U nás jde vše podle plánu 🙂

    #872146
    Anonym
    Host

    Skubino se skolou si sikovna
    Diky Leniku u doktorky akorat takovy sacek co se da do vody proti dyhadrataci,jinka neporadily nic..nastesti caj po lzickach a banan suchy chleba znam……
    co ty Skubino ty nekojis maly mel prujem davala si mu mleko…
    peknou nedeli ja sem hotova venkovni party fajn,ale maly na trave nic moc to behani za nim unavi,leze tak rychle ze chodit uz nemuze byt rychlejsi ha ha,no rika se ze 1-2je nejtezsi obdobi nastesti mam jeslicky i 1*tydne sou super,pristi tyden hlida manzel takze super peknou nedeli ja budu v praci klidne spani a hodne casu na cviceni

    #872147
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, jak se daří?

    Jogo, našla jsem nějaký odkaz – jsou tam informace i pro děti na UM, snad ti to pomůže…

    http://mudrsvec.cz/prujem-u-kojencu-a-batolat.html

    Jak se ochladilo, ozvala se mi první zájemkyně o korbičku maxi cosi, co inzeruji přes mimibazar. Udělalo mi to radost 🙂 Říkala jsem si, že venku je hezké počasí a tak nikdo na netu nevysedával… Dnes jsem se naučila upravovat (musí být zmenšené) a vkládat fotky na tento web – fakt mne to potěšilo. Přidala jsem i 2 mikinky od nextu po dceři (během 20 minut jich tam od této značky přibylo asi 15, ale v jiné velikosti). Tak jsem na to zvědavá… Také mám pocit, že mám oproti ostatní nízké ceny. Tak uvidím… Přeci jen ty věci chci rychle prodat a ne na nich co nejvíc vydělat…

    Zítra mne čeká zumba. Tak doufám, že na ni dojde 🙂

    Hezkou neděli.

    #872148
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky:-)
    Jogo,když měl malý průjem,mlíko večer a v noci dostával úplně stejně. Doktroka nám dala Enterol a ten se přidával do jídla nebo pití a opravdu to pomáhalo. Teď mu dávám probiotika na posílení imunity. Snad vás nemoci rychle opustí.
    Leni,věci na prodej jsou super. Já nakupovala pro malýho všechno přes Aukro a taky se chystám prodávat. Jen ten impuls a chuť k tomu nafocení mi jaksi chybí.
    Jinak dnešní noc snad ani nebyla. A to jsme si zrovna večer vyšli na skleničku,hlídal M. Malej se vzbudil ve 23.00,dostal najíst,pak v 1.00,ve 2.00 – 3.30 – to dostal další dávku a pak už se o spaní moc mluvit nedá 🙁 On je čilý jak rybička,já jsem zdechlá rybička 🙂 Ráno piju ječmen,tak mi dodá aspoň na chvilku energii,ale už tlačím hodiny,aby bylo 11 a šla si s malým lehnout.
    Přeju hezkou neděli a zatím ahoooj

    #872149
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Škubino, to mne mrzí, že spaní v noci se moc nelepší. Vyspíš se alespoň přes den?

    To aukro mne zaujalo. Ještě s ním nemám zkušenost. Napíšeš, jak to tam probíhá? Minulý rok, když jsem sledovala mimibazar, maminky okamžitě reagovali na inzeráty. Teď mám pocit, jako když chodí někam jinam 🙂

    Jogo, jak se daří?

    U nás jsou ty noci také horší… Od cca 21. do 1. hodiny spí N. skvěle. Ale od 1. do 7. hodin se budí stále častěji – někdy až po 1,5 h. Snažím se pak dospat přes den (spí 2x denně). U nás za to můžou jednoznačně zoubky – i při kojení mne zas kouše. N. dávám gel na dásně – u kojení to hned zabere (přestane hryzat). Večer mu účinek vydrží tak do půlnoci (no možná si gel dnes vezmu k sobě a použiji ho i v noci – co to udělá).

    Mějte se co nejlépe!

    #872150
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak noc u nás byla trochu lepší – do půlnoci N. krásně spal a od 1. do 7. hodin 2x kojení. Třeba se u nás blýská na lepší časy 🙂 Také se zdá, že se nám posunuje spaní místo dopoledního až na polední čas… Jak to máte vy?

    Paní na úklid jsem nakonec (zatím) nezrušila. Přeci jen tu něco dělá (i když nejsem úplně spokojená). Ale já na to teď vůbec nemám kapacitu… Jak to zvládáte vy?

    Přeji hezký den.

    #872151
    Anonym
    Host

    Ahoj maly usnul tak rychle musum neco do skoly podelat vcera v praci super vecer usnul maly 19.00ja se ucila az do 23.00ale musela sem jit tak 3*na horu na dudlika.
    Jinak Leniku prodavani veci je super!!Ja koupila pres naky bazar zidlicku na krmeni mame ji v Praze zase ji tolik nevyuziji.tady v Praze ji budem potrebovat denne maly v ni desne rad sedi,ale budu tam 3tydny tak za 400kc byla super.Tak at ti jde prodej!!ja take prodavam detske veci,ale spise po znamych a jsou nove.Drive sem se tomu venovala nezli sem otehotnela,ale ted jak mam skolu tak neni na nic cas.Do budoucna bych rada prodala kocar a tu ohradku i postylku to byli nejvetsi polozky,ale nastesti tu par lidi planuje otehotnet tak treba nebudu muset ani pres bazar.
    Co zumba?
    ja zitra tradicna joga bazen,hlida manzel,amly stale neni 100%vcera sem i vyhodial co mel na sobe uz fakt stacilo,nosi ted puncochace,protoze to udrzi vite co.A atdy je 12C s leta zase zima jaro uz nevim jak vypada ha ha holky musim bezet uceni vola,o vykendu budu zase v centru na kurzu cvicit cely den.Opatrujte se vice spani a brzy se ozvu

    #872152
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Jogo, jsem ráda, že jsi se ozvala. Mrzí mne, že malý pořád není vpořádku. Ale zvládáš to statečně… U nás se někdy lehkým průjmem a „uklinkáváním“ ohlašoval růst zoubků… Tak ať je brzy lépe a tepleji 🙂 Práce je super! Prodávám teď věci poprvé – vždy jsem je jen rozdávala. Ale zatím nejsem úspěšná… Ale baví mne to, fotit věci, vybírat nejlepší fotky na web a přidávat popisy. Tak snad ulovím i nějakou „kupkyni“ 🙂

    Tento týden bude chodit manžel až kolem 21. hodiny. Cvičení asi nehrozí. Ale bude mi chybět… Mám domluveno jen pilates v čtvrtek… Tak uvidím.

    Dnes jsem měla individuální třídní schůzky ve škole. Je to „maraton“. Mám ve škole 3 děti a každé má českého i anglického lektora. Takže 6 setkání a k tomu akčního N. Dnes jsem zvládla 3. Zítra mne čeká 1. A v pátek má manžel 2 setkání… Ani si to moc nestihnu užít, jako jiní rodiče. Učitelé jsou totiž moc fajn…

    Dnes byl spánek jen po obědě. Cca 1,5 hodiny. A pak až noční od 19.30. Jsem zvědavá, jaká bude noc 🙂

    Mějte se hezky a spěte, co to jde 🙂

    #872153
    Anonym
    Host

    Ahoj koukam ze tu vzdy pises vecer,tak at ti vyjde pilatte v cvrtek,s vecmi to chce cas urcite se nekdo ozve kord kdyz mas normalni cenu,a tu sedacku si ta pani koupi?
    Co skubina kdy planujes Prahu..treba se konecne uvidime v cervenci!!Jdu jeste delat ukol,jeste 5mesicu skola a pak mi to bude i chybet ha ha!!!Ale to co delam je konicek na cely zivot takze se tomu budu venovat stale.
    Maly se lepci pomalu,spinka jak princezna tak snad mu to vydrzi s tou nemoci rano v 4,5ne ne ne nerusenou noc holky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist